Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

wkoncu przyszedl czas na zawirusowanie mojego autka - pedzi jak oszalale moc szacowana jest na ok 185 KM no i niutkow ma by ok +70 w poniezialek pojade na hamownie i sie okaze jak wszystko wyglada. turbo pompuje do 0,9-1,0 bara , na pierwszym i drugim biegu przy dosc szybkim starcie sa problemy z trakcja ale to chyba kwestja nauczenia sie szybkich startow. polki nie bedzie wykresow nie zdradze co to za wirus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sa jakies nagrody w tym konkursie co to za wir :question: bo ja wiem :cool: no ale ok Plati jak dasz wykres to zobaczymy co to warte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w VTG też raczej nie byłeś bo wtedy wykresik miałbyś od ręki - chyba że byłeś tylko jakąś awarie mieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci kunio mowilem regulacja mbc albo na WG powinno ten pierwszy spadek momentu zniwelowac bo jest to delikatnie odczuwalne podczas palowania ale powiem jeszcze ze przed programem jak troszke przegonilem autko to turbinka rozgrzewala sie i byla czerwona a teraz jak przegonilem dosyc ostro to tylko byla delikatnie zaczerwieniona.

co do osiagow to przy 200 zmienialem na 5 bieg rozpedzilem do 220 co nie bylo zadnym problemem i musialem odpuscic bo warunki nie pozwolily.

zmierze jeszcze na 400m jak beda dosyc dobre warunki zeby nie slizgac sie tak bo jak mierzylem od 0-100m to na calej jedynce byl pisk i delikatnie na dwojce jesli uda sie ladnie ruszyc to sadze ze uda sie zejsc do ok. 6,50s. no moze 6,4 ale jeszcze sie okaze

ogolnie jestem zadowolony z tego programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko to za bardzo pofalowany ten przebieg momentu

delikatny overboost, fajny program!!

napisz mi na pw u kogo robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko quattro byloby jeszcze wskazane...

a przydalo by sie bo jak narazie to ucze sie ruszac zeby nie bylo pisku z opon a w miare dobrze przyspieszal

plati masz blad w podpisie ;) No chlopaki zgadywac co to za sofcik

kunio dzieki za znalezienie bledu a czy wiesz moze co to za program czy chlopaki ci powiedzieli

[ Dodano: 06-02-2007, 02:27 ]

jesli tak sie upieracie to moge zdradzic troszke tajemnicy o programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie mie bardzo podoba, nie miałeś jakiegoś gratisa? Mierzyłeś autko przed softem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plati , ładnie to tak pałować pod pocztą w Wesołej ? hihi

Bardzo fajnie ci to wyszło :) Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie mie bardzo podoba, nie miałeś jakiegoś gratisa? Mierzyłeś autko przed softem??

wiesz nie mierzylem ale jak mierzylem g-techem przed programem to wyszlo mi 8,24 a fabryka podaje 8,3 wiec chyba serie trzymal.

no dobra to jesli chce ktos taki program to zapraszam do tego czlowieka

http://www.allegro.pl/item161653003_chiptuning_audi_vw_1_8t_20v_150ps.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pierwszy raz widzę, że tego typu czipsy dają radę. Ostatnio na sr.pl widziałem gościa z bardzo przyjemnym programem do tdi.

tak czy siak AEB wiele zniesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...