Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Ladnie dopieszczana sztuka. :)

A odnosnie tego króćca cieczy to ktory konkretnie element wymieniales, masz moze zdjecie jakies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego B)

Trochę mnie tutaj nie było , ale już odpowiadam na Twoje pytanie króciec który u mnie akurat poleciał ma nr:

038121144A

i wygląda tak:

kr_ciec.jpg

Trzeba też trochę wrócić do tematu auto po dłuuuugiej wojnie z pompkami w końcu jeździ, niestety sprawa z regeneracją nie wyszła i zmuszony byłem kupić kpl używanych pompek, aby móc się przemieszczać, dzięki koledze z forum tomitdi07 na pokład wpadły pompki BA , po instalacji auto ożyło- i to jak :decayed: mimo że wcześniej siedziały pompki AR niby zamienne z BA to w tej chwili auto jest nie do poznania znacznie zrywniejsze 1 i 2 praktycznie nie ma :grin: 3 i 4 ładnie w plecy masuje prawdopodobnie też będzie potrzebna korekta softu i zmiana dawek paliwa pod te pompeczki , a może od razu chips ? :kox:

Udało mi się również odpalić MENU na fisie ;) tu fotka z niedzielnego placu boju:

20160529_211055.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kasy na to poszło ?- ja wiem :decayed: ale mam nadzieję że moja luba nie :grin:

Hahaha skąd ja to znam :D gorzej jest jak już się razem żyje ciężej to zatuszować :facepalm::facepalm:

Autko jak marzenie wspieram w dalszych modach będę tu często zaglądał :D a no i fajnie że aktualizujesz 1 temat wszystko można na raz przeczytać :D

Edytowane przez eryczek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha :grin: po tylu latach jestem już mistrzem w robieniu i ukrywaniu kosztów :decayed: druga sprawa że jak kiedyś przyjdzie jej to sprzedać za tyle ile powiedziałem że kupiłem to masakra- ktoś trafi na mega okazję :kwasny::D a ja się pochlastam :facepalm:

Temacik staram się aktualizować w pierwszym wątku, ale ostatnio po zapisywaniu w nim zmian cały temat mi znika więc trochę go zaniedbałem, w chwili wolnej rozgryzę o co chodzi może być to kwestia przeglądarki używam OPERY, albo komp coś świruje sam nie wiem.

Dzięki za dobre słowo kolego teraz trochę przystopowałem z modami przez te pompki , ale mam zebranych kilka fantów, które w końcu muszą doczekać się montażu w aucie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się wszystko komponuje. Gratki za włożoną prace w auto i nic tylko się cieszyć jazda szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz odnosnie króćca, ale wlasnie w piatek z tym dzialalem, bo juz mnie wkurzalo ciagle dolewanie plynu. ;) króciec nowy razem z oringami, wszystko poskladane i narazie póki co jest suchutko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam chroma na windowsie xp/7 i brak problemów z edycją postów/tematów. Może czas na zmianę :decayed:

Jakbyś w takim razie chciał sprzedać go po cenie o której mowa to proszę o PW :banan:

Tak do tematu... :naughty:

jpg.jpg
Edytowane przez eryczek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam chroma na windowsie xp/7 i brak problemów z edycją postów/tematów. Może czas na zmianę :decayed:

Jakbyś w takim razie chciał sprzedać go po cenie o której mowa to proszę o PW :banan:

Tak do tematu... :naughty:

jpg.jpg

Ha ha :grin: obawiam się że kupił byś go w cenie RNS-A i kiery multi :decayed: znając swoją żonę jeszcze była by możliwość negocjacji ceny :lol: OPERA mi fajnie służyła przez kilka lat i właściwie się do niej przywiązałem muszę ją naprawić :lol:

Dzieki za odpowiedz odnosnie króćca, ale wlasnie w piatek z tym dzialalem, bo juz mnie wkurzalo ciagle dolewanie plynu. ;) króciec nowy razem z oringami, wszystko poskladane i narazie póki co jest suchutko. :)

Ja próbowałem 4 razy go uszczelniać i za każdym razem kończyło się to tak samo - piękny różowy płyn zdobił posadzkę w garażu, w końcu się wkurzyłem i za 30 zł w aso kupiłem ori z oringiem i jest spokój tak że jak już leci stamtąd to wymieniać i się nie zastanawiać bo na dolewki się więcej wyda niż na ten króciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to jja robilem to o raz mniej, dwa razy zmienialem wszystkie oringi, tylko dokupowalem w zwyklym sklepie i chyba to byl powod kapania, bo jak je teraz porownalem z tymi ori to byly ciutke mniejsze. Teraz kupilem je w aso, nowy krociec, przy skladaniu troche dirko dla pewnosci i dziala. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to nie wiem jak oni to robią ale w życiu żaden zamiennik tego nie ogarnie, musi być ori i koniec bo inaczej leci.

Kosa auto fest. Piękny projekt!

​ :hi: dzieki kolego, do ideału to jeszcze mu sporo brakuje, ale powoli do celu :wink:


------------------------------06.06.2016-----------------------------

Ostatnio wpadł mi w ręce taki zestaw :P5141101.jpg

Muszę jeszcze je odnowić oczywiście i zakupić klocki, ale pytanie jaki kolor zacisków polecacie do czarnego auta ?
Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zielony kawasaki" :D

Dobry kolor :thumbup1: a co powiesz na żółty z fluorescencją????

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Blachu mowi - zielony kawasaki, na czarnym golfie mialem i bylo lux. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit z palety mercedesa malowany na gladko w polysk, mega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię napad na nie że szczotą,i zobaczymy co z tego wyjdzie żółty mam dostępny od ręki dlatego chyba go przetestuje, a jak wyjdzie słabo to się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, podzielisz się za ile udało Ci się dorwać kiere od TT ? :) Poszukuję takiej ale zastanawiam się za ile można wyrwać taka kiere : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że z jaskiem to co najmniej 1,5 k trzeba liczyć ja dałem stowke więcej.

---------------------------14.06.2016--------------------------

Dziś zaciski wpadły w końcu na warsztat, trzeba było się sporo na trzeć aby ten stary nagar zerwać :kwasny: a na koniec wpadł podkład- teraz pora na tył i włąściwy kolor :decayed:

20160614_191259.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...