Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW F11 535d


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak, może nie.

Pod wzgledem techniki na pewno.Pod względem designu na pewno (7 jest ładna), natomiast wszyscy krytykują tak ogólnie wygląd wnętrza, że jest chiński, dużo chromu, że wygląda trochę tandetnie.

Tylko, że to jest wrażenie zanim tego dotniesz... Jak już dotkniesz, to jednak doceniasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pojawiło się światełko w tunelu............ :D

Bez_tytu_u.jpg

jak myślicie - warto wywalić DPFa i robić powiedzmy realnie 470-480 PS czy zostawić ten setup co jest na seryjnej sprężarce z DPFem i nie drżeć przy wyjeździe za granicę?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pojawiło się światełko w tunelu............ :D

Bez_tytu_u.jpg

jak myślicie - warto wywalić DPFa i robić powiedzmy realnie 470-480 PS czy zostawić ten setup co jest na seryjnej sprężarce z DPFem i nie drżeć przy wyjeździe za granicę?

:)

Dpf najgorsze zło często olej miesza się z paliwem i smarowanie jest pogorszone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za rakieta? Kurcze 500km? Zalezy jak czesto jeździsz za granice, ja mam DPF i nie mam żadnych problemów, ale nie modyfikuje auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pojawiło się światełko w tunelu............ :D

Bez_tytu_u.jpg

jak myślicie - warto wywalić DPFa i robić powiedzmy realnie 470-480 PS czy zostawić ten setup co jest na seryjnej sprężarce z DPFem i nie drżeć przy wyjeździe za granicę?

:)

Czy to hybryda TC500 z TC-Performance ? :)

Ta ich e60 35d 486ps musi konkretnie jechać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł ty przypadkiem nie masz jeszcze Białej e60???? :)

Nie. Mam bialego fiata i od niedawna S4 B5, z udokumentowanym przebiegiem 127 kkm ktore bedzie roslo w sile i dawalo duuuuuzo frajdy z jazdy ;)

Co to za rakieta? Kurcze 500km? Zalezy jak czesto jeździsz za granice, ja mam DPF i nie mam żadnych problemów, ale nie modyfikuje auta.

Za granica jestem bardzo rzadko jednak jest jakies ryzyko. Dpf ma sie dobrze ale juz teraz blokuje jakies 20 koni mocy wiec kolejny etap to jego usuniecie i dopiero wieksze turbo

no i pojawiło się światełko w tunelu............ :D

Bez_tytu_u.jpg

jak myślicie - warto wywalić DPFa i robić powiedzmy realnie 470-480 PS czy zostawić ten setup co jest na seryjnej sprężarce z DPFem i nie drżeć przy wyjeździe za granicę?

:)

Czy to hybryda TC500 z TC-Performance ? :)

Ta ich e60 35d 486ps musi konkretnie jechać!

Dokladnie tak. Niebawem maja wrzucic efekty strojenia F10 na tej turbinie :) - poczekam

Tymczasem dzisiaj w niemczech zabraklo mi skali na licznikach - maksymalne wskazanie to 261 km/h.

Na szczescie GPS sie nie blokuje ;)

Screenshot_20161018_080655.pngphoto hosting

Na wiecej zabraklo miejsca a BMka miala jeszcze sporo sil :)

Edytowane przez Orzeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym juz mocniej nie grzebal tym bardziej jesli piszez ze masz s4 do zabawy a to rodzinny samochod. To co masz i tak robi juz przeciag, szkoda wywalac dzialajacy dpf, w koncu jest on tam z konkretnego powodu. I te dalsze mody to już mi o sztukę i rzeźbiarstwo zahacza po co psuc sobie niezawodny i pewny samochód ??


A co do 550d to jezdziles nim ?? Mnie rozczarowal, dupohamowani mowila ze jest niewiele lepiej niz 535d, chcesz wiecej mocy bierz s6 4.0TFSI :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno te auta do siebie jakkolwiek porównać. BMW to rodzinne komfortowe auto na dlugie wyprawy, a S4 maly glosny rozrabiaka ;)

skoro ok. 400 konne BMW z planami na więcej to "rodzinne komfortowe auto na długie wyprawy" to strach pomyśleć co będzie z S4 który ma być rozrabiaką :decayed:

co do wywalenia DPF'a: skoro 5 to "rodzinne..." to chyba nie ma ciśnienia na wyniki bo do zabawy jest co innego chyba że chcesz zrobić najmocniejszą w Polsce "5" w dieslu :wink: wtedy na zagraniczne wycieczki będzie albo stres albo inne auto :grin:

Edytowane przez puzonX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 ma w tej chwili 405 ps i 530 Nm, ale wyszlo przy strojeniu pare rzeczy do poprawy i musi czekac w kolejce u mechanika :). Biorąc pod uwagę, ze waga to ok 1550 kg powinno byc ciekawie ;). Ostatnio widzialem, ze w PL juz jest s4 z moca 800+ wiec możliwości są ;). Jak tylko ogarne Audiczke to zaloze nowy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...