Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na telefon pokładowy


fx552

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się czy jest możliwość zainstalowania jakiejś przejściówki umożliwiającej włożenie trochę nowszego telefonu a nie jakiegoś Simensa. chodzi o ten uchwyt

uchwyt2.JPG

Istnieją jakieś uchwyty które możnaby podczepić do tych ząbków? Przymierzalem swoj telefon i super by tam wyglądał więc zastanawiam się czy można coś takiego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie nad tym zastanawiam. Może ktoś ogarnął żeby tam zamontować jakiś uchwyt uniwersalny chociaż? Skoro już to jest i odstaje to można by było tam zamocować telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problem w tym że iPhone trzeba mieć a wcześniej lubić, a ja nie lubię więc nie mam :) myślałem nad połączeniem tego uchwytu z jakimś uniwersalnym poprzez przyklejenie do obu jakiegoś mocnego magnesu na taśmę dwustronną obawiam się tylko o stabilność takiej konstrukcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo pomocne, wywnioskowałem z tego że trzeba zakupić płytkę męską HR i przykręcić do podstawy tego uchwytu, tylko jak to złapać żeby się trzymało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrać uchwyt i popatrzeć gdzie są kabelki i poprostu przykręcić. Z tą podstawką HR męska dostałem takie małe pchełki.

Sam uchwyt oryginalny jest firmy Cullmann/Fidelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz włożyć iPhone'a 4 lub 5 :)

Ze niby jak przepraszam? chetnie poczytam

Edytowane przez Gentleman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedzielibyście na naklejenie takiej specjalnej gumy, np.:

f_1247966_1369208676_0_495.jpeg

Wyjąć należałoby tylko te wystające z uchwytu ząbki. Nie wiem czy jest to możliwe.

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że to wiocha... :facepalm:

Wydaje mi się, że mniejsza wiocha niż wiercenie w tym uchwycie, czy przypinanie do niego dodatkowego uchwytu, który wystawałby jeszcze bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedzielibyście na naklejenie takiej specjalnej gumy, np.:

f_1247966_1369208676_0_495.jpeg

Wyjąć należałoby tylko te wystające z uchwytu ząbki. Nie wiem czy jest to możliwe.

Podkładka silikonowa. Jak sama nazwa wskazuje, jest to podkładka, czyli najlepiej się sprawdza na płaskich poziomych powierzchniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując adapter dedykowany przez Audi do Iphone'a.

Faktycznie jest taki, nie pomyslalbym. Niestety w moim zostal wymontowany caly uchwyt.

Kupujac uchwyt plus adapter, na czym polega podlaczenie pod radio? Kwestia jednego kabelka? Pomijam fakt, ze mam zestaw BT wbudowany, ale nawet dla samego ladowania fajnie by to sie zgrywalo.

Ktos przerabial podobny temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do radia wchodzą trzy przewody na bank, ale musi być też połączenie z BT. Przestudiuj schemat kostki i połączenia BT :hi: Temat masz w warsztacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie taki uchwyt !!

jaki uchwyt?? taki pod telefon?? jak tak to mam cały tunel z tym uchwytem i oddam go za grosze bo mi miejsce zajmuje. Jak by co to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując adapter dedykowany przez Audi do Iphone'a.

Faktycznie jest taki, nie pomyslalbym. Niestety w moim zostal wymontowany caly uchwyt.

Kupujac uchwyt plus adapter, na czym polega podlaczenie pod radio? Kwestia jednego kabelka? Pomijam fakt, ze mam zestaw BT wbudowany, ale nawet dla samego ladowania fajnie by to sie zgrywalo.

Ktos przerabial podobny temat?

Rownież mnie zainteresował temat :)

Ktoś robił coś podobnego ?

Nikt ?:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...