Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest ori czarna alcantara..dlatego chyba zostanę przy szarym kolorze..fotele mam szare lusterko z kompasem też szare..[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:43_________________________________________________dzisiaj przyjechały gadżety do auta :naughty:

P24828306.jpg

P24826803.jpg

P25185813.jpg

:kox:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:48_________________________________________________będzie tak jak na 1,49minucie

na zdjeciu to czarne nie jest :)

trabki bede rwac sufit jak je zamontujesz :decayed: dalej nie napisales gdzie je upchasz

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

butle to już pokazywałem..:

zdj%2525C4%252599cie.JPG

a gdzie upchne się jeszcze zobaczy..najwyżej walne mniej niż 4 szt :gwizdanie:

Opublikowano

jak bedzie mniej niz 4 to juz takiego efektu nie bedzie :thumbdown: tylko nie montuj z tylu pod autem bo bedziesz trabil sam na siebie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie wiem czy nie będę musiał nałożyć siatki na trąbki żeby syf się w nie, nie zbierał :confused4:

Masz jakieś fotki jak u siebie zamontowałeś ?

Opublikowano

tylko nie wiem czy nie będę musiał nałożyć siatki na trąbki żeby syf się w nie, nie zbierał :confused4:

Masz jakieś fotki jak u siebie zamontowałeś ?

ja mam tylko jedną dużą ori z lokomotywy bo nic wiecej sie nie zmiescilo :facepalm:

Zamontowana jest po stronie pasazera prawie pionowo w dol.Membrama jest u gory pod reflektorem a trabka na dole zaraz za halogenem.Jutro bede wyciagal elektrozawor to zrobie fotke.

Jesli bedziesz mial trabki poziomo to syf moze leciec ale zalezy gdzie je zalozysz i w ktora strone bede skierowane.Najlepiej montowac pod skosem tak zeby membrama byla wyzej niz trabka.

Opublikowano
  • Autor

a to jaką długość masz trąbki i jaką szerokość tuby ? większa niż te moje ?

Opublikowano

a to jaką długość masz trąbki i jaką szerokość tuby ? większa niż te moje ?

Wiesz co nie mierzylem nigdy dlugosci ale raczej nie bedzie dluzsza niz ta ze zdjecia-pierwsza od gory.Napewno ma wieksza srednice tuby i o wiele wieksza obudowe membramy- to jest ten problem.Trabka jest do lokomotywy a nie do auta.Twoje sa w miare pomniejszone i przystosowane do mniejszej ilosci miejsca.Jedna trabka ktora zamontowalem wazy jakies 3 kg

Opublikowano

można zamontować poziomo tyłem do jazdy i nie będzie problemu z syfem, warto zerknąć na stronę horna i zerknąć kto gdzie i jak upchać, 8 trąbek to lakier popęka nie mówiąć o spawach :polew:

Opublikowano

bez sensu mod z tymi trąbkami :wink4:

Opublikowano

butle to już pokazywałem..:

zdj%2525C4%252599cie.JPG

a gdzie upchne się jeszcze zobaczy..najwyżej walne mniej niż 4 szt :gwizdanie:

Pamiętaj, że jeszcze psiuna musisz gdzieś upchać :decayed: Czeka już skubaniec.

Opublikowano

a to jaką długość masz trąbki i jaką szerokość tuby ? większa niż te moje ?

w zwodzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

tuby to nie jest mod..to konieczność.. :gwizdanie:

Opublikowano

na przechodniow? :polew:

Opublikowano
  • Autor

na niedzielnych kierowców też..tuby to też bezpieczeństwo Twoje na drodze :wink4::naughty:

Opublikowano

na niedzielnych kierowców też..tuby to też bezpieczeństwo Twoje na drodze :wink4::naughty:

no jak takiemu "dmuchniesz" to już w ogóle zgłupieje i wtedy kompletnie nie będzie wiadomo co mu do łba strzeli jak sie zachowa :disgust:

Opublikowano

dla mnie tez mod bez sensu... bardzo fajny, ale... bez sensu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hm..zobaczymy..jak coś to przecież zawsze można sprzedać :) [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 16:32_________________________________________________a jak będę jechał na spota to w garażu trąbne to będziecie wiedzieć że jade

Opublikowano

hm..zobaczymy..jak coś to przecież zawsze można sprzedać :) [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 16:32_________________________________________________a jak będę jechał na spota to w garażu trąbne to będziecie wiedzieć że jade

to byś musiał w yarisie zamontować :decayed:

Opublikowano

butle to już pokazywałem..:

zdj%2525C4%252599cie.JPG

a gdzie upchne się jeszcze zobaczy..najwyżej walne mniej niż 4 szt :gwizdanie:

Ile dałeś za taką butlę ? koksior

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.