Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

bo po zalogowaniu zrobil spory update i nie wiem co on przyniosl, na oko nic sie nie zmienilo

teraz masz na twardym numery kont i hasła userów PSStore :kox: :kox: :kox:

Xbox przeszedł atak hakerski :gwizdanie:

Ale w przeciwieństwie do SONY, Microsoft zatrudnił 14 letniego hakera i teraz będzie zajmował się jego rozwojem i przyszłością w korporacji :gwizdanie:

Oficjalnie przyznali, że coś takiego miało miejsce, ale nie potwierdzili, że aktualizacja to przez sam atak.

dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

od 02.06.2011 w Saturnie

na PS3 i x-klocka

ostatni MoH i NFS HP za 79 pln :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal wez sobie jakis fajny theme sciagnij... od razu inaczej sie korzysta z konsoli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal wez sobie jakis fajny theme sciagnij... od razu inaczej sie korzysta z konsoli :wink4:

nie mam potrzeby , ja odpalam i od razu włączam gre :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 06:39_________________________________________________Nosfer : "Borderlands" dobry ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisalem sporo postow jeszcze niedawno n/t Borderlandsa :gwizdanie:

Dobry, ale tylko w coopie, w singlu sie zanudzisz moim zdaniem, bo gra jest dluga i czasami monotonna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal wez sobie jakis fajny theme sciagnij... od razu inaczej sie korzysta z konsoli :wink4:

nie mam potrzeby , ja odpalam i od razu włączam gre :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 06:39_________________________________________________Nosfer : "Borderlands" dobry ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Na razie przeleciałem kilkanaście misji w co-opie z moją kobietą - dobry :good::naughty:

Inny - bardzo ciekawy.. Może trochę irytujące są ciągłe respawny przeciwników, po zakończeniu misji i ponownym wbiciu na teren.. Ale na razie nie przeszkadza to za bardzo i daje radę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisalem sporo postow jeszcze niedawno n/t Borderlandsa :gwizdanie:

do niedawna miałem ci w "ignorach" wiec nie widziałem co piszesz :decayed:

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niedawna miałem ci w "ignorach" wiec nie widziałem co piszesz :decayed:

trudno Ci sie przyznac, ale starosc nie radosc... sporo rzeczy Ci umyka i pamiec juz nie ta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam kolejne pytanie bo właśnie nie sprecyzowałem ostatnio swojego pytania jakie gry polecacie takie przygodowe co sie skacze zwiedza nie leje po mordach ;) ale na x-boxa :) a drugie pytanie majac liveboxa neostrade jak podłączyć x boxa do netu ? mam x-a już ponad rok a jeszcze nigdy go nie podłączałem i w sumie nie wiem po co ale moja by sobie przynajmniej w demo gierki sobie pościąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam kolejne pytanie bo właśnie nie sprecyzowałem ostatnio swojego pytania jakie gry polecacie takie przygodowe co sie skacze zwiedza nie leje po mordach ;) ale na x-boxa :) a drugie pytanie majac liveboxa neostrade jak podłączyć x boxa do netu ? mam x-a już ponad rok a jeszcze nigdy go nie podłączałem i w sumie nie wiem po co ale moja by sobie przynajmniej w demo gierki sobie pościąga :)

najlepiej kablem :P - wpisz xbox live podlaczenie w google i wszystko znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

nie załamywać się tylko pomagać :cool1:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 15:36_________________________________________________

koledzy mam kolejne pytanie bo właśnie nie sprecyzowałem ostatnio swojego pytania jakie gry polecacie takie przygodowe co sie skacze zwiedza nie leje po mordach ;) ale na x-boxa :) a drugie pytanie majac liveboxa neostrade jak podłączyć x boxa do netu ? mam x-a już ponad rok a jeszcze nigdy go nie podłączałem i w sumie nie wiem po co ale moja by sobie przynajmniej w demo gierki sobie pościąga :)

najlepiej kablem :P - wpisz xbox live podlaczenie w google i wszystko znajdziesz.

dobra poszukam na googlach jak to nie jest takie łatwe do wytłumaczenia :) rzeczywiscie jest tego troche poopisywane co i jak kurna kablem a nie można jakos bez kabla :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można jakos bez kabla :mysli:

mozna , sa dwi opcje :

1. kupic kabel bezprzewodowy

2. puścić światłowodem , wtedy są dwa przewody , w jednym idzie światło a w drugim woda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można jakos bez kabla :mysli:

mozna , sa dwi opcje :

1. kupic kabel bezprzewodowy

2. puścić światłowodem , wtedy są dwa przewody , w jednym idzie światło a w drugim woda :good:

"dwie" chyba nawet 3 jeszcze fi-fi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...