Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

FEAR2 juz powoli koncze... fajny, fajny, nie powiem - ale wcale nie jest straszny :D

przyjedź na spota sprawdzimy Ci gacie :decayed: sorry za OT ale coś mi Tu Mikey cwaniakuje za bardzo - ja prawie się zeszczałem jak mi ta dziewczynka na drabinie sie pojawiła :decayed: :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 08:29_________________________________________________

kwestia wprawy i przyzwyczajenia , dla kogoś grającego całe życie na klawierze przesiadka na poada i to w dodatku od razu na FPS-a to tragedia , po dniu , dwóch juz jest gitara :good:

karwa próbowałem - pozyczyłem kiedyś PS3 od kumpla, po weekendzie miałem dosyć. Te suty się nijak mają, rozjeżdzają - waliłem kałaszem po ścianach etc tylko nie gości którego chciałem zajebaszczyć ...

no nic to wiem że zwolenników konsoli jest dużo i mnie tu zaraz zjecie. Za stary już jestem na to :decayed:

Adaś, żebyś Ty widział jak ja siałem po ścianach (chyba nawet swoich własnych, jak się przesiadłem) to byś padł ze śmiechu :polew: :polew:. :

no dobra - przekonałeś mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedź na spota sprawdzimy Ci gacie :decayed: sorry za OT ale coś mi Tu Mikey cwaniakuje za bardzo - ja prawie się zeszczałem jak mi ta dziewczynka na drabinie sie pojawiła :decayed: :decayed:

Nie no... powaznie... gram na TV 40", siedzac 1,5m przed nim, sluchawki na uszach i czasem tylko lekkie ciary mnie spotkaja ;)

W ogole spodziewalem sie duuuzo wiecej tej podgnilej 8-latki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... powaznie... gram na TV 40", siedzac 1,5m przed nim, sluchawki na uszach i czasem tylko lekkie ciary mnie spotkaja ;)

W ogole spodziewalem sie duuuzo wiecej tej podgnilej 8-latki :gwizdanie:

primo - zgaś światło :decayed:

secundo - wyłącz muzyke na słuchawkach :decayed:

A tak poważnie - no niewiem - mnie to pare razy porządnie zdjeło z fotela w całkowicie zaciemnionym pokoju - jak chcesz to będziesz chodził za mnie do piwnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie - no niewiem - mnie to pare razy porządnie zdjeło z fotela w całkowicie zaciemnionym pokoju - jak chcesz to będziesz chodził za mnie do piwnicy :decayed:

poważnie taka fajna ???? zamówiłem sobie wczoraj 10 gier i FEAR 2 jest w tej "kompilacji". zaczne od niej :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie - no niewiem - mnie to pare razy porządnie zdjeło z fotela w całkowicie zaciemnionym pokoju - jak chcesz to będziesz chodził za mnie do piwnicy :decayed:

poważnie taka fajna ???? zamówiłem sobie wczoraj 10 gier i FEAR 2 jest w tej "kompilacji". zaczne od niej :kox::good:

jak się dobrze wczujesz w klimat gry i nic innego nie bedzie Cię rozpraszać ( typu żona smażąca kotlety za plecami albo muzyka z radia w tle, właczone światło w pokoju ) to można pare razy wyczarować kreta w pantalonach :naughty: good luck Moskalu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się dobrze wczujesz w klimat gry i nic innego nie bedzie Cię rozpraszać ( typu żona smażąca kotlety za plecami albo muzyka z radia w tle, właczone światło w pokoju ) to można pare razy wyczarować kreta w pantalonach :naughty: good luck Moskalu :good:

lepsza niż Silent Hill 1/2 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FEAR2 kosztuje w promocji 49PLN, jedynki nie kupuj, bo jest podobno slabsza, no i to juz wiekowa gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była promocja ale chyba na X360 :gwizdanie:

na PS3 tez, sam kupiłem :tongue4:

promocja jest cały czas, trzeba sprawdzac, bo czasami wrzucają na półkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była promocja ale chyba na X360 :gwizdanie:

na PS3 tez, sam kupiłem :tongue4:

promocja jest cały czas, trzeba sprawdzac, bo czasami wrzucają na półkę

:thumbdown: Kur.. za rzadko jeżdzę żeby złapać okazję ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaro dawaj nicka z PSa.. :kox:

Pomierzymy się na trasach.. :gwizdanie:

Net mi się wysypał na PS3 ;/ Problem z DNS, wywala error ;/już od 1.5 miesiąca kombinuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.empik.com/f-e-a-r-2-project-origin-ps3-multimedia,prod7170034,p

Niby jest niedostepny, ale sporo tego widzialem na polkach w Empiku po 50 dyszek...

Wczoraj skonczylem FEAR'a, zakonczenie jakies banalne :wink4: - na tyle slabe, ze nie pamietam juz jak sie dokladnie skonczyla gra. :kox:

Odpalilem w koncu Assasin's Creed'a - i jak na razie rewelacja - piekny klimat i grafika, mimo, ze gra juz nie jest najswiezsza :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...