Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak spasować dokładkę z B7 do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A u mnie dokładka od B7 leży już drugi miesiąc i nie mam czasu się za to zabrać. Z drugiej strony mam dylemat czy rezygnować z ori dokładki S4 ...

Zmieniaj a mi możesz sprzedać dokładke z esy [emoji14]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam mam takie pytanko z czego dopasować dokładkę do b6 z wyjściem na 4 kominy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cały pasek. Tylko to co wrzuciłem , docinanie + profilowanie opalarka i klejenie to 30 min roboty ;-)

Dawno dokładka pomalowana ale gdzieś nie było czasu na wrzucenie. Teraz fotki :

DSC_0885.jpg

DSC_0876.jpg

DSC_0889.jpg

Wnioski:

- Klej do szyb trzyma idealnie, nic nie odstaje, jedynie trzeba dac większe końcówki wydechowe i wysunąc bo troche się schowały.

Jestem zadowolony z efektu, dużo kasy zostaje w kieszeni w porównaniu do zderzaka s4, u mnie musze poprawic malowanie przy łączeniu dokładki ze zderzakiem, po przyjrzeniu sie widac biały podkład. - zrobi się :)

Kolego, a czym to malowałeś ? Mam tez takie sreberko i dokładke na polce , miała być matowa, ale w połysku jej lepiej :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

moja dokładka też już na miejscu,pojeździ do wiosny a później zastanowię się czy też malować w połysk czy zostawić


3d4f58aed34f573amed.jpg
ebee69f6606d8485med.jpg
e52de7e4d7307efemed.jpg
Opublikowano

Łuki to s-line od b7 czy zwykła? Bo słabo widać na fotkach

Opublikowano

Łuki to s-line od b7 czy zwykła? Bo słabo widać na fotkach

Niby b7 z której to było zdjęte było w s-linie ale nie wiem.. ale tak czy tak jak dla mnie jest fajnie ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Koledy jaki macie odstęp między górą dokładki a łączeniem zderzaków ? Jeśli możecie dajcie zdjęcia od spodu jak to wygląda :)

Opublikowano
Dnia 16.12.2016 o 16:35, Łuki28.08 napisał:

 

moja dokładka też już na miejscu

 

Będziesz kolego tak dobry i zmierzysz ile jest cm między łączeniem zderzaka i dokładki a dokładką z B7 tak jak zaznaczyłem na zdjęciu.

ebee69f6606d8485.jpg

Edytowane przez Gregorski3

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś miał styczność z takim zamiennikiem?
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6693408415.
Nadaje się to do założenia?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś fotkę zwykłej dokładki b7 na nielakierowanym zderzaku w sedanie b6? 

Opublikowano
3 godziny temu, toman napisał:

Ma ktoś fotkę zwykłej dokładki b7 na nielakierowanym zderzaku w sedanie b6? 

Również chciałbym to zobaczyć, bo dokładkę już mam sline i myślę czy nie pomalować jej w ori kolor szary tj dokładki, ktoś orientuje się czy może plastidip jest w takim kolorze ?

A co do końcówek, założyłem z B8 Sline i wygląda to dużo lepiej niż te co ori mamy ;) 

 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

A czy ktoś z was może zastanawiał się nad wstawieniem dokładki od cabrio?
foto

Myślicie że będzie to jakoś pasowało?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie czy ktos kupil zamiennik z allegro? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7060288500

Czy lepiej ori kupic dokladke http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6739499334

Mam juz listwy drzwi s4 tzw nielakierowane wiec dokladka tez taka zostanie 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłem ORI. Ale teraz moje pytanie. Podaliście numer 8E0 807 521 H a mi z salonu przyszedł z końcówką B.

Ma to jakieś znaczenie?

Różni się to czymś?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A koledzy... mam pytanie

mam ori dokladke tyl tdi czyli bez dziur na wydechy... i jak zakupie takową z b7 to przycinam swoja i idzie ją normalnie spasować do obcinanego zderzaka/dokładki?

Opublikowano

W ori dokładce wycinasz tylko dziury pod końcówki wydechu , następnie dyfuzor b7 przykladasz do zderzaka b6 i za pomocą opalarki formujesz bo lekko bokami odstaje,po tym zabiegu przyklejasz na klej do szyb 

Opublikowano

Jest ktos z podkarpacia zeby pomoc w tym temacie? Oczywiscie na wiosne :-) 

Opublikowano

Pod koniec maja będę znajomemu to rzeźbił , żebyś miał bliżej to byśmy ogarneli 

Opublikowano

A skad jestes kolego? moze sie wybiore do Was to temat ogarniemy :hi:

Opublikowano

Mazowieckie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.