Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

ostatnie 4 dni po kilka h dziennie, might and magic x legacy na pc...stare dobre oldschoolowe RPG! dawno zadnej gry nie przeszedlem tak szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo można oglądać filmy na ps4 z pendrive?

Powiem Ci że nie sprawdzałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio za swoja biblioteke steam sie wzialem, bo goer troszke jest ale wiekszosci nie skonczylem. Skoro to temat o konsolach to moze ma ktos xboxa one? Bo planuje zakup jakos niedlugo i moze ktos cos powiedziec o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomniales nic o trybie multiplayer, a to niby na tym cala gra miala bazowac. Singiel tylko dodatek cos jak w Battlefield 4.

Nie wspomniałem bo uwierz że ani razu nie dołączamy się do nikogo, raz tylko podjąłem się wyzwania na zdobycie jak najwięcej punktów za drift i wyzwanie trwało 2-3 dni, brało kilkadziesiąt osób w tym i w ostatni dzień przycisnąłem ich pod koniec wyzwania i zrobiłem najlepszy wynik i wpadło trofeum wymagane do zaliczenia platyny :)

Jak przejdę singla to spróbuję jakieś potyczki w multiplayer.

Kamil szczerze kup lepiej PS4. XONE w europie kwiczy jeśli chodzi o sprzedaż. Samo to mi wystarcza że kilka kumpli kupiło PS4 a byli tacy fanboye xboxa.

A ja nadal odgrzewam stare kotlety tym razem Seria Max Payne od 1 do 3

Az chce się wrócić do pierwszych części w które niegdyś się cisnęłocały czas chyba to były lata 2002-04 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem na PSN prolog gry Metal Gear Solid V ( PS4 ) i powiem wam, że naprawdę gra może być warta uwagi ;) Do tego za prawie 40 zł mamy do dyspozycji fajny kawałek skradanki z elementami walki. Mimo, że przejście całości nie zajmuje dużo to można zrobić to na mnóstwo sposobów co jest fajnym smaczkiem :D

Edytowane przez Pathord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil szczerze kup lepiej PS4. XONE w europie kwiczy jeśli chodzi o sprzedaż. Samo to mi wystarcza że kilka kumpli kupiło PS4 a byli tacy fanboye xboxa.

Moi kumple pozostali przy XBoxie :naughty:

Jasne, jeśli miał by zostać sam bo kumple się przesiedli a nie jest typem solo gracza, to niech zmienia front :wink:

Ja ostatnio spieniężyłem X360 bo odpalałem ją raz na kilka tygodni i bez sensu było ją trzymać. Także obecnie tylko XO.

Obecnie jest promocja -40% na Dead Rising 3 Apocalypse Edition (wersja z dodatkami)... zapodałem :thumbup:

Edytowane przez Reniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, MP1, 2001r a MP2, 2003, Ja naprawdę poczułem się jak dawniej :) gierki nadal mają swój urok, fajnie od czasu do czasu powspominać stare dobre tytuły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie nakręciliście, że później wrzucę MP1 i MP2. W tamtych latach te gry miażdżyły grafiką, klimatem no i ... bullet time :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, MP1, 2001r a MP2, 2003, Ja naprawdę poczułem się jak dawniej :) gierki nadal mają swój urok, fajnie od czasu do czasu powspominać stare dobre tytuły :)

MGS1, Silent Hill 1/2 , Resident 1/2/3....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MGS1, Silent Hill 1/2 , Resident 1/2/3....

No Silnent Hill pierwsza część mnie rozwalała strachem, jak się grało w nocy i nagle radio zaczęło trzeszczeć to patrzyłem czy ktoś za mną nie stoi a potem bałem się chodzić sam po mieszkaniu w ciemności :grin:
Residenty najlepsze pod względem akcji i a klimat i strach to bez dwóch zdań miała 1 część bo z tego co pamiętam nie było żadnej muzyczki jak się chodziło po domu, te charakterystyczny dźwięk skrzypienia drzwi jak się otwierało albo sapanie zombiaka za rogiem i człowiek nie wiedział czy tam stoi bo nie można było kamery obrócić :kox:
Kusi mnie teraz od 2 dni promocja na ps store Resident Evil HD za 89zł dodatkowo jest rabat 10% dla osób które miały wykupiony ps plus w czasie świątecznej awarii psn.
http://www.pssite.com/news-39049-zestawienie_ocen_resident_evil_hd_remaster___jest_nie_najgorzej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam taki zwiastun, już nie mogę się doczekać :slina:

https://www.youtube.com/watch?v=NZTMFxNw1vw&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=84503534

Nowy Metal Gear Solid będzie tytułem "Must Have!" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam taki zwiastun, już nie mogę się doczekać :slina:

https://www.youtube.com/watch?v=NZTMFxNw1vw&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=84503534

jaram sie jak c**j :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pablo jak tam nakładki na grzybki?

Kupiłem 4 pary gumek, na razie cały czas gram na tych pierwszych i ani śladu że coś nie tak, nawet lepiej się gra bo mają dodatkowe wypustki :))
Dzięki wielkie za podpowiedź i radę :)

Tymczasem wczoraj doładowałem portfel na psn za 100zł i kupiłem Residenta HD + 2 dodatki do Driveclub, na całą zawartość koszyka wpisałem kod rabatowy 10% i zawsze to coś taniej wyjdź więc Resident mnie kosztował 70zł a nie 84zł :)

Dzisiaj coś w niego pocisnę bo na razie ściągnęło z 20GB.

A tutaj macie centrum dowodzenie mojego kumpla Michała (też jest na forum - Misieqkrk) ale rzadko u nas siedzi, niżej w linku na fanpage Playstation Polska jak ludzie wrzucają swoje zdjęcia pokoju. Powiem wam że gra na takim projektorze 120-130" robi robotę :kox:

:arrow2:https://www.facebook.com/PlayStationPolska/photos/a.453892621344901.104437.205010466233119/816839141716912/?type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...