Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SIlnik zgasł w czasie jazdy i nie można go uruchomić


ziom2327

Rekomendowane odpowiedzi

Audi zgasło podczas jazdy nie nie chciało odpalić. Kręcił rozrusznik ale nic z tego tak jakby paliwo nie dochodziło. Auto trafiło do warsztatu pierwsze co podpięcie pod kompa - brak błedów. Po długiej walce i kręceniu akumulator sie rozładował podpieliśmy drugi akumulator, mechanik prysnął PLAKIEM w filtr powietrza auto strzeliło co go bardzo zdziwiło i odpaliło za 3 kręceniem. Teraz audi smiga jakgdyby nigdy nic mechanik nie wie co jest grane, a ja jezdze niepewnym samochodem i strach wybrać się gdzieś dalej. Może ktoś z was przypuszcza w czym jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio podobny problem zgasiłem auto na chwile. Po 5 minutach gdy chciałem go odpalić zapaliła mi się kontrolka abs i esp rozrusznik kręci a auto jakby miało odcięty dopływ paliwa , kontrolka od silnika w ogóle się nie zapaliła. Tak zdarzyło mi się już 2 razy. Po odczekaniu 10 min (zamknięciu go i otwarciu) odpaliło... Nie wiem o co chodzi... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie immo się zwiesił bo inaczej musiałby pokazać jakieś błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku problemow z IMMO auto odpala i odrazu gasnie - a nie ze wogole nie odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakiś błąd był tylko mechanik który podpinal mi kompa to go nie spisał. Tylko wykasowal bo stwierdził że to był błąd (nielaczylo na złącznych czy przekaźnikach.) Mało ważny ? I jestem teraz w czarnej d.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był właśnie błąd od niezapalania. Jak nie będzie chciał zapalić to zobacz czy po włączeniu zapłonu zapali się na chwilę kontrolka od świec zarowych. Jeżeli nie, to masz przyczynę i sprawdź bezpiecznik i jego gniazdo od sterownika ( komputera) silnika. Niestety nie pamiętam numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz VAG.

Być może problem z pompą pomocniczą w baku.

Wygląda na problem z elektryką zasilania ECU, przekaźnik, bezpiecznik, ew. masa.

jaki silnik?

Edytowane przez Musashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie dzisiaj podobny problem. Auto w czasie jazdy nagle zgasło i nie chce odpalać. Laweta i do mechanika. Podłączenie komputera i brak błędów. Co proponujecie?

Pacjent to A4 B8 2008r. CAHA 170KM.

Pompa wtryskowa, wysokiego ciśnienia była wymieniana. Opiłków brak. Rozrząd na miejscu.

Tyle mogę na dzień dzisiejszy napisać.

 

Mechanik twierdzi że coś mechanicznie w silniku musiało się stać i trzeba do niego zajrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc padniety czujnik polozenia walu. Trzeba sprawdzic kompem czy widzi obroty silnika przy kreceniu rozrusznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odpaliło, zacięta przepustnica. Wyciągnięta, wyczyszczona i póki co śmiga dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po kilku dniach jazdy powtórka niestety. Tym razem auto zgasło podczas ruszania na światłach. Dodaję gaz i zgasło. Nie chce odpalić.

 

Przeniosę temat do B8, nie zauważyłem a jesteśmy gdzie indziej, mój błąd .

 

Edytowane przez krich8710
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...