Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Noo właśnie MW przeszedłem i za MW2 się muszę zabrać...

WaW nie kupować powiadasz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde co jest z tymi grami...

Wieszał mi się NFS Shift i właśnie mi się InFamous powiesił...

Normalnie jakby to na windzie banglało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komp + TV to jak 200 kM wiecej :polew: i bez zadnych hamulcow :wink4: aaaaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox:

Polecam wszytkim takie zmiany :good: gry sa tansze :kox: i jest ich znacznie wiecej do tego ( nieoficjalne poprawki lepsze od ori ), mody, ustawienia itd. :gwizdanie:

Taaa , i co pół roku zmiana bebechów :thumbdown:

Mam konsole i sie nie martwie czy mi dana gra odpali , bedzie sie ciąć itp. wkładam płyte i pierdo.le :good:

zalezy jaki sprzet masz :gwizdanie:

ja zlozylem swoj 2 lata temu i jeszcze co najmniej kolejne 3 lata bede gral na max detalach ( bez najmniejszych ciec ) ale wydalem kupe kasy na ten sprzet :gwizdanie:

Masz racje z punktu ekonomicznego :good: bo konsola wychodzi 5 x taniej niz dobry komp :gwizdanie:

ale z gier nie wyciagniesz wszystkiego :gwizdanie:

a np. z GTA 4 to i nawet polowy !!!!!!!!!! nie wyciagniesz na konsoli !!!

mialem X360 i PS3 wiec wiem co mowie :gwizdanie:

malo tego w GTA 4 nawet a na kompie przy jednym patchu :tongue4: bez 2gb na karcie graf. nie zagrasz na max ustawieniach !!!

nie wspominajac juz o niekomercyjnych modach :notworthy: :notworthy: :notworthy:

gdzie ( dodatkowo do patcha ) GTA4 same tekstury 3 miast zajmuja ponad 6gb a jest jeszcze wiele innych tzw. poprawek

takiej grafiki jeszcze nigdy nie widziales w GTA 4, powiem nawet, ze wyglada lepiej :good: niz nowe Call of Duty Black Ops :gwizdanie:

wiec najlepszym choc zdecydowanie bardzo drogim ;( rozwiazaniem jest MEGA komp + duzeeeee TV

za graty do kompa dalem jakies 8000zl i tak wyszlo o wiele taniej niz w Polsce :wink4:

sam zasilacz z karta graf. kosztowal wtedy ponad polowe w PL :polew:

a za TV dalem jakies 22000 zl :shocked: :gwizdanie:

http://oferty.ojej.pl/porownanie-cen/prod_id_415975X480-CENA-TOSHIBA-57-Z-3030-DG.html

http://olimp.sklep.pl/produkt/47696,toshiba-telewizor-lcd-57-57z3030-regza-full-hd-100-hz-3-hdmi/tab/dane_techniczne

To tak jak z naszymi pociechami Audi :kox: Jedni nie modza i wstawiaja LPG - bo taniej :wink4:

a inni ostro jada + 200-400KM :kox: :kox: :kox: wymieniaja turbo, wtryski, sprzeglo, uklad wydech i mase innych gratow = przynajmniej 20000 zl :gwizdanie:

sam przeciez wiesz jak jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko git , tylko mi wystarczy to ,co oferuje konsola , nigdy nie patrzyłem na kompa przez pryzmat gier :wink4:

Ale skoro lubisz to chwała ci za to :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko git , tylko mi wystarczy to ,co oferuje konsola , nigdy nie patrzyłem na kompa przez pryzmat gier :wink4:

Ale skoro lubisz to chwała ci za to :notworthy:

Lubie sobie pograc konkretnie :naughty:

ale komp to przeciez nie tylko gry :gwizdanie:

Choc przyznam Moskal szczerze, ze w PL to raczej bym sobie nie pozwolil na taki sprzet...

no chyba ze boki :wink4: bym mial wieksze niz wyplate :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak Nowy Black OPS tak zj**%#@y że HEJ!!!fakt faktem Single Player Miodzio ...ale MP tak zbugowany że szkoda gadać .. :thumbdown: :thumbdown: mam nadzieje iż szybko to poprawią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak Nowy Black OPS tak zj**%#@y że HEJ!!!fakt faktem Single Player Miodzio ...ale MP tak zbugowany że szkoda gadać .. :thumbdown: :thumbdown: mam nadzieje iż szybko to poprawią

no czytałem pare artykułów ze multi dramat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft w PS3 Uaktualnij :wink4:

Zawsze mam aktualny :wink4:

ja zlozylem swoj 2 lata temu i jeszcze co najmniej kolejne 3 lata bede gral na max detalach ( bez najmniejszych ciec ) ale wydalem kupe kasy na ten sprzet :gwizdanie:

Masz racje z punktu ekonomicznego :good: bo konsola wychodzi 5 x taniej niz dobry komp :gwizdanie:

ale z gier nie wyciagniesz wszystkiego :gwizdanie:

a np. z GTA 4 to i nawet polowy !!!!!!!!!! nie wyciagniesz na konsoli !!!

mialem X360 i PS3 wiec wiem co mowie :gwizdanie:

malo tego w GTA 4 nawet a na kompie przy jednym patchu :tongue4: bez 2gb na karcie graf. nie zagrasz na max ustawieniach !!!

nie wspominajac juz o niekomercyjnych modach :notworthy: :notworthy: :notworthy:

gdzie ( dodatkowo do patcha ) GTA4 same tekstury 3 miast zajmuja ponad 6gb a jest jeszcze wiele innych tzw. poprawek

takiej grafiki jeszcze nigdy nie widziales w GTA 4, powiem nawet, ze wyglada lepiej :good: niz nowe Call of Duty Black Ops :gwizdanie:

wiec najlepszym choc zdecydowanie bardzo drogim ;( rozwiazaniem jest MEGA komp + duzeeeee TV

za graty do kompa dalem jakies 8000zl i tak wyszlo o wiele taniej niz w Polsce :wink4:

sam zasilacz z karta graf. kosztowal wtedy ponad polowe w PL :polew:

a za TV dalem jakies 22000 zl :shocked: :gwizdanie:

http://oferty.ojej.pl/porownanie-cen/prod_id_415975X480-CENA-TOSHIBA-57-Z-3030-DG.html

http://olimp.sklep.pl/produkt/47696,toshiba-telewizor-lcd-57-57z3030-regza-full-hd-100-hz-3-hdmi/tab/dane_techniczne

To tak jak z naszymi pociechami Audi :kox: Jedni nie modza i wstawiaja LPG - bo taniej :wink4:

a inni ostro jada + 200-400KM :kox: :kox: :kox: wymieniaja turbo, wtryski, sprzeglo, uklad wydech i mase innych gratow = przynajmniej 20000 zl :gwizdanie:

sam przeciez wiesz jak jest :naughty:

My prostaczki z konsolami :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My prostaczki z konsolami :lol1:

Troche sarkastycznie zalecialo :cool1:

to tak ja bys twierdzil majac S4 lub RS4 :notworthy: , ze reszta to prostactwo :gwizdanie:

więcej loozu, to tylko żarty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ja bys twierdzil majac S4 lub RS4 :notworthy: , ze reszta to prostactwo :gwizdanie:

ja tak twierdze :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ps3 sobie cenie to że włączam 1 przyciskiem i od razu gram. Nie interesuje mnie nic. A przy kompie to człowiek sie nagarbił nad tym ustrojstwem, naślęczał, napstrykał myszką, jakieś instalowania, jakieś d*py maryny, za pół roku znowu ramu trzeba dokupić, to znowu karta graficzna już słaba, to sie wentylator zepsuł. jak nie urok to sraczka.

A tak życie jest prostsze. Wcześniej sie śmiałem z konsoli. Teraz kompa mam tylko do netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak życie jest prostsze. Wcześniej sie śmiałem z konsoli. Teraz kompa mam tylko do netu.

wiem o czym mowisz bo tak jak wczesniej pisalem ponad 2 lata temu mialem tez konsole sam zobacz :wink4:

19143528.jpg

i fakt bylo wygodnie :> lecz dla mnie to nie byl argument

wiec po zlozeniu mega kompa wszystko sie zmienilo :tongue4:

sprzedalem - X360 , monitor Dell 22" i Toshibe 46" FX

dolozylem troche :gwizdanie: i zakupilem Toshibe 57" 57Z3030 :shocked:

Malo tego dzieki PC w koncu moglem grac w gry jakie chce :kox:

np. Crysis :notworthy: STALKER :notworthy: :notworthy: :notworthy: ( szczegolnie polecam cz.1 i 3 )

sh101169.jpg

STALKER to nadal moj nr.1 :good:

Tak przy okazji to jest chyba z 10 x wiecej gier na PC :gwizdanie:

konsola jest wygodna ale grafika jest slaba a nawet bardzo slaba :thumbdown: w niektorych grach przy PC-towskiej :gwizdanie:

wiec moze tak :naughty: - dla wymagajacych i malo wygodnych :tongue4: zdecydowanie polecam PC :good:

ps. ankiete, kto jaka woli platforme do zabawy :gwizdanie:

TAK JAK WCZESNIEJ PISALEMJA PROPONUJE :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: NIE ZMUSZAM :>

JAK KTOS JEST WYSTARCZAJACO ZADOWOLONY Z KONSOLI TO PRZECIEZ OK :hi:

Ciach bajera w tym temacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...