Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pany

nie ma sily, ja z garazu nie wyjade na swoich letnich nalesnikach

lekko pod gore mam, pier....ole, czekam do wiosny :decayed: :decayed: :decayed:

przyjedziemy, zaczepimy line, wlaczymy :quattro: potem :bicz: i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam panowie ta drozke przy arkadi co idzie w strone gdanskiego jest szeroka na poltora aura stojacego w poprzek wiec mozna jakies tam baczki pokrecic malutkie i jest U do zawracania na recznym czy z gazem w podlodze (Q) tez jest na tym U szeroko wiec frajda nieziemska i bez strachu o krawezniki :)

Dzisiaj bylem. Jakis B5 niebieski (chyba eSka) poszedl bokiem przedemna raz i sie zawinal - ktos od nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wustyle, teraz to już naprawdę Cię zimowanie czeka w garażu.

U mnie na Białołęce tak napierdziela śnieg, że masakra :kox: - parę boków dzisiaj poćwiczyłem, ale jutro trasa do Białki Tat., więc już tak bardzo się nie cieszę, bo nasi drogowcy ... kto ich wie, co będzie jutro :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wustyle, teraz to już naprawdę Cię zimowanie czeka w garażu.

U mnie na Białołęce tak napierdziela śnieg, że masakra :kox: - parę boków dzisiaj poćwiczyłem, ale jutro trasa do Białki Tat., więc już tak bardzo się nie cieszę, bo nasi drogowcy ... kto ich wie, co będzie jutro :mysli:

droga od krakowa do zakopca sucha , zero sniegu na drodze a sypało całą noc , wróciłem jakieś 5h temu. Ubierz się ciepło bo jak wyjeżdzałem z zakopca to było -14,5 na FIS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, może chłopaki będą pracować całą noc, to koło południa przelecę...

Kurciocha narciarska wyciągnięta, czapa z nausznikami tyż, termosik herbatki i ... damy radę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wustyle, teraz to już naprawdę Cię zimowanie czeka w garażu.

U mnie na Białołęce tak napierdziela śnieg, że masakra :kox: - parę boków dzisiaj poćwiczyłem, ale jutro trasa do Białki Tat., więc już tak bardzo się nie cieszę, bo nasi drogowcy ... kto ich wie, co będzie jutro :mysli:

jedyna rzecz jaka przychodzi mi do glowy, ze sam zmienie kola na zimowe (na szczescie mam oddzielne felgi stalowe z ziomowkami na zime i alu z letnimi na lato)

biere lewarek zaraz, klucz i jade :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj kapcia złapałem gdzies ;( a dzisiaj Niedziela to nawet wulkanizatora nie ma :wallbash: a śniegu odgroma :rolleyes: a letnich nie wkładam. O tyle dobrze że bardzo wolno powietrze ucieka wiec mozna podpompować i na parking na chwile :kox: dzisiaj bede musiał przesiaść sie na ośke :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja

postanowilem wyjechac z garazu zeby zmienic gumy na zimowe

w zwiazku z tym, ze wyjazd jest bardzo krotki, do tego skret w prawo 90 stopni zaraz przy wyjezdzie i jakies 30 stopni nachylenia ocenialem swoje szanse na 40%

po kilku probach (a auto zawsze buksowalo juz na szczycie podjazdu) postanowilem posypac piachem i w koncu sie udalo:)

do tego wzdluz podjazdu stoi metalowy kontener na ktory prawie wpadlem staczajac sie bokiem do tylu

hard core :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja

postanowilem wyjechac z garazu zeby zmienic gumy na zimowe

w zwiazku z tym, ze wyjazd jest bardzo krotki, do tego skret w prawo 90 stopni zaraz przy wyjezdzie i jakies 30 stopni nachylenia ocenialem swoje szanse na 40%

po kilku probach (a auto zawsze buksowalo juz na szczycie podjazdu) postanowilem posypac piachem i w koncu sie udalo:)

do tego wzdluz podjazdu stoi metalowy kontener na ktory prawie wpadlem staczajac sie bokiem do tylu

hard core :naughty: :naughty: :naughty:

Ale gumy zmieniłes w końcu?? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zmienilem :)

dodam jeszcze, za nawet na czarnym (jeszcze na letnich, jadac do wulkanizatora), zrywalem przyczepnosc nawet na 3 biegu

zeszlej zimy bylo mniej konikow i niutonow to jeszcze bylo jako-tako

trzeba sie uczyc jezdzic oska od nowa, nawet przy malym przyroscie mocy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś bajka od 17 zaczęło padać i teraz schodzę,patrze a tu z 10 cm śniegu, w taką pogodę ręczny aż sam się prosi :kox:

Jak tak dalej pójdzie to do z rana będę musiał łopatę uruchomić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadac przedwczoraj po marszalkowskiej o 22 nie musialem zaciagac recznego autko samo bokiem jechalo :\ Kutfa pierwszy raz widzialem zeby nic nie bylo robione w taka pogode

a przepraszam na jerozolimskich stala popsuta piaskarka zasypana sniegiem :)

bylo tak max slisko ze balem sie skrecic na rondzie z marszalkowskiej w jerozolimskie - masakra - przy 20 km/h potrzebowalem 2 pasy szerokosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...