Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Vs Red Quattro By Fela


Fela

Rekomendowane odpowiedzi

na forum modzisz fure dalej na fb wystawiasz na sprzedaz? moim zdaniem brakuje tu kola strasznie... myslalem ze wyprowadzisz ja tak jak w awatarze masz, ale jest inaczej, lotka moim zdaniem na wielki minus... ale najwazniejsze ma sie Tobie podobac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawiłem zeby ludzie mieli o czym pisac chodz nie ukrywam ze jak by sie trafił powazny kupiec to bym sprzedał . ale za taką cene napewno sie nie trafi :D kolo bedzie lepsze minimum 9j, obecnie audi stoi na stali bo wszystkie kola jakie mialem sprzedalem . chce sie zająć nią troche mechanicznie poniewaz nic nie jest wieczne  i  zaczynaja sie wycieki np zimering na korbowodzie puścił i leje sie jak z kaczej d...y. dlatego na dniach bedzie rozbierany silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za taką chorą cenę to musiałby ktoś z kosmosu spaść, żeby to zawinąć :grin: Na dobrą sprawę posiadasz pomalowanego przedlifta po swapie, którego serce już ma problem i oczekujesz 18 tysięcy, gdzie w tej cenie ostatnio była forumowa s4 b5 na sprzedaż, co prawda też miała swoję bolączki ale naprawa jednego a drugiego to niebo a ziemia.. Pominę już przedliftowe graty, które w zasadzie powinny iść w polift, bo skoro z lampami idziesz do przodu to i resztę zrobić porządnie jak miało być na poziomie. 

Żeby to auto zrobiło mega robotę powinien wlecieć polift i koło na mega sztosie - nie żadne avusy, jry, keskiny czy flaty. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten spojler na klapie, największy minus auta

Sendt fra min Moto G (5) med Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ishkez napisał:

Skoro o kole mowa, mam fajne na sprzedaż:D 
https://www.facebook.com/A4-B5-by-Tobi-1695870474026574/

:grin::grin::grin::grin:

Tu nadal za małe jeb.... Tutaj to jakiś kozak 3tlg w wibracyjnej by musiał wpaść, niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 19:19, enczu napisał:

No za taką chorą cenę to musiałby ktoś z kosmosu spaść, żeby to zawinąć :grin: Na dobrą sprawę posiadasz pomalowanego przedlifta po swapie, którego serce już ma problem i oczekujesz 18 tysięcy, gdzie w tej cenie ostatnio była forumowa s4 b5 na sprzedaż, co prawda też miała swoję bolączki ale naprawa jednego a drugiego to niebo a ziemia.. Pominę już przedliftowe graty, które w zasadzie powinny iść w polift, bo skoro z lampami idziesz do przodu to i resztę zrobić porządnie jak miało być na poziomie. 

Żeby to auto zrobiło mega robotę powinien wlecieć polift i koło na mega sztosie - nie żadne avusy, jry, keskiny czy flaty. 

silnik nie jest po swapie bo siedzi tam odkąd wyjachała z fabryki chyba ze juz ktoś po drodze wymieniał.. poliftowe graty sie powoli zbieraja :) .. cena wysoka bo lakierowanie bylo drogie .i generalnie nie mam parcia na sprzedaz wiec nie wiem o co kazdy spina nawet jak bym wystawił za 30 tysiecy to i tak były by te same komentarze.. ja wiem ile juz wsadzilem w to auto i moim zdaniem cene ktora podałem to i tak jest zanizona . ale widomo juz nigdy tego nie odzyskam . i tak jak wspominalem wcześniej nie mam parcia na sprzedaż :)

 

23 godziny temu, Hesik napisał:

I ten spojler na klapie, największy minus auta

Sendt fra min Moto G (5) med Tapatalk
 

Mi sie podoba dlatego tam jest  :)

 

11 godzin temu, enczu napisał:

:grin::grin::grin::grin:

Tu nadal za małe jeb.... Tutaj to jakiś kozak 3tlg w wibracyjnej by musiał wpaść, niestety..

Mysle nad jr10 takimi jak mam na awarcie. bo mi sie w ch.j podobaja :D no i rozmiar tez spoko bo 10.5j :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój cyrk, nie moje małpki, ale z tą ceną to cię kolego faktycznie poniosło, ja nie wiele więcej dałem za swojego BEX-a z E4J:kox: i broń boże nie chce negować ani obrażać ale faktycznie ta lotka pasuje tu jak świni siodło, no ale skoro właścicielowi się podoba to najważniejsze :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle nad jr10 takimi jak mam na awarcie. bo mi sie w ch.j podobaja [emoji3] no i rozmiar tez spoko bo 10.5j [emoji4]
Z raportu innego uzytkownika bez skaz malowanie nie jest (sam nie oceniam i nie widzialem). Spasowanie elementow ponoc tez. Nie wiem ile mogloby kosztowac malowanie ze wolasz za to 18 tys. Przedlifta kupisz za 5 tys.. Sam juz sie pogubilem w tym czy zrobiles jakiegos swapa czy byl plan, czy tylko wspominales i czy tu juz 1.8 czy 1.8t.. Nawet niech bedzie t w q to 18 tys za ten rok to nawet malowanie nie ratuje. Polifty za tyle chodza i ludzie i tak hejtuja. Cena oczywiscie jest Twoja ale wystawiajac za 12 nie spodziewalbym sie chetnych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Jest koło na ten sezon 19 9j et 45 na dystansie 17mm tył przód 10mm opony nówki sunny 215/35 . mi osobiscie sie podoba :D

Auto obecnie u mechanika. zaniedbałem troche rozrzad . co sie okazało był nie zmieniany od wyjazdu z Fabryki  :572:  :572:  do golenia poleciał tez napinacz łancucha który wyglądał tragicznie . o pompie wody nie wspomne . przy okazji zalozona nowa pompa wspomagania bo stara juz dawno przestała dzialać. Przy okazji beda zalozone ostrzejsze wałki z ADR-a. wahacze tez dostały po tyłku od glebuni. lecz wydaje mi sie ze były juz wczesniej krzywe bo auto pływało jak chciało po drodze teraz jezdzi sie prosciutko i stabilnie :D

ffed07743b35d774med.jpg

96933f0a9d9aa6e5med.jpg

7f9601356345c52amed.jpg

ef354439a118d62emed.jpg

30f5f24a0aa83ff3med.jpg

615abbf01e0f5d5fmed.jpg

 

w sobote zawitałem na auto detailingu STG :D

d739fbd3c410c32bmed.jpg

0c43793a4345a458med.jpg

niedziale uwazam za udania 3 miejsce na najglosniejszy wydech. zlot charytatywny ktory odbył sie w Witkowie tylko 115 decybeli. mysle ze czas wyciąć ostatni tlumik jaki został . po tym setupie wleci chyba 2.75 cala z kwasówki.


22 kwietnia bedzie mnie spotkać w sompolnie !

7711be785319ed2cmed.jpg

a329e45e92dab822med.jpg

Poza tym jest w planach nowy zderzak na przód .. trosze biednie to teraz wyglada . dlatego modzilem i wymodzilem :D

074103d267d76f55med.jpg

9e911b03d9272ed7med.jpg

zderzak ori od b5 połaczony z b6 cabrio obecnie juz pospawany i go towy do lakierowania . z dokladką od cupry bedzie posował idelnie .. mam jeszcze pomysł na tylny zderzak bo niestety jest do lakierowania . było małe boom.. ale do uratowania :D wszystko w krotce .. po tych wydatka biore sie za podniesie mocy!  pierwsze co to kute korby pozniej czas pokaze 300+ bedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BlackFacePL napisał:

No z tym zderzakiem to popłynąłeś :D Trzymam kciuki co do mocy :) 

w rzeczywisstości wygląda lepiej, a pospawany i na gładko juz w ogole myśle ze do konca miesiąca lakiernik sie wyrobi. teraz przód jest bardziej masywny no i bede miał w koncu halogeny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ,czekam na rozwój :P do tylnego dołóż dokładkę od a6 c5 z czujnikami i będzie sztos :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic sie tutaj nie działo , wiec czas na aktualizacje.

zacznijmy od butów , w końcu trafiłem z felgam,i ktore mi sie naprawde podobają tylko poleca w jasniejszy kolor . a wiec 19 z Alfy romeo Gulia 4x10j tył obciera lekko na 5mm dystansie ,ale kwestia przyzwyczajenia . przód- lekko poszlifowałem zwrotnice bo tarło ale weszło bez dystansy na czym mi bardzo zalezało bo jak by nie patrzeć 10j na przodzie to duzo i sporo koło wystawało na 5mm dystansie.

64e42d793d01319dmed.jpg4b31a6fab730f186med.jpgb77369eadaa615e3med.jpgb7511703d5f2b209med.jpg0a9181c49dad3e7fmed.jpg

 

W koncu odebrałem zderzak od Lakiernika . trzeba go troche lepiej spasować ,ale ogolnie jestem zadowolony z efektu. napewno przyjdzie jeszcze dokladka od cupry.

60e3bbf41ae5ec65med.jpg

 

co do mocy . padła decyzja o sprzedazy kompletnego swapa i wpada 2.7bt. C.D.N.... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7 do ośki? ?‍♂️ Jak dla mnie totalna strata pieniędzy.. Z rolki to jeszcze pojedzie, ale i tak będzie miało problemy jak tylko zrobi się mokro na drodze.. 

Ogólnie nadal nie rozumiem fenomenu ceny, rozumiem wszystko ale to nadal niestety przedlift i tak kończą się z nimi walki.   

Razem z 2.7 planujesz wrzucać jakieś większe heble na przód i tył? Bo jak felga jest spoko tak odkrywa tą naszą bpiątkową biedę hamulcową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty wyrwałeś że to ośka? Jest quattro i będzie. Jeśli chodzi o heble no to chyba wiadomo że czym więcej mocy tym lepsze hamulce. A co do ceny no to chyba nie muszę mówić czemu taka i wydają mi się że jest warta tyle i bez względu na to że to przedlift. Od polifta różni się tylko klamkami na drzwiach. No spoko i jest starsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo jest grubo ??

Powiedz mi, ile kosztował lakier na całe auto bo będę swój malował a ten kolor to sztos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hiper napisał:

Noo jest grubo ??

Powiedz mi, ile kosztował lakier na całe auto bo będę swój malował a ten kolor to sztos ?

To jest właśnie jedna z tych rzeczy dla której wyceniam to auto na kwotę 25k ,a lakier kosztował nieco więcej niż połowa tej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...