Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy amortyzatory polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Przymierzam sie do wymiany amortyzatorów i mam pytanie jakiej firmy polecacie amortyzatory na przód i tył?

Czy jak wymieniam amortyzatory to musze też wymienić sprężyny?

Opublikowano

sprężyny zostają jeśli nie są pęknięte. po amortyzatory napisz do chłopaków z forum, dzik ma chyba kayabe w dobrych cenach.

Opublikowano

Monroe idzie na pierwszy montaż, przynajmniej dla zawiasu 1BE

Opublikowano

Polecamy oryginalne :)

Opublikowano
  • Autor

Skad wiedzieć jakie mam zawieszenie?

Opublikowano

Po VIN-ie lub po kodach wyposażenia (wlepka w książce serwisowej i w samochodzie).

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155521-nastawienia-zawieszenia-a4-b6-2001-2004-sedan-avant/

ASO też powinno Ci udzielić takich informacji :)

Możesz też wzrokowo zobaczyć jaki masz kolor amorków - jak są czerwone to masz usportowione 1BE/1BV, jak czarne to 1BA

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Po VIN-ie lub po kodach wyposażenia (wlepka w książce serwisowej i w samochodzie).

Możesz też wzrokowo zobaczyć jaki masz kolor amorków - jak są czerwone to masz usportowione 1BE/1BV, jak czarne to 1BA

Czy z tym kolorem amorow to jest pewne? Moj ma standardowe zawieszenie wg kodów, ale amory czerwone...

Opublikowano

Na 99% tak.

Może ktoś przed Tobą pomalował je dla picu? :)

Bardziej jednak obstawiam modyfikację zawiechy...

Tak się prezentuje ori kolor amorów 1BE:

https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8d1FGNEFnVjBZWW8/view?usp=sharing

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie a dla zawieszenie z przodu 1BV co włożyć najlepiej? Oryginały chyba 580zł jakoś, a cos innego wchodzi w grę?

Opublikowano

Sachs, od dzika

Opublikowano

Sachs, od dzika

A to?

26665 Monroe
Opublikowano

Monroe nie polecę, wstawiłem u siebie nówki na przód, po kilku kilometrach zaczęły pukać :facepalm:

Opublikowano

Chyba miały jakąś wadę, bo nawet najtańsze chinole te parę tysięcy km spokojnie wytrzymują... jak masz kwity to je reklamuj.

Opublikowano

Sachs, od dzika

A to?

26665 Monroe

jak monroe to brałbym chyba tylko wyłącznie serię reflex pod uwagę, szczególnie do 1be

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

no to się podłącze do tematu.

na tył założyłem monroe reflex sport z obniżonym skokiem. z przodu jeszcze siedzą oryginalne czerwone.
i teraz pytanie, jakie amory z obniżonym skokiem dać na przód. monroe są dużo sztywniejsze od czerwonej serii, sachs i blinstein też będą sztywne.

dodam że mogę założyć nawet tanie chinole bo auto ma mi posłużyć tylko do końca roku.

auto stoi teraz na monroe reflex sport tył i seria przód:

grWsaim.jpg

Opublikowano

pakuj na przód teź reflexa jak z tyłu go masz.
 Nie rób chińskich prezentów nowemu właścicielowi lepiej zrób Polskie bo te monroe będą polskiej produkcji :) Chyba że auto idzie na export do  chin albo  pchasz do  Wisły wtedy chińczyki lepiej :D

Opublikowano

auto idzie w bagno albo zostawię dziewczynie.


te reflexy strasznie są sztywne, nawet wyrąbana czerwona seria mniej podskakuje.

Opublikowano

Powiedzcie czy dostawcą amorów dla Audi był tylko Monroe czy również Sachs? Bo niektórzy wspominają również o tej firmie...

Moje są od tego pierwszego, zawias 1BE

Opublikowano

Witam wszystkich. Przymierzam się do wymiany amortyzatorów przód + tył. Biorę pod uwagę Monroe, Sachs, KYB. Które z tych wy polecacie i jak się sprawują.  Z góry dziękuję za odp. Dodaję zdjęcie w celu ewntualnego lepszego dopasowania amortyzatorów. Pozdrawiam

DSC_0003.JPG

Edytowane przez Moniu

Opublikowano

Ja zamontowałem Sachs i bardzo dobrze drogi się auto trzyma także polecam firmę sachs :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.