Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tanie wahacze polecacie ?


Pawel8

Rekomendowane odpowiedzi

rachmistrz:

czyli SKV ma najmniej reklamacji ?

Nie, że najmniej reklamacji, a po prostu lepsza jakość produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o MS to sam byłem zdumiony poziomem dezinformacji jaki wprowadają do sieci, wynika z tego, że połowa pozytywnych postów to opinie napisane przez samego Master Sporta. Skoro ja sam znalazłem z 10 tych samych opinii wychwalających master sporta napisanych na minimum 10-20 forach to ile tego musi być w rzeczywistości, przecież wiadomo że nie znalazłem wszystkiego.

Jak durnym trzeba być, żeby wszędzie wrzucać to samo.. :facepalm:

Może ktoś im robi czarny PR tymi idiotyzmami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doszukiwałbym się drugiego dna zlecili to pewnie jakiejś firmie marketingowej np takiej: http://marketingszeptany.top/, ugadane było na np 500 postów i dzialali... zwróćcie uwage że pisane to bylo przez 2-3 lata więc kto by inny się bawił

zobaczcie np tutaj. koleś napisał 2 posty - pierwszy chwalący Master Sporta drugi jakąś stronę negotti.pl .

http://forumsamochodowe.com/search.php?searchid=7772870

Dobre mam zdanie na temat zamiennikówod Master Sport -master-sport.de. Mają polski oddział zprofesjonalną obsługą. Nie ma problemu, żeby się do nichdodzwonić i dopytać o filtry, wahacze, hamulce i resztęasortymentu. Jak za tę jakość to ceny mają bardzo przystępne,nie wiem czy ktoś jest w stanie zaoferować lepsze warunki na tenmoment.

oraz 28 wyników google:

https://www.google.pl/search?q=Nie+ma+problemu,+%C5%BCeby+si%C4%99+do+nichdodzwoni%C4%87+i+dopyta%C4%87+o+filtry,+wahacze,+hamulce&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=ZOpWWOvrNMmv8we8raqAAg&gws_rd=cr

natomiast negotti.pl ma 18 wyników w google z tym samym wpisem

https://www.google.pl/search?q=Jak+dla+mnie+negotti.pl+s%C4%85+ok.+Zobaczna+ich+stronie+%E2%80%93+i+sprawd%C5%BA%2C+czy+jest+Tw%C3%B3j+model.+By%C5%82bymzdziwiony%2C+gdyby+nie+by%C5%82o+%3A).&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=JOpWWKP_Fcmv8we8raqAAg

Jak dla mnie to powinno to być jasno pokazane by nie robić ludzi w h...a - sami sobie naważyli tego piwa przez długi okres czasu spijali śmietankę niech teraz spiją gorycz.

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie doszukiwałbym się drugiego dna zlecili to pewnie jakiejś firmie marketingowej, ugadane było na np 500 postów i dzialali.

Nawet niekoniecznie. Miałem kilka takich propozycji jak się bawiłem w moderowanie zwłaszcza -dostanę taki to a taki zestaw czegoś tam, a za to mam sugerować w sposób wyraźny określony produkt, czy działalność usługową. Żona też miała dwa razy takie akcje, gdy działała na forum jakimś dla młodych matek, gdy rodził się pierwszy nasz Syn. Ma chwalić firmę X to dostanie takie tam urządzenia i zestaw do czegoś tam...plus wanienka(za mała dla mnie i to przeważyło hahaha).

Swoją drogą nie chcę nawet pokazywać palcem ale tu na forum nie tylko o MSie bzdury da się przeczytać. Ale nie tak żenujące jak te Marysie i Zosie...

Co tam Goebbels mówił? Że kłamstwo wielokrotnie powtórzone staje się prawdą? Więc może jakość podskoczy? :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Goebbels mówił? Że kłamstwo wielokrotnie powtórzone staje się prawdą? Więc może jakość podskoczy?

Taaa.... zawsze można odesłać do sieci i powiedzieć by poczytać jakie one są dobre i skoro na forach widać że inni chwalą to w przypadku reklamacji pewnie klient byl niedorobiony a nie wahacz.....

wogóle to żygać się chce tym dziadostwem:

Wspomniany wcześniej przeze mnie Pan Marcin Madej oto może pochwalić się takim dorobkiem postów na forum goldenline:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bzlPpotb89kJ:https://www.goldenline.pl/marcin-madej25/wypowiedzi/t/forum/s/2+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b

Jak widać koleś w 139 postach chwali około 100 firm.

oczywiście jest tu nasz uwielbiany Master - Sport i jakże pozytywne opinie na jego temat:

Jak dla mnie to optymalnym wyborem jest kupienie wahaczy od Master Sport (polski dystrybutor jest na Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)). Tylko od razu jedną rzecz zauważę – dużo zależy też od mechanika, który będzie je montował, bo jeśli źle skręci na podnośniku no to niestety, ale nawet platynowe wahacze wysadzane diamentami za milion dolarów nie wytrzymają na dłuższą metę..

Posiadam instalacje gazową i nie wszystkie oleje są dla mojego silnika nie chciałem używać 15w40 ponieważ w zimie miałem problem z odpaleniem auta gdyż olej strasznie gęstniał . Znalazłem jednak olej odpowiedni dla mojego silnika z instalacją na stronie http://www.master-sport.de/PL/eventnews_142/mają dużą gamę olejów do wyboru ja dla swojego silnika wybrałem Semisynthetic 10W/40 SL/CF i jestem zadowolony z osiągów oraz zmniejszonego zużycia paliwa .

oczywiście pochwalił się tą wiadomośćią na innych forach

Jak dla mnie koleś jest oszustem, a jeszcze więksi oszuści korzystają z jego usług zamawiając pozytywne opinie i w ich gronie jest MASTER SPORT

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niepotrzebnie roztrzęsacie się tym wszystkim. Lewe posty o chwaleniu ich produktów były? Były, więc co tu więcej gadać. Zrobiliście nie tylko z tego, ale i z innych tematów, temat : jak MS oszukuje. Nie mam nic przeciw Waszemu wyszukiwaniu, ale według mnie to powinno znaleźć się w osobnym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie niepotrzebnie roztrzęsacie się tym wszystkim. Lewe posty o chwaleniu ich produktów były? Były, więc co tu więcej gadać. Zrobiliście nie tylko z tego, ale i z innych tematów, temat : jak MS oszukuje. Nie mam nic przeciw Waszemu wyszukiwaniu, ale według mnie to powinno znaleźć się w osobnym temacie.

zgodze się z Tobą wręcz wyjąłeś mi to spod palca (bo chyba z ust nie pasuje skoro klikam w klawisze)

Mialem utworzyć wątek " wahacze Master Sport prawdziwe opinie i metody działania" ale szczerze bałem się jak admin zareaguje. Choć sumie czy robimy nic zlego pokazując ich wypowiedzi i nie ma co popadać w skrajność przed obawą nazwania oszusta, że nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zrobił większą ilość kilometrów na zestawie Meyle? Pisałem już chyba -w grupie tańszych części jeszcze się na nich nie zawiodłem ale też nie szarżowałem. Nie kupowałem od nich np. tarczy hamulcowych. Elementy metalowo gumowe, czy HD. czy "zwykłe" spisywały się naprawdę super. Zazwyczaj gdy miało być taniej to od Meyle brałem tuleje, gumy stabilizatorów, podkładki amorków i podobne. A sworznie, czy łączniki z przegubami raczej moog, lemforder, trw itp.

Ciekawe jakby się takie elementy od Meyle sprawowały.

To ich HD przy okazji to żadna filozofia. Czasem widać, jak np. wgłębienie w oryginalnej gumie zalewają w swojej wersji. Jest niby mocniejsze, znowu guma inaczej pracuje więc na dwoje babka wróżyła(przykład -mocowanie górne przedniego amorka Mercedes w124/201). Sumarycznie jednak po konkretnych nalotach byłem do tej pory zadowolony.

Ciekaw jestem opinii co do wahaczy przód B5.

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem opinii co do wahaczy przód B5.

nie są złe jednak zestaw Mayle do passata/a4 b5 to około 1100zł - dokładasz 300zł i masz LMO - czy warto każdy ocenić może sam wg mnie jak stać Cie na 1100 za Mayle to już jak sie bawić to się bawić i dać LMO

Jak dla mnie niepotrzebnie roztrzęsacie się tym wszystkim. Lewe posty o chwaleniu ich produktów były? Były, więc co tu więcej gadać. Zrobiliście nie tylko z tego, ale i z innych tematów, temat : jak MS oszukuje.

Zgodnie z sugestią i wolną chwilą podczas urlopu przeniosłem dyskusję na temat praktyk MS do wątku:

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/381389-wahacze-master-sport-opinie-znalezione-w-internecie/

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Muszę wymienić wahacze w moim Audi i z tego co tu czytałem to MS niby były polecane ale teraz już nie (?).

Więc lepiej zainwestować w SKV czy MS? Powiem szczerze, że nie stać mnie na drogie zestawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Muszę wymienić wahacze w moim Audi i z tego co tu czytałem to MS niby były polecane ale teraz już nie (?).

Więc lepiej zainwestować w SKV czy MS? Powiem szczerze, że nie stać mnie na drogie zestawy.

Sam koszt wymiany w warsztacie to 400-500 zł więc jak kiepsko trafisz tanie wahacze to tanio wtedy nie będzie

Ja kupiłem MS u kolegi z forum przejeżdziłem kilka tysięcy i wszystko było ok. na wahaczach wybite made in Germany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz czytam te wszystkie porównania :)

Już w koszyku allegro jest MS tylko tak zacząłem czytać i niby SKV też dobre a jednak trochę tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz czytam te wszystkie porównania :)

Już w koszyku allegro jest MS tylko tak zacząłem czytać i niby SKV też dobre a jednak trochę tańsze.

za ile te mastery z Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to prawy banan wymaga wymiany - luźny sworzeń

Zestaw MS -530zl

SKV -420zl

+ przesyłka

sam banan

MS-120zl

SKV-85zl

+przesylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to prawy banan wymaga wymiany - luźny sworzeń

Zestaw MS -530zl

SKV -420zl

+ przesyłka

sam banan

MS-120zl

SKV-85zl

+przesylka

Ja bym wymienił tylko tego banana co jest zużyty na jakiegoś z górnej półki, po co wymieniać wszystkie kości jak mogą posłużyć dłużej niż ten tani szajs ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam banany z MS od dwóch lat, ponad 20k km i nic im nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to prawy banan wymaga wymiany - luźny sworzeń

Zestaw MS -530zl

SKV -420zl

+ przesyłka

sam banan

MS-120zl

SKV-85zl

+przesylka

Ja bym wymienił tylko tego banana co jest zużyty na jakiegoś z górnej półki, po co wymieniać wszystkie kości jak mogą posłużyć dłużej niż ten tani szajs ?

Tylko trzeba mieć pewność, że reszta jest w dobrym stanie.

U mnie na szarpaku niby było dobrze, po demontażu prawie każdy sworzeń latał jak żyd po pustym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chcialem przeglad robic i wlasnie mi to wykryl,dlatego teraz trzeba to naprawic

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba dać do sprawdzenia komuś kto umie to zrobić

:)

Zgadza się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...