Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

marek Góral dobrze mówi-na drodze liczy się rozsądek ale Góral Q w zimę przy wyprzedzaniu pokonywaniu zakrętów-wjeżdzania na miejsce parkingowe itp jest bezcenne- ja mam pierwszą zimę Q i jestem mega zadowolony. nie ma porównania.

zgadzam się w 100 % :good: :good: tylko nie lubię jakiś tam kogucików cwaniaków obojętne czy w ośce czy w Q,są prawa na tym świecie których żadna technika i żadne umiejętności nie ogarną, i czasem dobrze wyjąc rękę z nocnika i stanąć na ziemi.

Tak, że jeszcze raz piszę; problemem nie jest tu napęd tylko to co w głowie niektórych siedzi.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:22_________________________________________________

Nie no chcialbym kiedys sie karnac z kozakiem twojego pokroju bo naprawde usrales sie tego Q a jak przyszlo co do czego to zaczynasz zwalac wine na sprzet, ze wiecej koni i rznac glupa ogolnie... Nie zwalaj na auto bo pisalez ze licza sie umiejetnosci ktorych podobno ci nie brakuje a kowi do ktorego chciales wystartowac (prawdopodobnie na odleglosc :>) ma jeszcze ciekawsza pozycje od mojej wiec kolego porywasz sie na ksiezyc z odkurzaczem na plecach :thumbdown:

kolego zapraszam porozmawiamy osobiście od 23 do 3 stycznia jestem na teranie :hi: :hi:

a co słów cwaniak gówno się hamuj :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są trzy główne rodzaje napinek na tym forum:

diesel vs. benzyna

sedan vs. avant

Q vs. ośka

:kox:

nawet takich tematów nie czytam, bo jak widzę cwaniactwo jednego z drugim, to mnie trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy główne rodzaje napinek na tym forum:

diesel vs. benzyna

sedan vs. avant

Q vs. ośka

:kox:

nawet takich tematów nie czytam, bo jak widzę cwaniactwo jednego z drugim, to mnie trafia...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy główne rodzaje napinek na tym forum:

diesel vs. benzyna

sedan vs. avant

Q vs. ośka

:kox:

nawet takich tematów nie czytam, bo jak widzę cwaniactwo jednego z drugim, to mnie trafia...

życie to nie bajka nie głaszcze Cię po jajkach :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy główne rodzaje napinek na tym forum:

diesel vs. benzyna

sedan vs. avant

Q vs. ośka

:kox:

nawet takich tematów nie czytam, bo jak widzę cwaniactwo jednego z drugim, to mnie trafia...

życie to nie bajka nie głaszcze Cię po jajkach :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

co nie znaczy, że mi je urywa :gwizdanie:

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ponagrywajcie jakieś filmiki, pośmiejemy się może :kox:

ja bym coś nagrał ale nie ma po co :decayed:

ręczny w golfie dopiero zaczyna działać, a okładziny w bębnach się kończą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przejdzie na pw-to nie temat co lepsze[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________to może jak się parkuje w kopercie :polew: :polew: :tongue4:

to ponagrywajcie jakieś filmiki, pośmiejemy się może :kox:

ja bym coś nagrał ale nie ma po co :decayed:

ręczny w golfie dopiero zaczyna działać, a okładziny w bębnach się kończą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przestańcie się napinać, Ty Góral jedź w góry z kimś kto ma Quattro, zobaczysz po co ktoś wymyślił ten napęd

ale faktem jest że ktoś myśli sobie "mam quattro, mogę wszystko" NIE, "masz quattro, możesz więcej" tyle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy główne rodzaje napinek na tym forum:

diesel vs. benzyna

sedan vs. avant

Q vs. ośka

:kox:

nawet takich tematów nie czytam, bo jak widzę cwaniactwo jednego z drugim, to mnie trafia...

Zapomniałeś dodać 1.9 vs 2.5 :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________Góralu, rozsądnie piszesz ale nie rozumiem dlaczego Cię to tak denerwuje, że chłopakom się przyjemnie jeździ z napędem Quattro. Mając 27 lat człowiek powinien chyba mieć już troszkę dystansu do tego co piszą inni, a Ciebie szlag trafia bo koledzy faworyzują swoje napędy, zastanów się nad tym :) Ja mam 34 lata i lubię pokazywać na ulicy przewagę mojego napędu zimą i wcale się z tym nie kryję ani nie uważam to za powód do krytyki. Lubię ruszyć z kopyta spod świateł patrząc w lusterko jak inni zostają w tyle. Lubię wyprzedzać powolne kolumny pojazdów i cieszę się z tego powodu że napęd Q mi na to pozwala. Czy to źle??, że człowiek cieszy się z tego co ma? Poza tym ten wątek właśnie po to powstał, żeby opisywać własne wrażenia z jazdy Quattro zimą :)

Dla wszystkich, którzy się wkurzają tak jak Góral proponuję stworzyć wątek "Lato, lato, czyli na co komu FWD" Tam będziecie mogli zmieszać nas z błotem a my dostaniemy szczękościsku z tęsknoty za zimą... ;)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy się wkurzają tak jak Góral proponuję stworzyć wątek "Lato, lato, czyli na co komu FWD" Tam będziecie mogli zmieszać nas z błotem a my dostaniemy szczękościsku z tęsknoty za zimą... ;)

:hi:

"Lato, lato, czyli na co komu FWD skoro Q i tak jest lepsze" :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy główne rodzaje napinek na tym forum:

diesel vs. benzyna

sedan vs. avant

Q vs. ośka

:kox:

nawet takich tematów nie czytam, bo jak widzę cwaniactwo jednego z drugim, to mnie trafia...

Zapomniałeś dodać 1.9 vs 2.5 :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________Góralu, rozsądnie piszesz ale nie rozumiem dlaczego Cię to tak denerwuje, że chłopakom się przyjemnie jeździ z napędem Quattro. Mając 27 lat człowiek powinien chyba mieć już troszkę dystansu do tego co piszą inni, a Ciebie szlag trafia bo koledzy faworyzują swoje napędy, zastanów się nad tym :) Ja mam 34 lata i lubię pokazywać na ulicy przewagę mojego napędu zimą i wcale się z tym nie kryję ani nie uważam to za powód do krytyki. Lubię ruszyć z kopyta spod świateł patrząc w lusterko jak inni zostają w tyle. Lubię wyprzedzać powolne kolumny pojazdów i cieszę się z tego powodu że napęd Q mi na to pozwala. Czy to źle??, że człowiek cieszy się z tego co ma? Poza tym ten wątek właśnie po to powstał, żeby opisywać własne wrażenia z jazdy Quattro zimą :)

Dla wszystkich, którzy się wkurzają tak jak Góral proponuję stworzyć wątek "Lato, lato, czyli na co komu FWD" Tam będziecie mogli zmieszać nas z błotem a my dostaniemy szczękościsku z tęsknoty za zimą... ;)

:hi:

że tak powiem prawie zgadłeś :tongue4: mnie tam nie złości napęd Q bo tak na prawdę jutro można mieć oskę po jutrze Q każdy ma co chce :naughty: a może taż mam Q :gwizdanie: nikt z nas o sobie nic nie wie a więc

ps w d*pie mam napędy :polew: :polew: :polew: pełen relax co nie zmienia faktu że fajnie się z wami pisze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się was czyta :decayed:

Ja powiem wam tak: Quattro czy nie, jedziesz wolno to zjedź na lewy pas! :hi:

Panie my tu najlepsze show robimy :kox: :kox:

Co tam w poznaniu może na sylwka wpadne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poznaniu biało biało :kox: ale mnie to nie przeszkadza :wink4:

Tylko tacy co lewym pasem 40km/h i hamują bez powodu,,, :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poznaniu biało biało :kox: ale mnie to nie przeszkadza :wink4:

Tylko tacy co lewym pasem 40km/h i hamują bez powodu,,, :thumbdown:

Poznań fajne miasto czasem bywam w okolicy widłakowej naramowickiej.

A ci co, co 50 metrów sprawdzają czy ślisko mogą humor popsuć ale co dam :dance2: :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...