Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !


PrzemoS4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie samo OC 384 zł :wink:

Ta składka rozwaliles system :)

Bana powinieneś dostać od moderatora za zaniżanie średniej :) hahahahaahaaaa

Gdzie ubezpieczasz i na jakich zniżkach ?

Ergo Hestia a zniżki maksymalne możliwe czyli 60 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mnie powaliła za twoja składkę... :)

;)

Panowie, myślicie ze coś takiego podeszloby do mojej eski???

http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-audi-vw-seat-i5504266296.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori ma 7 ramion te maja o 2 wiecej , gdzieś widziałem właśnie b6 na takich felach i wyglądało duzo lepiej niz tych fabrycznych

1z499g7.jpg

Coś takiego znalazłem na niemieckim necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo ten wzór jakoś tak średnio mi się widzi.

Jak możesz to poszukaj czegoś ciekawego i Podeślij....

mjtn53.jpg

To tez ta sama felga...

W dodatku furka od kogoś z klubu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mam problem z felgami do auta ;-) zawsze jakieś można było dobrać, a do tej eSki nicmi nie pasuje :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kiedyś nie było takiego wyboru jeśli chodzi o fele a teraz jest tego od zatrzęsienia, w dodatku do eski nie wszystko pasuje...

Panowie, jeszcze ok 500-600 km do przejechaniu mi zostało i czeka mnie zmiana oleju ;), czyli ok 3tys.km od całej robocizny z silnikiem...będę tez wtedy robic pomiar kompresji, zeby sprawdzić o ile sie poprawiło :)

Najśmieszniejsze jest to ze w moim przypadku potrwa to miesiąc albo nawet dwa :(

W miedzy czasie moze do 2tyg jadę na regulacje gazu, którego na chwile obecna nie używam....- zalecenie z serwisu audi;(

Pozniej jak wszystko dobrze pójdzie moze uda mi sie przyciemnic szyby ale to na pewno po urodzinach mojej małej i mojej trzydziestce...

Jestem za jak najbardziej, ale może się okazać że będzie nas 4 sztuki :P można by rozszerzyć o B7 :wink:

Mortiis...

Moze mały spocik w niedziele ???

Chłopaki z rybnika i okolic coś organizują i z tego co wiem chcą sie spotkać na A1 mop Knurow, tylko nie wiem czy pójdzie po ich myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za tą akcję z rozrządem :kox: piękna S4-ka :good:

Hehe,dzieki wielkie... :)

:) :) :) :)

Jeszcze 2 dni i jade wyregulować lpg. ;) heh

Regulacja gazu i sprawdzenie całej instalacji mam już za soba ..także już pierwsze km na lpg za mną od wyjazdu z warsztatu ...wszystko cacy ;)

Poza tym byłem na trzepakach dzis bo od jakiegoś czasu coś mi szczyrka jak kręcę kierą...wyszły delikatne luzy na galkach i na lewym drążku kierowniczym.. Zajechalem do ASO i drążek nie tragedia bo 180zl ale gałka 360 zł sztuka....czy ktoś sie z was orientuje czy gałka mogłaby podejść z innej b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie pomyliłem (bardzo mało prawdopodobne) to na żywo prezentuje się jeszcze lepiej jak na zdjęciach :)

Ciekawią mnie lampy. Jak by wyglądały u mnie. Nie wiesz może co to za "model" lamp z tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie pomyliłem (bardzo mało prawdopodobne) to na żywo prezentuje się jeszcze lepiej jak na zdjęciach :)

Ciekawią mnie lampy. Jak by wyglądały u mnie. Nie wiesz może co to za "model" lamp z tyłu ?

Dzieki kolego, możliwe ze gdzieś na zorach mnie widziałeś...

Co do lamp...

http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04-avant-lampy-tyl-led-smoke-tuning-i5552500630.html

Chcesz sobie sprawić coś takiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świateł to się zastanawiam jak by to wyglądało :)

Mniej wiecej widzisz jak leżą u mnie...także porównanie już jakieś masz...

Panowie, dzis furke zostawiłem u mechanika, zobaczymy jak sie spisze bo u niego jeszcze nie robiłem a za to ojcu i bratu zawsze przy autach działa....zobaczymy co wyjdzie...oby tylko drążki i gałki....

Dzisiejsza mała sesja w trakcie i po myciu

10xfx3l.jpg

iy08ap.jpg

Auto odebrane od mechanika

Zrobione, nic nie zgrzyta:) :) :)

246kpzr.jpg

30dbaqx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo jak koło zostaje dawaj dystanse żeby je wypchać lekko i szukaj końcówek jakiś używek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo jak koło zostaje dawaj dystanse żeby je wypchać lekko i szukaj końcówek jakiś używek :P

No, na chwile obecna nie mam na tyle kasy zeby koła nowe zapodać, zastanawiam sie nad dystansami ale najpierw w pon jade do mechanika oddać mu kasę za zrobienie z drazkiem itd...potem chciałbym wydech poprawic bo już mnie oczy bolą jak na to patrzę a w miedzy czasie jeszcze do gościa od gazu muszę pojechać bo dzis rano check sie wyświetlił a od wcześniejszej regulacji zrobiłem dopiero 120km także podejrzewam ,ze coś jest nie tak po stronie gazu. Albo zbyt uboga mieszanka albo za małe cisnienie na redaktorze, przerzucilem go na benzynę i zobaczymy...

Jeśli chodzi o dystanse, w feldze et 45, jaki mógłby byc dystans na tył i na przod, tak zeby mi nie obcieralo przy obciążeniu??

Edytowane przez PrzemoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...