Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Okopcone koncowki rury wydechu a raczej brak


bartek1561

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zaczerpnac informacji zwiazanej z okopceniem rury wydechowej wiem ze te auta maja swoje lata i przebiegi i do tego diesel a moj problem jest taki iz zawsze mialem okopcone koncowki rur na czarno po umyciu ich po jakims max tyg znow byly czarne ostatnio twa tyg temu umylem auto i do tej pory sa czyste jak po umyciu moze cos sie zapchalo ? ze nie sa okopcone dodam tez ze powyzej 2.5 tys obrotow wydaje mi sie ze wogole nie ma mocy na 3,4,5 biegu. A i codziennie robie 70 km bo tyle mam w ta i spowrotem do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wytłuc zostawiając samą puszkę, turbo na pewno będzie miało lżej bez kata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tak tylko z ciekawosci sie zapytalem zobaczymy w przyszlosci :D ostatnio przy pierwszym odpaleniu przez jakies piec sekund slychac metaliczne stuki z silnika i podczas jazdy tez jest stukot ale mniejszy, dlatego m.innymi sie pytam bo moze to cos powiazane jest :P.

Edytowane przez bartek1561
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrób komplet logów ? Bo jeżeli nie zmienił się styl jazdy, dostawca paliwa, robiony kilometraż to logi jedynie coś powiedzą. Co do stukania to jak kolega wspomniał. Głównie to jest przyczyną.

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logow nie zrobie bo nie mam gdzie bo mieszkam w Belgii a spalanie jest bardzo male na pelnym baku 1000-1400 km roznie zalezy od nogi.

Edytowane przez bartek1561
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logow nie zrobie bo nie mam gdzie bo mieszkam w Belgii a spalanie jest bardzo male na pelnym baku 1000-1400 km roznie zalezy od nogi.

To nie ma się do czego przyczepić, skoro pali tak mało. Wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...