Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

grzegorz76 :good: ja też doceniam zalety 4x4 ale na lodzie i tak mało co pomaga, pomaga rozwaga, BTW śmigam w trasy i mnie szlag trafia jak jest suchy asfalt i babcie Tico jadą 40 a TIRy max 60 i jeszcze na CB pociskają jak się ich zapyta czy nie można trochę szybciej, zaraz o cmentarzach gadają, męczące to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na CB pociskają jak się ich zapyta czy nie można trochę szybciej, zaraz o cmentarzach gadają, męczące to jest

Duzych tras nie jezdze ale to akurat jest czeste haslo na CB w taka pogode :) Czasem wspomna jeszcze o wozku i aucie na zlomie :wink4: Ale z drugiej strony to jest dobre bo jak sie ktos nie czuje ,,na silach" w taka pogode (nie chodzi mi o sprzet :polew: tylko to o czym mowil np Goral :wink4:) to lepiej zeby jechal te 40 i nie stwarzal zagrozenia ruchu bo przez niego ktos inny moze przezyc ww sytuacje (lub nie :cool1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT masz trasę np. 120 km niby nie wiele ale pokonujesz ją przez takie zawalidrogi w 2-5-3,5 godziny, masakra, jedzie jeden regulator ruchu a za nim 10 -15 aut z przerwą 2 m (moje auto ma przawie 7 m) i jak tu wyprzedzić, nie czujesz się na siłach to autobus albo zostań w domu, nie piszę już o ciężarówkach na letnich ew. łysych oponach, to oni mają bliżej na cmentarz

i co z tego, że mam moc, umiejętności i 4x4 jak nie ma tego jak wykorzystać :mysli: zostaje wleczenie się i RWD PB :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety muszę, jak jest biało na drodze to jest git ale jak drogowcy przez cały dzień nie przesolą jednego odcinka drogi i jest lód to kiepsko i niezłe męczarnie, ale 4x4 jest :kox: żeby OT nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość za kółkiem też jest sztuką ;) A może zamiast się denerwować jak by tu ich na siłę wyprzedzić, pomyśleć o czymś przyjemnym, włączyć jakąś fajną muzyczkę? ODPOCZĄĆ CHWILKĘ od tej pogoni za życiem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość za kółkiem też jest sztuką ;) A może zamiast się denerwować jak by tu ich na siłę wyprzedzić, pomyśleć o czymś przyjemnym, włączyć jakąś fajną muzyczkę? ODPOCZĄĆ CHWILKĘ od tej pogoni za życiem... ;)

No chyba że się człowiek śpieszy na jakieś spotkanie z firmy a tu taki dupek jedzie niecałą 30km/h :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz76 :good: ja też doceniam zalety 4x4 ale na lodzie i tak mało co pomaga, pomaga rozwaga, BTW śmigam w trasy i mnie szlag trafia jak jest suchy asfalt i babcie Tico jadą 40 a TIRy max 60 i jeszcze na CB pociskają jak się ich zapyta czy nie można trochę szybciej, zaraz o cmentarzach gadają, męczące to jest

Weż proszę pod uwagę, że jak Ci 40T wpadnie w poślizg, to jest z deka przejebane, a w ciężarówkach Q nie ma :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, kazdy mundry, a czsaem nawet 1,5t nie moze opanowac... co dopiero kolosa, ktoray wazy 30x razy wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wszytko zależy od kierowcy, nieważne czy ciężarówka czy osobówka, kobieta czy facet.

Nawet facet potrafi sobie kupić smarta i jechać nim 60 na drodze do 90 (mówię tu o warunkach normalnych w lecie)

Obecnie jeżdżę na granicy poślizgu (tak mi się wydawało, bo jeszcze nie znam tego autka mam go 3 miesiące), ale jak leciałem po lodzie 60km/h i już zaczynało mnie nosić to zwolniłem do 50 po czym wyprzedził mnie busem, więc i ja się odważyłem i poleciałem za nim i przy 70 to dopiero zobaczyłem jak autkiem może nosić, jednak nie zwolniłem i takie bujnięcia są dość łatwe do kontroli, ale trzeba się cały czas pilnować. Najgorzej było jak wiatr zawiał i trochę mi tyłek zarzuciło, ale też w sumie średnio zaawansowany kierowca sobie by poradził, wystarczyła lekka kontra i wrócił na swój tor jazdy.

Szkoda że nie mam możliwości wjechania na jakiś oblodzony duży teren, żeby można było by się poślizgać i wyczuć autko, do 50 to jest luz ale powyżej w sytuacji krytycznej nie wiem czy będę w stanie je opanować.

Może następnym razem trafi się jakaś fajna OOOO w Q i w normalnej cenie to na pewno się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość za kółkiem też jest sztuką ;) A może zamiast się denerwować jak by tu ich na siłę wyprzedzić, pomyśleć o czymś przyjemnym, włączyć jakąś fajną muzyczkę? ODPOCZĄĆ CHWILKĘ od tej pogoni za życiem... ;)

o proszę i kolega dotarł do miejsca gdzie już dawno trafiłem ja wsiadam za kółko by odpocząć :decayed:a ze czasem mój odpoczynek trwa 2x wiecej niż przewidywałem trudno :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wśród nocnej ciszy, głos sie rozchodzi

To audi quattro bokami chodzi

czem prędzej się wybierajcie, dobre gumy zakladajcie

upalać pora

Przyszli znaleźli BMW w rowie

Nie miało trakcji - każdy to powie

Tylko quattro doda biegu

Na asfalcie i na śniegu

w każdą pogodę"

:kox:

"Zdrowaś skrzynio

olejuś pełna

torsen z tobą

przykręconaś ty między półosiami

i przykręcone do Ciebie

źrodło mocy twojej - motor"

"świetna audi

matko quattro

badź zawsze z nami

teraz i zawsze

gdy jeździmy bokami

Przybieżeli na ulice kibice

pooglądać jak śmigają audice

zima ulice mrozi

quattro w poślizgu chodzi

zapnij pas, wciskaj gaz.

Siądź wygodnie, obie ręce na kierę

nie ma strachu, możesz liczyć na szperę

masz przecież fajną furę,

wjedziesz na każdą górę

quattro masz – wygrywasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pojdzie to zaczne dojezdzac do roboty quadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszli znaleźli BMW w rowie

Nie miało trakcji - każdy to powie

:polew:

teoretycznie tak ale

niejedno q już się zdziwiło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...