Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I potem się dziwi, że idę w jego strony :D

Nie tylko ty :naughty::hi:

niedlugo nowe autko sie tu pojawi :)

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wreszcie ktoś ma ładniejsze Audi od mojego ;)

A tak na serio, świetna robota. Szacunek :hi:

Opublikowano
  • Autor

nie chwaliłem się ale przyjechał nowy gadżet :

P28900008.jpg

Opublikowano

Recaro ma grzana kanape to pasuje to podlaczyc :naughty: ...... i dlatego adamooo nie zalozyl jeszcze wszystkich foteli :gwizdanie:

Opublikowano

idzie grubo :wink4:

Opublikowano

Recaro ma grzana kanape to pasuje to podlaczyc :naughty: ...... i dlatego adamooo nie zalozyl jeszcze wszystkich foteli :gwizdanie:

czyli jezeli jest kanapa recaro to ma juz wbudowane maty grzejne?

Opublikowano

Recaro ma grzana kanape to pasuje to podlaczyc :naughty: ...... i dlatego adamooo nie zalozyl jeszcze wszystkich foteli :gwizdanie:

czyli jezeli jest kanapa recaro to ma juz wbudowane maty grzejne?

nie :)

To poprostu opcja...

Opublikowano

Adaś ja mam jakiś MCE high od B7 tylko stopy nie działają :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

wszystkie graty już mam..potrzebuje tylko kable i piny :decayed: masz ? :naughty:

Opublikowano
:no:
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?

Opublikowano

śmigło :decayed: żebyś w weekend mógł ostro i na luzie kręcić :decayed::kox:

Opublikowano

co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?

tylne ori lampy na ledach,kierunki boczne na ledach,przednie kierunki na ledach,podswietlenie w luterkach zewnetrznych :decayed: to na poczatek

Opublikowano
  • Autor

co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?

tylne ori lampy na ledach,kierunki boczne na ledach,przednie kierunki na ledach,podswietlenie w luterkach zewnetrznych :decayed: to na poczatek

przednich lamp nie chce mi się już rezać..podświetlenie w lusterkach zewnętrznych próbowałem ale też mi się odechciało :D

Opublikowano

co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?

ja bym już nic nie modził - zostawił bym furke w takiej konfiguracji w jakiej jest, spłacił bym jeszcze te 3,5 roku kredytu i potem poszukał fajnego B7 :decayed:

Opublikowano

co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?

tylne ori lampy na ledach,kierunki boczne na ledach,przednie kierunki na ledach,podswietlenie w luterkach zewnetrznych :decayed: to na poczatek

przednich lamp nie chce mi się już rezać..podświetlenie w lusterkach zewnętrznych próbowałem ale też mi się odechciało :D

w sumie co do przednich lamp to cie rozumiem :) ale podswietlane lusterka to naprawde fajna sprawa :good: ori nowe ledy ze szkielkiem do lusterka mozesz kupic za okolo 150 zl sztuka wiec razem jest 300 zl albo power led 40 zl za dwie sztuki.Troche pracy jest ale warto :)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:19_________________________________________________Jesli chcesz cos grubszego do rezania to wez sie za

cos takiego :

Ja do pelnego kompletu potrzebuje jeszcze wylacznik cisnieniowy kompresora,jak go zdobede zabieram sie za montaz :kox:

Opublikowano
  • Autor

mam taki wyłącznik na sprzedaż :tongue4:

Opublikowano

Zrób update tej padliny bo nic ostatnio nie pokazujesz tylko sam sobie modzisz :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Zrób update tej padliny bo nic ostatnio nie pokazujesz tylko sam sobie modzisz :embarrassed:

nie miałem czasu..

ale teraz musiałem pojechać na ślub więc włożyłem drugie siedzenie pasażera :D założyłem listwy progowe rs4 oraz listwy carbon na przód..reszta będzie rezana niebawem..

niedługo podsufitka idzie w alcantare :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.