Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

bierz biały :good:,każdemu się podoba,ale mało kto ma jaja żeby taki kupić :gwizdanie:

ktoś napisał,że biały jest oklepany i że sporo ich jezdzi :shocked:,chyba 206-tek,clio i fabi,

bo aut z wyższej półki w białym kolorze widać bardzo mało,a jeżeli już,to "japończyków"z rynku amerykańskiego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies mies. temu podziwialem czarna A5 po ABT, no :kox: maszyna, wlascicielka tez :good:, ale dzis to stalem jak wryty przed bialym RS6 :kox:. Tarcze hamulcowe wielkosci moich kolek, a go sc na to : "... no jak sie hamuje z 340 to...". 750 Horse Power, chociaz mial jeszcze opcje na 790 koni. Mowil, ze evo IX to chyba stalo jak sie spieli, a do tego to kombi, taki rodzinny samochod, a i wygodny. sie rozgadalem...

jak ktos tam napisal:

masz jaja, bierz bialy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały na fotkach wygląda średnio...zdecydowanie lepiej wypada czarny, srebrny zdecydowanie na samym koncu... niebieskie niezły (W koncu to kolor rs6) a czerwony zdecydowanie na plus..ładnie to wygląda... mimo tego ze biały jest teraz modny...ja bym brał czerwony bądź czarny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały faktycznie jest kozacki. Dzisiaj pojechałem do Wajdemajera zobaczyć jak w praktyce spisuje się system audio Bang & Olufsen i czy warto do niego dopłacić (ani w AutoVivie ani u Szewczyka nie mieli na placu nic z B&O) i stoi u nich białe A5 3.0TDI na felgach od S5 - wygląda obłędnie.

Martwi mnie tylko to jak taki kolor spisuje się w praktyce, szczególnie w naszym klimacie. Obawiam się, że musiałbym go myć przynajmniej 2x w tygodniu :-(

Srebrny jest moim zdaniem trochę bezpłciowy. Tak jak szary.

Czarny to dla S5 kolor maskujący. A niebieski i czerwony wręcz przeciwnie - oba są oczojebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych fotkach niebieski wygląda za***iście :kox:

na mieście jeżdzi panna takim z rejestracją TO SLOW :wink4:

czerwony i biały też b.fajne :good:

czarny i srebny ładne ale faktycznie oklepane kolory :)

sam mam czarne auto :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi nawet o to, że czarny jest oklepany. Niektóre auta - jak choćby E-klasa mojej żony - w czarnym wyglądają genialnie.

Mój problem z czarnym polega na tym, że maskuje on wszystkie wyróżniki S5, odróżniające auto od zwykłego A5. Czarne auto nie wygląda po prostu bojowo - ot kolejne A5 z dużymi kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem i dlatego wybierając niebieski, czewony lub biały auto będzie się zdecydowanie wyróżniało jako S5 pośród innych A5

dodatki, które ma S5 a A5 nie mają będą w tych kolorach , IMO, lepiej widoczne dodając S5 charakteru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla C

Czerowna skóra?! :sick3:

dla Ciebie blee a mi się podoba często widuje taką S5 i jest dla mnie szałowa :dance:

ps. na zdjęciach przestawionych żadna z S5 nie ma felg 18", i ta szara to mi na AVUS'a wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - wszyskie są na 19". To jest standardowa felga w US. U nas standardem są 18" i większych nie zamierzam zamawiać, ze względu na nasze drogi.

Z opcji będę miał m.in. Magnetic Ride (regulowane amortyzatory), alcantara, parkronic plus, Bang & Olufsen audio i jeszcze kilka innych "pierdół". W serii są już m.in. 18", bi-xenony i elektryczne siedznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz niebieski kolorek - RS Blau: dla mnie prezentuje sie kozacko :decayed::good: a biały to z Tego co mi wiadomo to jest od dluzszego czasu bardzo modny w Niemczech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...