Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !


PrzemoS4

Rekomendowane odpowiedzi


Padło na kombi i coś o czym zawsze marzyłem- rodzinny samochod;)

a4 b6 avant rodzinnym nazwać trudno :) Ale zacny model ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant? No jak nie rodzinny? Z tyłu miesci się idealnie dwójka dzieci + teściowa na upartego... wóz zwarty, nie przerośnięty, nadaje się do szybkiego przemieszczania po mieście jak i komfortowego w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odebraniu autka z serwisu wykorzystuje każda wolna Chwile zeby chociaż i na postoju odpalić eske i zostawić włączona na wolnych obrotach....co tez od czasu do czasu mi sie udaje....

Zeby wszystkiego było mało w zeszłym tygodniu pod domem walnął mi wąż od układu wspomagania układu kierowniczego, skończyło sie dowozem niuni do kolegów z ASO na lawecie...poniżej fotki do wglądu...

2uikbnp.jpg

302oo4m.jpg

34qmd90.jpg

Wszystko już poskladane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada tylko pogratulować autka i życzyć szerokości :)

Zeby wszystkiego było mało w zeszłym tygodniu pod domem walnął mi wąż od układu wspomagania układu kierowniczego, skończyło sie dowozem niuni do kolegów z ASO na lawecie...poniżej fotki do wglądu...

Szczęście w nieszczęściu, że pod domem, a nie w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada tylko pogratulować autka i życzyć szerokości :)

Zeby wszystkiego było mało w zeszłym tygodniu pod domem walnął mi wąż od układu wspomagania układu kierowniczego, skończyło sie dowozem niuni do kolegów z ASO na lawecie...poniżej fotki do wglądu...

Szczęście w nieszczęściu, że pod domem, a nie w trasie.

No dokładnie w sumie racja...bo za lawete bym sie nie wypłacił a panowie za tego typu usługi sobie liczą...

Graty rodzinnego fajnego kombi....z rodzinką sie zapakujesz a jak trzeba to jest i czym pocisnąć :wink:

no to rachunek z ASO pewnie powala....ale mając ese nie można oszczędzać...

Nawet gdybym chciał na co niektórych rzeczach przyoszczedzic to i tak sie nie da...wizyta w serwisie i tylko w serwisie, tego autka nie oddam komuś do garażu, bez obrazy i z całym szacunkiem do innych mechaników. Niestety kiedyś innym autem sie nadzialem i miałem podwójne koszta..a tutaj pewna robota i w dodatku gwarancja, na rozrzad dostałem 24 miesięcy gwarancji jak na czesci tak na robociznę...

W dodatku w każdej chwili gdyby cokolwiek sie działo z kierownikiem jestem dogadany ze wjeżdżam bez kolejki...

Nie chce nikogo dobijać, czy tez sie chwalić ile to kosztowało, bo co niektórzy powiedzą ze to CHORE...mam nadzieje ze bedzie to dla mnie duża karta przetargowa przy ewentualnej sprzedaży w przyszłości...

jgnofs.jpg

Jeszcze jedna fotka eski, robiona u rzeczoznawcy samochodowego podczas oględzin i wyceny wartości samochodu po akcji naprawczej rozrzadu i całej reszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się wykosztował, przerabiałem rozrząd plus inne rzeczy które wymieniłem, więc podejrzewam że cenę którą ja zapłaciłem musiał bym przemnożyć przez 3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się wykosztował, przerabiałem rozrząd plus inne rzeczy które wymieniłem, więc podejrzewam że cenę którą ja zapłaciłem musiał bym przemnożyć przez 3 :wink:

Nie wiem ile ty zapłaciłem ale u mnie było grubo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że wyłożyłeś mniej więcej połowę wartości auta :) Zacne podejście do samochodu... mam podobne, ale nikt Ci za to niestety nie dopłaci później ;) za to zdecydowanie łatwiej sprzedasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że wyłożyłeś mniej więcej połowę wartości auta :) Zacne podejście do samochodu... mam podobne, ale nikt Ci za to niestety nie dopłaci później ;) za to zdecydowanie łatwiej sprzedasz.

To właśnie jest najgorsze, każdy tylko patrzy zeby tanio kupić , a nie zwraca uwagi ile ktoś poświecił czasu i pieniążków...

Mam nadzieje ze ktoś kiedyś spojrzy na to co zrobiłem przychylnym okiem...zdarzają sie jeszcze tacy,którzy wola kupić auto z pewnego źrodła i zapłacić wiecej niz wartość rynkowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto...a co do żony to one chyba wszystkie tak mają :facepalm:

To wszystko chyba zależy od kwoty jaka sie dokłada do auta...;)

Witam. Mam pewien problem od dwóch dni przy szybszym ruszaniu lub ruszaniu pod góre jest takie uczucie jakby było "bicie opony" -opony i zawieszenie jest w porządku to pewnie coś z napędem.? Jest ktoś wstanie mi pomuc? Silnik to 1.8TQ 163km

Szukaj w innych tematach....coś jest z napędem, skrzyniami itd, na pewno znajdziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wszystkiego było mało w zeszłym tygodniu pod domem walnął mi wąż od układu wspomagania układu kierowniczego

Też przerabiałem awarię tego węża, one chyba są zaprojektowane do pękania ;-)

Edytowane przez mariusz-jagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wszystkiego było mało w zeszłym tygodniu pod domem walnął mi wąż od układu wspomagania układu kierowniczego

Też przerabiałem awarię tego węża, one chyba są zaprojektowane do pękania ;-)

Dobrze ze padł ten najtańszy"...bo rozbieżność w cenach w zależności który jest kolosalna, robocizna wyszła 4x wiecej niz sam wąż...

Wygrzebane jeszcze jedna fotka, robiona podczas sesji i oględzin u rzeczoznawcy podczas wyceny eski po pracach związanych z silnikiem...

ym7mv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolorek esy :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna zawsze sie zastanawiałem ile takie cudo pali

Możesz coś powiedzieć ile ci pali po takiej operacji z silnikiem :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byles moze ostatnimi czasy w Wiśle? Wydaje mi się, że widziałem tam ten samochód ☺

Zdarzyło sie ze byłem, u znajomych z tym ze chyba na początku maja..jakoś tak...

Piękna zawsze sie zastanawiałem ile takie cudo pali

Możesz coś powiedzieć ile ci pali po takiej operacji z silnikiem :) ?

Nie ma jakieś rozliczy przed czy po robociznie..

Wszystko zależy od stylu jazdy..przy normalnej jeździe tylko po mieście średnia wychodzi ok 16-18l pb 98

Na trasie np na Częstochowie czy Wrocław do 140km/h mieści sie w 12l , jak na taka pojemność jest to do przyjęcia...

Nie ukrywam ze przy ostrej jeździe mieszanej miasto trasa to ok 25l

A zdążyło sie raz ze i 33 łyknęłłłaaa ale to było raz....:)

Fajna esa :kox:

Dzieki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zgaduje ze frajda z jazdy wynagradza wszystko nawet to spalanie hehe

Tez myślałem nad zmianą na s4 nawet widziałem obok mnie nie daleko taką żółtą sztuke na sprzedaż ale spalanie mnie na razie odstrasza 1.9 AVF przyzwyczaił mnie do czegoś innego

No ale coś za coś ;)

Jeszcze raz świetne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...