Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żadne inne ledy, tylko Adamowe :D Ale patrz nie chce dziad mi zrobić takiego zestawu, a chciałem gruuuubo zapłacić :D :D

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

spróbuj najpierw lampę rozkleić :) wrclaguna próbował wyrezać :kox:

Opublikowano

spróbuj najpierw lampę rozkleić :) wrclaguna próbował wyrezać :kox:

i co odpuscil?

Opublikowano

nie wiem co to za klej ""konrada"" dawali do tych lamp :thumbdown: ale porazka je rozkleic :buhaha: jeden palec skaleczylem a drugi oparzylem od opalarki . Ale walcze dalej :kox:

Opublikowano
  • Autor

działaj działaj :)

Opublikowano

pfff amatorstwo :D Ja u siebie ciemne środki zrobiłem innym sposobem, nie wszystkim pewnie by się spodobał. Rozciąłem fleksem hehe, ale tak ładnie wyszło, że nie ma szans poznać nawet przy otwartej masce. Niegłupi pomysł, druga sprawa tylko jakie ledy wrzucić? Ty kupiłeś całe lampy od rs6 ta?

Opublikowano
  • Autor

można rozciąć jak się chce :) musisz kupić całe lampy rs6 i przekładać :)

ale już dawno Ci mówiłem odpuść sobie :kox: szkoda czasu i nerwów :tongue4:

Opublikowano

Adas lampy :thumbdown:

A tak serio kiedy robisz Produkcje masowa? sprzedasz w jeden dzien wiecej niz dejlajtów w rok :naughty:

Opublikowano

nie wiem co to za klej ""konrada"" dawali do tych lamp :thumbdown: ale porazka je rozkleic :buhaha: jeden palec skaleczylem a drugi oparzylem od opalarki . Ale walcze dalej :kox:

łatwo się nie poddamy :decayed: jak nie pójdzie użyjemy ciężkiego sprzętu :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

słyszałem że bez takiego sprzętu się nie obejdzie :

GSH5CE-3.jpg

Opublikowano

słyszałem że bez takiego sprzętu się nie obejdzie :

GSH5CE-3.jpg

Z takim małym to bym nie podchodził nawet :polew: ja mam coś takiego :kox::decayed:

makita-mlot-wyburzeniowy_1200.jpg

Opublikowano
  • Autor

bez specjalistycznego sprzętu nawet nie pochodź :) nie wiem czy zmieści się u Grześka w domu..

2.jpg

Opublikowano

liebherrt282b.jpg

ale to chyba do tego auta te Lampy :decayed:

Opublikowano

A Adam mógłbyś zrobić z przodu zdjęcie jeszcze? Bo chcę zobaczyć jak się ta blenda komponuje z resztą. Myślę i tak wymieniać na bixenony to może to zlecę komuś kto się zajmuje :P. Są firmy na allegro zajmujące się wkładaniem ledów do lamp, ciekaw jestem jakie ledy wkładają. A jak z awaryjnością tych ledów? Bo jak cholera wszystko do kupy złożę to nie chciałbym rozkładać za 5-6 miechów bo się led przelalił

Opublikowano
  • Autor

mam gościa w wawie co pewnie by zrobił takie lampy..

Opublikowano

Jakie koszta mniej więcej? Jakie ledy tam wkładają? Czy wtedy przeszczepiają z lamp rs6? Na priv napisz jak chcesz

Opublikowano
  • Autor

Jakie koszta mniej więcej? Jakie ledy tam wkładają? Czy wtedy przeszczepiają z lamp rs6? Na priv napisz jak chcesz

koleś zajmuje się przeróbką lamp..jak ma lampy rs6 to Ci założy ..jak nie ma to musisz kupić..generalnie jak widziałem jego projekty to byłem :shocked:

lampy rs6 jak dobrze trafisz to koszt ok 1200zł + jak zawsze naprawa led ok 300zł..robota jakieś z 1000zł i możliwe że drugi komplet bixenonów będziesz musiał dać..całość ok 3k pewnie wyjdzie + jakieś przesyłki..

Opublikowano

Tzn jak to drugi komplet bixenonów? 2 mu dać ?:P Wrzuć proszę fotkę tych pełnych lamp od rs6 z przodu jak widać na aucie. No na pewno będę zainteresowany :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tzn jak to drugi komplet bixenonów? 2 mu dać ?:P Wrzuć proszę fotkę tych pełnych lamp od rs6 z przodu jak widać na aucie. No na pewno będę zainteresowany :kox:

he wariat :kox:

Opublikowano

Nie no w sumie 3k to przesada... Kurde ale bym takie lampy przytulił nie ma co, nie chcesz sprzedać swoich ?:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.