Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kabel sieciowy, router jest dosc blisko tv+x'a.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale lepiej by bylo bez niepotrzebnego kabla:D

Opublikowano

dobra dzis przetestuje polaczenie

Opublikowano

No i się Panowie narobiło - nówka-sztuka X Elite wylądował pod TV :naughty: Przetestuje się jutro,, co to warte w ogóle. Macie w dziąsło, jak mi się nie spodoba :polew: wszyscy :vava:

Opublikowano

hehe nie pozałujesz :evil:

No mam nadzieję :>[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:58_________________________________________________Powiem szczerze po paru minutach instalowania gry na dysku - chodzi nieporównywalnie głośno do PS3 (CD-ROM na max obrotach). Współczuję, jeśli ktoś nie ma możliwości zgrania gry na dysk i jedzie z CD-ROM'u :polew:

Ogólnie sprzęt bardziej przyjazny dla użytkownika od PS3, to trzeba przyznać :good:

Opublikowano

Korzystając dzisiejszego dnia z wolnej chwili odpaliłem FIFE10 :naughty:

Póki co to tylko demo, ale... :mysli:

Na pewno na kolana nie powala w porównaniu do 09 :gwizdanie:

Opublikowano

Korzystając dzisiejszego dnia z wolnej chwili odpaliłem FIFE10 :naughty:

Póki co to tylko demo, ale... :mysli:

Na pewno na kolana nie powala w porównaniu do 09 :gwizdanie:

Takie cytaty słychac od 2006 ;) Ale nie wiem czy widziałeś w PsStore dostępny jest już PES 10.

Nie wiem, Ja tam w piłki nie gram, ale podobna ma to swoich zwolenników.. :gwizdanie:

Opublikowano

No i się Panowie narobiło - nówka-sztuka X Elite wylądował pod TV :naughty: Przetestuje się jutro,, co to warte w ogóle. Macie w dziąsło, jak mi się nie spodoba :polew: wszyscy :vava:

w dziaslo? no i jak? gites jest xbox nie? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno na kolana nie powala w porównaniu do 09 :gwizdanie:

Podejrzewam, ze jestes niedzielnym graczem... :naughty:

Jest troche istotnych zmian - mianowicie gra barkami, pieknie mozna sie przepychac miedzy obroncami, taki Messi wpadajacy i odbijajacy sie od jakichs koksow - priceless.

Upgrade dotyczy tez dryblingu, obrotow 360 stopni, ktore sa mega fajne.

Gra toczy sie tez nieco szybciej, grafika jest minimalnie liznieta.

Zaluje tylko, ze znowu jest arena, mogli cos innego wymyslec... :gwizdanie:

Koval81, dobry wybor... :naughty: faktycznie jest glosno jak sie gra instaluje, ale pozniej juz jak zainstalujesz nic totalnie nie slychac. Podlacz sie tez pod net, zobacz co oferuje Marketplace.

Opublikowano

No Panowie muszę przyznać, że wczoraj włączyłem na chwilkę Assassin's Creed'a i po instalacji na dysku idzie pięknie cichutko :good: Mam nadzieję, że dostarczy dużo frajdy :>

Mam pytanko - trzeba coś teraz zakupić do grania, bo w tej chwili mam Ass Creed'a i Far Cry 2. Do kompletu chciałem sobie domówić:

1. Blazing Angels 2 !! bo lubię sobie polatać :naughty:

2. Gears Of War ??

3. Coś z serii Tom Clancy's ??

Cholera wie co dalej - polecicie coś ciekawego i wciągającego ?? No i żeby się nie skończyło po jednym wieczorze :>

Dodam, że Shift'a na razie nie chce

Opublikowano

Wszystko masz w wątku :szukaj::evil:

Opublikowano

Gears Of War 2 - KOX

Coś z serii Tom Clancy's - zawsze KOX :good:

Opublikowano

Wszystko masz w wątku :szukaj::evil:

Hesus - 63 strony ponownego czytania...... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 12:47_________________________________________________

Gears Of War 2 - KOX

Coś z serii Tom Clancy's - zawsze KOX :good:

A pierwsza odsłona też dobra była, warto kupić ?

Opublikowano
  • Autor

GoW1 to teraz raczej dla fanatyka serii... gra swietna, ale ma swoje lata.

GoW2 swietna, warto, klimat urywa jajca

DeadSpace - tez swietna TPP, ale nie kazdemu podchodzi

Call Of Duty ModernWarfare 2 - jak tylko wyjdzie, to bierz...

Opublikowano

A w serię Tom'a Clancy kto pogrywa przyznać mi się tu zaraz :>

Jakiś Splinter Cell Double Agent, albo RainbowSix Vegas 2??

Opublikowano

rainbow six vegas jest ekstra!

Opublikowano

A co panowie godniejsze polecenia z CoD - World At War, czy Modern Warfare 1 ??[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 14:06_________________________________________________Czy może GOW 2??

Opublikowano

GOW 2 napewno

a COD kazde chyba fajne

Opublikowano
  • Autor

COD WaW jest slabe... bo to robi inne studio niz Modern Warfare... jesli nei przeszkadza Ci stary engine i straszna liniowosc gry [idziesz i napierdalasz] to ujdzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.