Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

COD WaW jest slabe... bo to robi inne studio niz Modern Warfare... jesli nei przeszkadza Ci stary engine i straszna liniowosc gry [idziesz i napierdalasz] to ujdzie.

Czyli rozumiem, że Modern Warfare nawet w wersji 1 jest ciekawsze i bardziej grywalne?? Od wczoraj męczę AC i muszę przyznać, że konsola daje dużo radości...... i mało snu :>

Czekam na GOW 2 i Blazing Angels 2 - będzie rezanko :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jesli nie grales w Modern Warfare 1 to kupuj szybko, bo gra jest genialna :cool1:

Opublikowano

No Fly teraz mi piszesz jak zamówiłem 2 powyższe :>

Opublikowano
  • Autor

Myslalem, ze taki tytul jak COD4 Modern Warfare jest znany blizej kazdemu :naughty:

Opublikowano

Kiedyś owszem :kox: - wszystkie COD'y, MOH'y, itp pożerałem, ale od czasu jak się męczę na lapku, który ma słabo rozwiniętą możliwość grania (w skali 1-10 daję jakieś MINUS 6 :>) zapomniało się kilka rzeczy... :gwizdanie:

Dopiero sie będę teraz na konsolecie bawił :>

Opublikowano
  • Autor

Jest juz demo FM3 na xbox live :kox:

Opublikowano
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 12:38 wysłane przez Flyer »

THNX :wink4:

Opublikowano
Jest juz demo FM3 na xbox live :kox:
No to opowiadaj :slina:
Opublikowano

Jest juz demo FM3 na xbox live :kox:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie sciagnalem... nie wiem, czy nie jest tylko dla posiadaczy GOLDa, a mi sie pare dni temu skonczyl :disgust:

Opublikowano

Kolega grał w demo FM3 i to jego opinia na szybko:

Grałem przed chwilą w to demo forzy i bez rewelacji. Zero dynamiki - samochody jakby stoją w miejscu, jakoś tak wszystko wolno i ciężko. Kierownica skręca się maxymalnie o 1/4 obrotu . Jedyne co mi się spodobało to płynność no i fajne widoczki. Na chwilę obecna wolę nfs
Opublikowano
  • Autor

Czyli to - czego sie obawialem... takie wnioski mozna bylo juz wysnuc po renderach i gameplay'ach :confused4:

Opublikowano

te gameplaye rzeczywiscie pokazywaly, ze auta prowadz sie tak jakos... dziko

jezu mam nadzieje, ze jednak bedzie tak samo dobrze jak w 2 albo i lepiej...

Opublikowano

Spokojnie, trzeba samemu obadać a nie polegać w całości na opinii jednego gracza ;)[br]

[edit]

Pierwsza poprawka Shifta dla PS3

http://www.nfsplanet.de/en/news/5253

...to wyjaśnia dlaczego model zniszczeń był tak marny ;)

Opublikowano

Pierwsza poprawka Shifta dla PS3

http://www.nfsplanet.de/en/news/5253

...to wyjaśnia dlaczego model zniszczeń był tak marny ;)

O. No i dzisiaj update... :)

Opublikowano

Wkurwiłem sie w piątek , pojechałem do SATURNA i kupiłem X360 Elite i NFS Shift :decayed::kox:

Ma ktoś pozyczyc jakies ori gry, bo X jeszcze przed przeróbką ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 06:56_________________________________________________acha , mam do sprzedania Halo3 O.D.S.T........ jest ktoś chętny ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 07:42_________________________________________________urwał mi sie kontakt do piratów , ma ktoś sprawdzony temat ??? czekam na PW. :decayed:

Opublikowano

moskal - a gry na Ps3 wziąłeś ? !! :rant:

Opublikowano

moskal - a gry na Ps3 wziąłeś ? !! :rant:

nie , bo żeby przywieźć RE5 musze wziasc od ciebie MGS4 , a nie chciałes sie ze mna spotkać [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 08:03_________________________________________________mam jeszcze do opchnięcia ori headset do x-a jak ktoś chce

Opublikowano

moskal - a gry na Ps3 wziąłeś ? !! :rant:

nie , bo żeby przywieźć RE5 musze wziasc od ciebie MGS4 , a nie chciałes sie ze mna spotkać [br]

Bastard !!! Dam Ci w tym tyg, MGS-a chyba, że wcześniej jedziesz to Ci podrzucę.

-- A nie masz czegoś innego przy sobie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.