Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

W sieci mają chłopaki zajawkę :kox::arrow2:https://www.youtube.com/watch?v=6kPqHtbcIAs#t=105


Dzięki,a już myślałem że będę musiał pomyśleć o PS4 :)

Dokładnie poczytaj sprawdź sobie za i przeciw ps4 vs xone.
5 z 6 moich sąsiadów którzy mieli x360 przechodzą znów na konsole Sony więc coś w tym jest chyba.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako konsola to pewnie bym brał PS4 ale te pady od niej,jak dla mnie porażka a nie będę się męczył podczas rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako konsola to pewnie bym brał PS4 ale te pady od niej,jak dla mnie porażka a nie będę się męczył podczas rozgrywki.

Grałeś na PS4??? Pady w ciul wygodniejsze niż "stare" :)

Tutaj dokładnie pokazana lista z cenami na ps site :kox::arrow2:http://www.pssite.com/news-38124-wielka_wyprzedaz_klasykow_z_okazji_20__urodzin_playstation.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady są podobno całkiem całkiem tylko, że te gałki się wycierają na potęgę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w końcu mam chwilę czasu i na mikołaja kupiłem sobie The Crew. Gra bardzo arcade, ale myślę że trochę przy niej posiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dziś w końcu mam chwilę czasu i na mikołaja kupiłem sobie The Crew. Gra bardzo arcade, ale myślę że trochę przy niej posiedzę.

No nie jest to Gran Turismo czy Forza więc wiesz co kupiłeś hehe

Za to ogrom świata i swoboda gry wszystko wynagradza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co kupiłem, aczkolwiek liczyłem na lepsze czucie samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazali pierwszy gameplay z Uncharted 4

Promocja do jutra od EA za darmo do ściągnięcia:

Edytowane przez bugi23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę w ciemno jak będzie premiera U4 :kox:


Kto ma powyższe konsole niech szybko ściąga za free pełne gry, do końca weekendu trwa akcja!
:arrow2:http://www.pssite.com/news-38230-electronic_arts_rozdaje_gry_za_darmo_z_okazji_urodzin_playstation.html


1491762_751256024928218_3917347657665316

No to Panowie, przyszedł czas na mnie, prezent od kobiety i wracam już do 4 konsoli Sony :banan::dance::kox::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego choinkę tydzień temu targał do domu. [emoji12]

Ja bym w lipcu śnieg załatwił za taki prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego choinkę tydzień temu targał do domu. [emoji12]

Ja bym w lipcu śnieg załatwił za taki prezent.

Znając Pabla to przełożył kartki w kalendarzu i urządził dziś fikcyjną wigilię byle tylko dorwać PS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krumak przegadałem Gosię że choinka jest w tym roku wcześniej!

Ściągam te zombiaki :decayed:
A resztę ogarnę w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zazdroszcze! Daj pozniej jakas mini recenzje z grywalnosci w porow aniu do x360 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zazdroszcze! Daj pozniej jakas mini recenzje z grywalnosci w porow aniu do x360 ;)

Hmmm, X360 i PS4 to są 2 zupełnie inne światy, piracenia i legalności :grin:

Na X360 miałem ponad 50 gier i to była wada bo jak chciałem coś odpalić to nie wiedziałem co i przez to leżała konsola kilka miesięcy :decayed:

Teraz oprócz 3 gier w zestawie: Driveclub, The last of us i The little big planet 3, ściągnąłem 2 pełne gry które przysługują co miesiąc gdy się ma wykupiony PS Plus + ta pełna wersja od EA Plant's vs Zombie więc raptem 6 gier mam i na razie to wystarczy bo jeszcze na dobrą sprawę nie zacząłem grać, wczoraj z moją cisnęliśmy a raczej ona w The Little Big Planet 3, grafika robi wrażenie, pełna polska wersja z lektorem i dla młodszych graczy pozycja obowiązkowa bo kupę śmiechu dostarcza.

Odpaliłem później The Last Of Us i już wiem czemu niektórzy mówią, że jedna z najlepszych gier na konsole, bardzo podobna do serii Uncharted zresztą tego samego studia Naughty Dog, graficznie podkręcona w PS4 ale jakiejś rewolucji nie ma choć modele postaci robią wrażenie ale na pewno nie takie jakie będzie robiło Drake'a w Uncharted 4 którego premiera prawie za rok :arrow2:http://m.pssite.com/news-38282-nathan_w_uncharted_4_ma_ponad_800_animacji_twarzy__a_jego_wlosy_zachowuja_sie_jak_prawdziwe_.html

Driveclub ma tylko ładną grafikę, tory i krajobrazy ale jeśli chodzi o realizm, prowadzenie to jakaś porażka, jedzie mi tu arcadówką a jak dobrze wiecie setki godzin przegrałem w serię Gran Turismo i czekam na nową część od Polyphony która już wykorzysta potencjał PS4. Jak ją przejdę to może wymienię na The Crew bo widzę że Insnane Infinity nieźle w nią ciśnie i jest podobną grą co Forza Horizon na X klocka ale do nowego Horizona 2 na Xone to ona nie ma startu i dzisiejszy tekst Insane że kupuje Xone dla tej gry mnie rozwalił :grin:

Na temat konsoli nie będę się rozpisywać bo wszyscy wiedzą jak wygląda ale dodam tylko, że miły akcent jest gdy ten pasek się zmienia na różne kolory i funkcja oszczędzania która daje możliwość, że możemy ściągać gry, aktualizacje na niemal wyłączonej konsoli. Interfejs przejrzysty, kilka minut i człowiek wie co gdzie jest, moja nawet stwierdziła że bardziej intuicyjny, ładniejszy dla oka niż ten co był w X360.

Myślę że najlepszym momentem kupna PS4 jest przyszły rok, będzie już więcej ciekawych tytułów które już będą napisane tylko pod nową konsolę Sony a nie tak jak konwersje GTAV, The Last Of Us czy nowy Call Of Duty które są po lifcie.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a orientujesz czym różni się Horizon 2 na x360 a xone? Tylko grafa czy są inne różnice? Muszę sobie chyba ja zafundować bo w 1 jestem zakochany;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a orientujesz czym różni się Horizon 2 na x360 a xone? Tylko grafa czy są inne różnice? Muszę sobie chyba ja zafundować bo w 1 jestem zakochany;)

Wersja na X360 ma gorsze tekstury, oświetlenie i bloom. Nie ma mowy o zaawansowanych efektach HDR, DoF.

Wycisnęli ostatnie soki z X360.

forza-h-2-comp-4.png

forza-h-2-comp-3.png

forza-h-2-comp-2.png

forza-h-2-comp-1.png

fruyeo.gif?resize=550%2C309

scjhgs.gif?resize=550%2C309

http://youtu.be/sIUsOO5eCY4

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...