Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

@Nosfer, co tam ? Widze że grałeś wczoraj w DEAD N. Wysłałem Ci chyba ze 3 zaproszenia do Co-op.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie i panie kto mi cos powie o kinect do x360 kto testowal kto ma, jakie pierwsze wrażenia? kupowac czy nie

poczekaj az wypuszcza na to pare dobrych gier bo na razie to szału nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie kto mi cos powie o kinect do x360 kto testowal kto ma, jakie pierwsze wrażenia? kupowac czy nie

Jedż gdzieś do np. Vobisu przetestować, jednym się będzie podobać a drugim kompletnie nie. Jak dobrze pójdzie to, bede mial na przetestowanie to zdam relacje co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem ostatnio z kamerka na ps3 i fajna zabawa zwlaszcza w wiekszym gronie i dlatego wlasnie chce zakupic ta zabawke do x360 tylko mam dylemat bo mam stara konsole i musze kupic kinecta z zasilaczem i zastanawiam sie czy nie kupic nowej konsoli a gier jest pare mam juz 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@labek to chyba nie mnie miałeś zacytować ...

DEAD NATION miażdzy w trybie co-op. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@labek to chyba nie mnie miałeś zacytować ...

DEAD NATION miażdzy w trybie co-op. :kox:

Wiem, ale dopiero co zassałem grę i musiałem chociaż ogarnąć Klawiszologię :decayed:

Gra mnie wciągnęła na maksa :kox: Hehehe naprawdę koksik. :good:

Dzisiaj przekatowałem pół dnia :D Naprawdę przyjemnie się rozjebuje te zombiaki + nie można lecieć na pałę bo Cię zjedzą = tutaj alarm, tutaj flara, tutaj granat, tutaj w mózg.. :D

Insane - ile Ty masz ID ? i Czemu dwa ? :P

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 20:57_________________________________________________

panowie i panie kto mi cos powie o kinect do x360 kto testowal kto ma, jakie pierwsze wrażenia? kupowac czy nie

poczekaj az wypuszcza na to pare dobrych gier bo na razie to szału nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer a kiedyś miałem Infinity25pl ale na pałę się rejestrowałem i zapomniałem hasła itp...więc od 6 mc mam Infinity26pl :D

ogolnie DEAD NATION Masakra...szkoda że na 3 nie można młócić :D hehe. Żonę już drażnię ..tymi jękami Zombie w TV..hehe ale są plusy :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer a kiedyś miałem Infinity25pl ale na pałę się rejestrowałem i zapomniałem hasła itp...więc od 6 mc mam Infinity26pl :D

to chyba wyślę ci drugie zaproszenie bo pierwsze wysłałem w marcu i bez odzewu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze co ze jest to kupa :kwasny: gralem na ps3 i fajna zabawa byla

sam kontroler jest super, co potwierdza to, ze jest wykorzystywany do masy innych celow niz konsola.

co do gier, ktore aktualnie sa - nie wiem.

zabawka raczej dla niedzielnych graczy, albo na imprezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer a kiedyś miałem Infinity25pl ale na pałę się rejestrowałem i zapomniałem hasła itp...więc od 6 mc mam Infinity26pl :D

ogolnie DEAD NATION Masakra...szkoda że na 3 nie można młócić :D hehe. Żonę już drażnię ..tymi jękami Zombie w TV..hehe ale są plusy :D hehe

Spoko..

Ja dzisiaj pokatuję z Żoną :kox: :kox:

Przeszedłem z nią Resident Evil 5 - na 3 poziomach trudności :decayed:

Army of Two - obie części..

Ogólnie to brakuje tytułów Split Screenowych :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, COD MW1/2, 50 cent: Bound in blood [podobno wybitnie dobra sieka na 2 osoby :evil: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, zwłaszcza różne tryby jazdy, zdobywanie licencji itp ale generalnie w GT gram pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...