Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ładniejszy to prawda ale odstaje trochę ten dyfuzor .

Marzy mi się to...a7c14e647248b3e664c731e52e2904ad.jpg

Jak będę jechał na hamownie to chłopaki mają mi powiedzieć co da i jak się ds to robić .ciekawe co by było jakby zrezygnować z końcowych i zrobić tylko dwie rury na środku podwozia i uscic z takimi końcówkami ..

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładne by to było ;)

Opublikowano

jeśli zostawisz tylko środkowy tłumik będziesz mieć głośno w aucie :)

Zrób to jakos na dwóch tlumikach i będzie git

Opublikowano
  • Autor

Pewnie bak będzie trzeba dac inny

Nowy mod

488ac5e90bef084b0e829ccc6a68bcfc.jpg

2280921f942dd2e55907274e34f15294.jpg

6380221859da642d36c45fc0e54342df.jpg

Ko3rs6

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

http://imgur.com/ckPh0z8dla porownania :P

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

wirnik podobny jak w moim 19t ,znaczy się 11 łopatek

Opublikowano
  • Autor

downpipe 2.75 już siedzi,turbina także. Teraz wtryski muszę założyć i bedziemy dmuchać,a co wydmucha to sie obawiam :P bez wydechu nie bedzie szału pewnie

Opublikowano

będzie ogień :)

Opublikowano

downpipe 2.75 już siedzi,turbina także. Teraz wtryski muszę założyć i bedziemy dmuchać,a co wydmucha to sie obawiam [emoji14] bez wydechu nie bedzie szału pewnie

No moze byc roznie na ori wydechu (chyba 2.2" ma). Mozliwe ze bede mial za dobra kase rury 2.5" i 2.75" z nierdzewki. Ale to bym musial podjechac zobaczyc [emoji14]
Opublikowano

Gdzie wyrwales k03rs6

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

no i jest :) skaldaj i ogien

Opublikowano

jak po wsadzeniu DP ??

Opublikowano
  • Autor

Z racji ze miałem kilka kłopotów z ta turbina, przysłał trochę bardziej wydajniejsza ☺

Tamta odesłana gdyż nie spełniła moich wymogów ,ale zrekompensować to twórca się potrafi .

7b4bcee3f2b170bb385017331daab208.jpg

ca453afc35858a19568dbcd9bda419c9.jpg

PS. Chce założyć ten moduł DRL ,ktoś może jakiś polecić ?

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

ja mam u siebie taki http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-led-modul-i5194666906.html, podłączenie banalne jak się ma schemat. Śmiga bezproblemowo :kox:

No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ?
Opublikowano

ja mam u siebie taki http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-led-modul-i5194666906.html, podłączenie banalne jak się ma schemat. Śmiga bezproblemowo :kox:

No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ?

U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd :decayed: także nie martw się nic

Opublikowano
  • Autor

ja mam u siebie taki http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-led-modul-i5194666906.html, podłączenie banalne jak się ma schemat. Śmiga bezproblemowo :kox:

No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ?

U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd :decayed: także nie martw się nic
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6012853732

To też będzie ok ?

Ty włączasz drogowe i h7 nie włącza się tylko sam bix ? Jak rozumiem po podłączeniu tego eliminuje się całkiem żarówkę h7 jako drogowa ?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

ja mam u siebie taki http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-led-modul-i5194666906.html, podłączenie banalne jak się ma schemat. Śmiga bezproblemowo :kox:

No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ?

U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd :decayed: także nie martw się nic
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6012853732

To też będzie ok ?

Ty włączasz drogowe i h7 nie włącza się tylko sam bix ? Jak rozumiem po podłączeniu tego eliminuje się całkiem żarówkę h7 jako drogowa ?

Jeśli już chcesz tyle zapłacić za moduł to szukaj z proeltec. Ja u siebie mam bixa i do tego dopały na długich. Odpalam auto zapalają się drl, włączę postjówki gaśnie drl, włącze mijania i później drogowe pali się bix z otwarta przesłoną i na 100% długie ;)

Opublikowano
  • Autor

ja mam u siebie taki http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-led-modul-i5194666906.html, podłączenie banalne jak się ma schemat. Śmiga bezproblemowo :kox:

No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ?

U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd :decayed: także nie martw się nic
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6012853732

To też będzie ok ?

Ty włączasz drogowe i h7 nie włącza się tylko sam bix ? Jak rozumiem po podłączeniu tego eliminuje się całkiem żarówkę h7 jako drogowa ?

Jeśli już chcesz tyle zapłacić za moduł to szukaj z proeltec. Ja u siebie mam bixa i do tego dopały na długich. Odpalam auto zapalają się drl, włączę postjówki gaśnie drl, włącze mijania i później drogowe pali się bix z otwarta przesłoną i na 100% długie ;)

No właśnie a ja chcę by drogowe były tylko na bixie. Chce ledy wsadzić w h7 .masz jakieś linki ?

Opublikowano

Tez sie bałem tego spaliłem już 3 komplety ledów ale juz wiem bynajmniej sco i jak.

Błedem było danie jednego przekaźnika na 2 szt ledów.

Kupujesz trochę kabla dwa przekażniki ledy i jest wsio ok.

Taki przekaźnik x 2 szt:

http://allegro.pl/przekaznik-samochodowy-do-swiatel-alarmu-12v-40a-i5857312291.html

Opublikowano

Ja mam instalke do DRL zrobiona od podstaw, sa tam dwa przekaźniki, ON/OFF wyłaczajacy całą instalke i własny bezpiecznik. Zapala sie po kluczyku, gaśnie po właczeniu postojówek. 4 rok to już działa nie ma problemów, kable są wpuszczone w jeden wolny pin kostki do lampy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.