Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Savoir vivre na forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

uwaga ta tyczy sie nie tyle moderatorow,co kazdego uzytkownika tego forum.

Niestety wielokrotnie sam doswiadczylem tu na forum kompletny brak wychowania.

Nie rozumiem ludzi, ktorzy maja czas zadac pytanie na PW ale podziekowania za odpowiedz czekac mozna na prozno. To przecież nic nie kosztuje. Czy tak trudno jest odpisać "dziękuję"?

Pozdrawiam

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Ja nie rozumiem ludzi którzy piszą "nie rozumie" i co z tego?

Opublikowano

Może ten "ktoś" oczekiwał innej odpowiedzi :grin:

Daj spokój i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie rozumiem ludzi którzy piszą "nie rozumie" i co z tego?

To z tego, ze nastepnym razem pytanie zostanie bez odp.

Samo zapytanie i co z tego. Najwidoczniej nalezysz do grona wymienionych. Jezeli odpowiedzenie komus "dziekuje" stanowi dla Ciebie bariere nie do przejscia to oczywiscie, w takim przypadku nic nie da sie w tej kwestii dla Ciebie zrobic.

Sorry za pisownie ale po prawie 2 dekadach na emigracji czasem zdarz sie jakis may blad. Tak to juz jest, jezyk nie uzywany zanika.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Nie rozumie ludzi, ktorzy maja czas zadac pytanie na PW ale podziekowania za odpowiedz czekac mozna na prozno

Jest wyjście.

Nie pomagaj na PW.

Aż tak bardzo Ci zależy na tych podziękowaniach ???

Jak tak to dopisuj do każdej wysłanej wiadomości prośbę o podziękowanie.

Opublikowano
  • Autor

Nie rozumie ludzi, ktorzy maja czas zadac pytanie na PW ale podziekowania za odpowiedz czekac mozna na prozno

Jest wyjście.

Nie pomagaj na PW.

Aż tak bardzo Ci zależy na tych podziękowaniach ???

Jak tak to dopisuj do każdej wysłanej wiadomości prośbę o podziękowanie.

Nie, nie zalezy mi ale tego wymaga dobre wychowanie jak w temacie pisze.

Opublikowano

Sorry za pisownie ale po prawie 2 dekadach na emigracji czasem zdarz sie jakis may blad.

Włącz sobie korektor :hi: Temat trochę nie na miejscu, bo porównując do innych for jest tutaj naprawdę wysoki "level " :)

Jak to u was w niemcowni mówią? "Jammern auf hohem Niveau". Czy jakoś tak :wink:

Opublikowano

Nie, nie zalezy mi ale tego wymaga dobre wychowanie jak w temacie pisze.

Zapomnij.

Taki naród.

Opublikowano

Nie bez kozery na zachodzie mówią że Polska to świński naród...

Przez zachowanie na drodze, kulture... A zachód patrzy ;)

Opublikowano

A Wy wszyscy myślicie że zachód ma lepsze maniery, oj naiwni :facepalm:

Opublikowano

" Ludzie to świnie "

i co niektórzy mają problem z wypowiedzeniem takich słów jak " dziękuje " " przepraszam"

ja robiłem usługę dla lekarza spytał ile się należy to powiedziałem że na piwo

( robota za 30zł - 40zł )

nikt nie zgadnie ile mi wypłacił ...

Opublikowano

9,99 zł? :decayed:

Opublikowano

napisz! pośmiejemy się :grin:

Opublikowano

Ile kosztuje biedronkowe piwo?;)

Opublikowano

Dwa złote ? :naughty:

Opublikowano

Było mu powiedzieć że Ty tylko piwo z PEWEXU pijasz :wink:

Opublikowano

Dwa złote ? :naughty:

powiedzmy że mamy zwycięzce

Pan Doktor poleciał do samochodu i włożył mi w rękę kasę i wyszedł

dodam że przyjechał autem za ok. 200 tys. zł

głupi już czułem smak piwa po pracy

tylko że za 1,89 nie kupie sobie Żywca ....

i jak każdy się domyśla , Dziękuje nie powiedział

Opublikowano

Trzeba było powiedzieć tyle ile warta była usługa.

Sam sobie jesteś winien :grin:

Opublikowano

trudno powstrzymać sie od komentarza, ze dostałeś to co chciałeś. Szczerze mówiąc wiele razy słyszałem taka "wycenę" roboty i zawsze mnie to denerwuje, bo ile piwo kosztuje to wiem ale za Chiny nie wiem ile gość ode mnie chce. Aż czasem świerzbi żeby faktycznie dać 2 zeta na puszkę z biedronki coby sie chop nauczył gadać do rzeczy. Sam sie nisko wyceniłeś to masz. Ale, że nie podziękował to faktycznie cham.

Opublikowano

Mogłeś powiedziec ze chcesz na butlę dobrej łychy i tyle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.