Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Furak daje radę :good: Co do tych felg to tak jak rozmawialiśmy - chyba podmienili skubańce :decayed::wink4:

no na bank wyjechal na 17, chyba nawet w kodach wyposazenia jest. wiec albo podmienilil felgi albo mial wypadek na zimowkach i tylko opony wymienili...

bedziesz dzis w sopocie?

mydło- mam s-line znaczek. znaczy luzem ale sam go demontowalem... qauttro mam nad schowkiem w srodku ;]

Anioł - to tez nie masz zewnetrznego s-line. tylko znaczki mowiace ze masz go wew....

Opublikowano

Chyba będę. Wziąć VAGa ?

Opublikowano
  • Autor

tez sie wybieram

a

VAGa mam ;] ;] :hi:

Opublikowano

No Ty na grilu to powinieneś mieć raczej znaczek quattro a nie s-line

nie koniecznie , Ja mam na grilu znaczek S-line :tongue4:

Opublikowano

fakt ze jak sie zabieralem za ogladanie auta to na forum 3.0 tdi byly rodzynkami a teraz to juz ktorys kolejny temat z praktycznie identyczna furmanka... sie porobilo :)

Miałeś szczęście że kupiłeś wcześniej bo teraz masz powyżej 2.0 - 13% akcyzy nie patrząc na wartość na fakturze tylko na EuroTax... więc przy takim autku to może nawet 8.000zł podatku wynieść - i to będzie dla niektórych na tyle zaporowe że większość będzie ciągała 1.9 i 2.0 - tak mi się wydaje...

a co do tematu to furka piękna... felgi mi kompletnie nie przeszkadzają bo już z tego wyrosłem :> i tak jak wszystko wolę mieć ori...

ogólnie gratulacje doklepania...

Opublikowano
  • Autor

fakt ze jak sie zabieralem za ogladanie auta to na forum 3.0 tdi byly rodzynkami a teraz to juz ktorys kolejny temat z praktycznie identyczna furmanka... sie porobilo :)

Miałeś szczęście że kupiłeś wcześniej bo teraz masz powyżej 2.0 - 13% akcyzy nie patrząc na wartość na fakturze tylko na EuroTax... więc przy takim autku to może nawet 8.000zł podatku wynieść - i to będzie dla niektórych na tyle zaporowe że większość będzie ciągała 1.9 i 2.0 - tak mi się wydaje...

a co do tematu to furka piękna... felgi mi kompletnie nie przeszkadzają bo już z tego wyrosłem :> i tak jak wszystko wolę mieć ori...

ogólnie gratulacje doklepania...

ja zaplacilem 7900 ... nic nie kombinowalem.

zreszta nawet przy starych przepisach bym nie kombinowal. poczytaj warunki AC i potem pomysl czy warto zostac bez odszkodowania za auto warte 100tys. bo zaoszczedziles 5000 przy kupnie ..

zaraz pedze na spota ;]

Opublikowano

Furak daje radę :good: Co do tych felg to tak jak rozmawialiśmy - chyba podmienili skubańce :decayed::wink4:

jak dobrze pamietam oniak swojego na takich samych 16' kupił :wink4:

Opublikowano

auto przetestowana na dzisiejszym spocie :good:

kultura pracy 3.0TDI szokujaca :good:

fura super,szczegolnie srodek "all in black"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no dobra, a ta lampka od airbagów to już naprawiona ? :tongue4:

Mam nadzieję w końcu też "oblukać" na spocie :)

Opublikowano
jak dobrze pamietam oniak swojego na takich samych 16' kupił wink4

Ja miałem seryjnie fele Sline 17 , te zimowe 16 z oponami dokupiłem w ASO za szokującą cene 350 ojro :)

Opublikowano

Piękna furka :kox:

Fajne są te błyszczące czarne listwy w środku :) Pierwszy raz chyba takie widzę i wpadły mi w oko ;)

A właśnie, czemu AIR BAG się świeci? :)

Opublikowano

Dla mnie felgi rewelacja !! Ale moja opinia na ten temat może być raczej tendencyjna... :tongue4: Ogólnie autko super !!

Opublikowano
  • Autor

no dobra, a ta lampka od airbagów to już naprawiona ? :tongue4:

Mam nadzieję w końcu też "oblukać" na spocie :)

hehe, nie było Cie jak byłem, a ostatnio nie bylo mnie w 3city.

Airbag naprawiony , znaczy sie nie swieci...

w miedzyczasie tylko rozwalilem zderzak o kraweznik.

Opublikowano

All in black... mmmmm mniam!

Bardzo ładne! Chciałbym kiedyś przetestować tiptronic, jak się to ma do zwykłego drążka zmiany biegów. A póki co, mógłbyś opisać więcej, jak się zbiera, ile zajmuje redukcja, czy szarpie, inne różnice które zauważasz między manulną, a tiptronic? Oczywiście poza "machaniem" :)

Opublikowano
  • Autor

All in black... mmmmm mniam!

Bardzo ładne! Chciałbym kiedyś przetestować tiptronic, jak się to ma do zwykłego drążka zmiany biegów. A póki co, mógłbyś opisać więcej, jak się zbiera, ile zajmuje redukcja, czy szarpie, inne różnice które zauważasz między manulną, a tiptronic? Oczywiście poza "machaniem" :)

poza tym ze wymienilem tarcze w skrzyni bo cos sie posypalo to zestawienie tego diesla z tiptronikiem to w/g mnie ideal dla ludzi ktorzy duzo jezdza.

na trasie albo jedziesz normalnie wtedy zwykly tryb D wystarcza, najwyzej jak akurat potrzebujesz wyprzedzic to lopatka mozesz wymusic redukcje do odpowiedniego biegu (a nie jak w starych automatach ze trzeba depnac, auto musi sie zorientowac ze chcesz szybicej i potem redukuje, wchodzi na obroty i szlag czlowieka trafia:) ). a jak jedziesz dynamicznie to tryb S idealnie dobiera przelozenia do szybkiej jazdy, trzyma obroty i redukuje momentalnie...

nie kupie juz nigdy manuala do normalnej jazdy. jakos auto na weekend moze byc ale do pracy te machanie reka jest kompletnie pozbawione sensu.

tak naparawde nawet trybu recznego uzywalem przez pare dni czasem dla zabawy , teraz praktycznie nie dotykam ani lopatek ani drazka...

autko sie zbiera na trasie super, wyrpzedzanie to bajka:D na wiosne i tak do rogala zawitam ale tak raczej dla poprawy samopoczucia niz osiagow.

start ze swiatel troszke opozniony bo automat musi sie zebrac chwile :) ale jak juz ruszy to naprawde ciazko znalezc przeciwnika. szczegolnie jak troche mokro/slisko ... wtedy quaattro niszczy ludziom psychike :D

zeby nie bylo za pieknie to myslalem ze bedzie troszke ciszej w srodku... zarowno na postoju jak i przy szybkiej jezdzie. mogloby byc troche mniej twardo... wjazd do warszawy od gdanska moze skonczyc sie urazem kregoslupa :D za to bajecznie trzyma sie drogi i mozna dojechac z gdanska do wawy ponizej 3 godzin :D ale ciii bo zaraz bedzie ze pirat jestem :D

Opublikowano

mimo tego że mam multitronic a nie tiptronica to zgadzam się w całości z wypowiedzią OLO_GDA nowe automaty wypasiona sprawa ;) super wygoda i komfort jazdy. Dziś byłem u p.Sopy wymienić olej w skrzyni i mam spokój na kolejne 80-100tyś km :>

Opublikowano

masakra w pełni pozytywna :kox: suuuupppeerr :>

Opublikowano

Auto widziałem wczoraj :good: tip naprawdę daje radę :good:

Opublikowano

ale był falstart według mnie :) (ju noł łot i min :wink4: )

Na 3 honki trzeba wystartować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.