Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Radiem raz gra raz nie pomocy!


rosjano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam praoblem a mianowacie w moim audi a4 b6 1.9tdi raz gra mi przod raz nie ale tyl zawsze (głośniki) zauwazylem tez ze jak tyl sam gra to nie ma basu i radio działa dopiero po przegreceniu zapłonu i po około 2godzinach jazdy samo się wylaczy pomocy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii tyłu do sprawdzenia masz wzmacniacz w bagażniku, a jeśli chodzi o wyłączające się radio, to ewidentnie wina magistrali CAN - masz w ogóle podświetlenie przycisków radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tył Ci gra to wzmacniacz jest ok, sprawdź czy z tyłem gra też subwoofer w bagażniku?

Sam tył jak gra to normalne że dźwięk jest dużo gorszy bo to przednie głośniki normalnie grają głośniej.

Jak nie grają głośniki z przodu to do sprawdzenia radio kostki w radiu oraz kostki w drzwiach. Ogólnie jest tak że tylnie głosniki grają ze wzmacniacza a przednie z radia- oczywiście w przypadku fabrycznego radia bez sytsemu bose. W bose wszsytkie głośniki zasila wzmacniacz.

Napisz dokładnie jakie masz radio i czy masz wzmacniacz w bagazniku po prawej oraz czy masz bose? Będzie łatwiej coś ustalić. Co do wyłaczania to tak jak pisał kolega wyżej, problem z can-em. Nie jest podpiety. pewnie radio też się nie wyłącza po wyjęciu kluczyka ze stacyjki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam mam praoblem a mianowacie w moim audi a4 b6 1.9tdi raz gra mi przod raz nie ale tyl zawsze (głośniki) zauwazylem tez ze jak tyl sam gra to nie ma basu i radio działa dopiero po przegreceniu zapłonu i po około 2godzinach jazdy samo się wylaczy pomocy!!!!

:facepalm:

Wróć do podstawówki na naukę pisania.

Czyta się co się pisze i poprawia.

Sorry, ale nie idzie tego czytać, szok że ktokolwiek jeszcze porad udziela.

Do kosza z tym wątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio chorus fabryczne kaseta.. Podświetlenie przycisków jest sub gra z tylnymi głośnikami wzmacniacz jest aha i nie mam systemu bose. No właśnie dziwne jest to ze czasami jest ok wszystko śmiga a czasami d*pa. Kostki sprawdzałem w radiu jak i w drzwiach ale powiem jeszcze jedno widze w kablach ze polska reka juz tam byla bo są lutowane itd


aha i wyłancza sie po wyjęciu kluczyka ale gra tylko z włączonym zapłonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz bałagan w przewodach, to sprawdź, czy wszystko jest dobrze podłączone według rozpiski: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249248-brak-radia-na-fis/?p=3600830

Poza tym, sprawdź przewody w gumowej przelotce w drzwiach, bo tam lubią pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable sprawdzone tzn do radia dobrze są podłączone a w gumowej osłonie w słupkach to w dwóch na raz by się urwał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam :/ gdzieś tu na forum był wątek, i gdzieś jeszcze w necie czytałem, że to jest coś powalone w stacyjce, że nie odbija tam jakiś dzyndzel przez co raz to zaskoczy raz nie. Nie wiem tylko jaki to ma związek dokładnie z radiem bo tak to działa bez problemu ... I też jest to Chorus 2. Włączy się po wciśnięciu gałki głośności bez zapłonu, wyłączy po godzinie , lub wyjęciu kluczyka jeśli był.

Jak włączę radio i gra tył, to wyciągam kluczyk, wkładam raz jeszcze i przekręcam zapłon, żeby się stacyjka ruszyła i zaczyna grać. Niekiedy nie ma problemu, a niekiedy kilka razy trzeba tym ruszać. Jak bym miał to rozbierać to wiem, że prędzej coś rozwalę niż naprawie więc zlałem temat...

Edytowane przez rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem że jak otwieram auto pilotem i odrygluje drzwi dwa razy to działa radio ok a jak raz odrygluje to już nie gra przód ale to też jak mu się chce otworzyć ja na to wpływu nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...