Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w tym roku testuje subaru impreze+naped STI zobaczymy jak sie ma do quattro

fajnie Ci.... :slina:

Sie zobaczy czy fajnie to jezdzi :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku testuje subaru impreze+naped STI zobaczymy jak sie ma do quattro

fajnie Ci.... :slina:

Sie zobaczy czy fajnie to jezdzi :wink4:

a na suchym źle jedzie??? Dźwięk marzenie.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest w fazie budowy/przerobek wiec nie wiem dokladnie jak smiga :( Dzwwiek jest git przelocik robi swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest w fazie budowy/przerobek wiec nie wiem dokladnie jak smiga :( Dzwwiek jest git przelocik robi swoje

gdyby utrzymanie było trochę tańsze, to może bym sobie sprawił jakąś subaryne..... albo lancera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru jest tanie w utrzymaniu w porównaniu do lancera.

oba samochody maja dusze.... lancer mi sie bardziej podoba ale dźwięk to tylko boxera z subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje poprosić o komentarz Kolegę Cristoforo na temat Subaru ponieważ pracuje w serwisie

to Was wyleczy z tego typu auta, mnie wyleczył skutecznie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje poprosić o komentarz Kolegę Cristoforo na temat Subaru ponieważ pracuje w serwisie

to Was wyleczy z tego typu auta, mnie wyleczył skutecznie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

podziel się tajemnicą :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomek ma EVO X troszke zdlubane i naprawde bardzo ladnie pracuje... gdyby nie to ze te samochody kosztuja w utrzymaniu 3 razy tyle co normalne auto to to tez bym sobie sprawil...ale ze wachy to jara jak smok a i czesci majatek kosztuja to lepiej kupic cos normalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- > i wszystko jasne .... :evil:

taaaak, porównanie a6 allroad z tylnionapedowym bmw i suvami wszystko wyjasnia :wink4: czemu nie dali imprezy i evo?

All-Wheel Drive Systems - wpisz w tlumacza google ... :wink4:

opis filmu to jedno, to czy ktos to dobrze zrobił to drugie :przebiegly: no chyba ze sa letnie gumy zalozone, bo tak sie sklada ze jezdilem e46 330xd wiec mniejwiecej wiem co i jak gdy sniegi nastana :decayed:

taaaa tak sobie tłumacz, że Q nie jest w cale takie super i dobre.... na letnich przelatałem jedną zimę z czystej ciekawości i dla poprawienia umiejętności... śniegu było tyle, że auta się zakopywały a ja na tych letnich sobie jechałem i nigdy się nie zakopałem... pod domem parking na kilka aut zamykany... jak napadało śniegu to nikt nawet nie próbował wjechać a ja parkowałem mimo, że po kolana było tak tam zawiało....

odnośnie Xdriva to nie ma nawet co porównywać... - osobiście testowane na X5 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- > i wszystko jasne .... :evil:

taaaak, porównanie a6 allroad z tylnionapedowym bmw i suvami wszystko wyjasnia :wink4: czemu nie dali imprezy i evo?

All-Wheel Drive Systems - wpisz w tlumacza google ... :wink4:

opis filmu to jedno, to czy ktos to dobrze zrobił to drugie :przebiegly: no chyba ze sa letnie gumy zalozone, bo tak sie sklada ze jezdilem e46 330xd wiec mniejwiecej wiem co i jak gdy sniegi nastana :decayed:

taaaa tak sobie tłumacz, że Q nie jest w cale takie super i dobre.... na letnich przelatałem jedną zimę z czystej ciekawości i dla poprawienia umiejętności... śniegu było tyle, że auta się zakopywały a ja na tych letnich sobie jechałem i nigdy się nie zakopałem... pod domem parking na kilka aut zamykany... jak napadało śniegu to nikt nawet nie próbował wjechać a ja parkowałem mimo, że po kolana było tak tam zawiało....

odnośnie Xdriva to nie ma nawet co porównywać... - osobiście testowane na X5 :thumbdown:

Mistrzem hamowania też byłeś ? :wallbash:

Czy zdradzisz nam tajemnice jak ten skromny element bezpieczeństwa przeskoczyłeś?

Bo że sie rozpędzałeś lepiej od niejednego grata na zimówkach to uwierzę,ale co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavel1380 nie podniecaj się tak.... zimę przelatałem bez żadnych incydentów za to zdecydowanie lepiej wyczułem auto. I w zimie nie rozpędzam się bo nie ma na to warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry stary to nie ja się podniecałem :decayed:

Ja mogę ubolewać co najwyżej, bo raz taki mistrz mi dawno temu na tyle zaparkował.

Ćwicz lepiej z zimówkami na felgach, bo na hamowaniu fizyki nie przeskoczysz, a o rozpędzaniu w zimie głupot nie pleć bo wszystkiego nie przewidzisz.

Na auto było to i na zimówki znaleźć się powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry stary to nie ja się podniecałem :decayed:

Ja mogę ubolewać co najwyżej, bo raz taki mistrz mi dawno temu na tyle zaparkował.

Ćwicz lepiej z zimówkami na felgach, bo na hamowaniu fizyki nie przeskoczysz, a o rozpędzaniu w zimie głupot nie pleć bo wszystkiego nie przewidzisz.

Na auto było to i na zimówki znaleźć się powinno.

spoko spoko zimówki miałem i mam do swojego paździerza.... ale serio polatanie na letnich przy warunkach zimowych dużo daje... i nie chodzi o rozwijanie prędkości czy ćwiczenie na ilu metrach wyhamuję.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 00:12_________________________________________________
[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 00:13_________________________________________________
[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 00:15_________________________________________________Piękny filmik pokazujacy jak sobie bmw radzi na sniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...