Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa lampka w schowku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zauważyłem że nie świeci mi żarówka w schowku, jest do niej jakiś osobny bezpiecznik ?? Oświetlenie pod nogami działa.

Jak ją wyjąć jak jest spalona ? I gdzie dokupie taką ?

Opublikowano

Zdejmij prawy boczek deski rozdzielczej i sprawdź styki w siłowniczku.

Zdemontuj schowek i będziesz miał dostęp do lampki.

Opublikowano
  • Autor

To bez zdemontowania schowka się nie da ?

Opublikowano

możesz deskę rozdzielczą - będzie lepszy dostęp :)

serio

lampkę wyciągniesz bez demontazu schowka... podważ lekko i wyskoczy :)

Opublikowano

Wychodzi bez demontażu jeśli się boisz schowek trzyma się na 5 śrubkach

Opublikowano
  • Autor

gdzie można dokupić taką żaróweczke ? bo jak patrzyłem żarówka do schowka to wyskoczyło mi żarówka do kierunkowskazu, czyzby były takie same ?

Opublikowano

jesli zamówisz żaróweczkę za 1.5zł na allegro to będziesz dla mnie mistrzem ......

Opublikowano

gdzie można dokupić taką żaróweczke ?

Audi to nie prom kosmiczny. :facepalm:

Żarówki dostępne nawet w markecie.

Opublikowano

ale sprawdziles ze to zarowka ? bo tak jak Ci kolega Fido pisal zdemontuj prawy boczek i bedziesz mial dostep do silownika schowka .. przewaznie tam nie styka :) jak tam jest ok to dpiero sprawdaj zarowke ...

Opublikowano

Problem może być z żarówką, stykami w tłoczku od schowka i ewetualnie dwoma wtyczkami (ale w to nie wierzę). Jedna wtyczka idzie w tłoczek, druga główna do okablowania schowka. Nic tam więcej z elektryki nie ma, a schowek albo bok deski zdejmuje się moment. Bok podważasz płaskim śrubokrętem od dołu, a schowek jak koledzy wyżej pisali jest na 5 śrubach (jak pamiętam nasadowa 7-ka).

  • 1 rok później...
Opublikowano

(jak pamiętam nasadowa 7-ka).
nasadkowa 8 :hi:
Opublikowano

Raczej nasadowa.

Opublikowano

Tylko jak masz zmieniarkę to trzeba ją wyjąć bo nad nią jest jedna albo 2 śrubki z tego co pamiętam :P

Edytowane przez fox60

Opublikowano

Raczej nasadowa.

hahaha okej nasadowa,a tak w ogóle problem u mnie siedział w styku bezpieczników :hi:

Edytowane przez cube75

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie u mnie problem wyglada tak ze siłownik nie jest połączony z drzwiami schowka przez co siłownik sie nie wyciąga i nie zapala lampki. Macie pomysł czym to połączyć razem ?

Opublikowano

tertytką :D

Opublikowano

pewno siłownik "zapieczony"... najpierw go rozbierz i przesmaruj, bo urwiesz zawiasa... potem zepnij razem z zawiasem schowka trytytką lub śrubką fi 4... tam generalnie powinien być kołek ale nic nie dopasujesz takiego...

Opublikowano
trzpień mocujący siłownika schowka 8E0880802 w ASO 3,50zł


Pozdrawiam

Andrzej

Opublikowano

Najbliższe ASO jest 80 km ode mnie ;)

WD wystarczy zeby to przesmarować ? bo faktycznie chodzi bardzo opornie.

Edytowane przez Pane

Opublikowano

WD nie jest smarem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.