Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, karolek_ust napisał:

Audi Porsche sport tdi heh. Podziwiam zapału i pomyslu

Dzięki ? myślę że ktoś się zdecyduje już po finalnym zakończeniu mojej B7 ( Z racji że nie korzystam z żadnych firm tylko wszystko leci z głowy Danmoda chwilkę schodzi ?) i będzie na forum więcej B7 z tym piecem z mocą 400+ . ? 

Opublikowano
Godzinę temu, DanielMod napisał:

Dzięki ? myślę że ktoś się zdecyduje już po finalnym zakończeniu mojej B7 ( Z racji że nie korzystam z żadnych firm tylko wszystko leci z głowy Danmoda chwilkę schodzi ?) i będzie na forum więcej B7 z tym piecem z mocą 400+ . ? 

Wiadomo ze jak ktoś już to zrobi to potem łatwiej i ludzie już patrzą że da się he. 

Opublikowano

Powiedz ile kasy szykować i już odkładam do świnki :D:D

Opublikowano
3 godziny temu, karol1981 napisał:

Powiedz ile kasy szykować i już odkładam do świnki :D:D

To musi być duża świnka ?

Daniel rozjebales mnie wcześniej teraz to nie mogę wyjść z podziwu?

Trzymam kciuki by szło łatwo.

Opublikowano
Godzinę temu, wesz82 napisał:

To musi być duża świnka ?

Daniel rozjebales mnie wcześniej teraz to nie mogę wyjść z podziwu?

Trzymam kciuki by szło łatwo.

W sumie nie świnka tylko Prosie  :grin:

Edytowane przez karol1981

Opublikowano
5 godzin temu, karol1981 napisał:

W sumie nie świnka tylko Prosie  :grin:

I to duże prosie???

Opublikowano
  • Autor

Hehe cały czas coś nowego , podziękowanie dla kolegi @golden87 za ogarnięcie sprawy z nowym Ori rozrusznikiem w super kasie :-):D Jak wiem też coś knuje i na pewno jak zawsze postaram się pomóc :-) Oczywiście Silver Project dostarczył dzisiaj customowe poduszki silnika ,szybko i sprawnie bardzo dobry kontakt polecam  :thumbup1: A to wrzucę jakieś foto .

spacer.png

Opublikowano

Bardzo ciekawy projekt :kox:

Powodzenia w dalszych modach :naughty:

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, Michu1996 napisał:

Bardzo ciekawy projekt :kox:

Powodzenia w dalszych modach :naughty:

Dzięki ?

Opublikowano

Eee nie ma człowieka tyle czasu  na forum, a tu jeb jak rocky balboa w pysk.  Sama ciekawość , jak to będzie gadać XD 

Opublikowano
  • Autor

Miłej nocy :grin:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       spacer.png                                                                                                                                                                                                                                                                             

Opublikowano
W dniu 16.07.2020 o 00:07, A4b620 napisał:

Sama ciekawość , jak to będzie gadać XD 

Gadać to to będzie beznadziejnie, jak klekot :grin:

Ale nie w wydechu jest rzecz a tym jak to będzie zapierniczać... a będzie wściekle:a4fan:

Opublikowano

Trochę  człowiek nie zagłada a tu takie piękności się robią ? grubo jak zawsze ? powodzenia 

Opublikowano
  • Autor

Aa wrzucę coś tego no wiecie ?spacer.png

Opublikowano

Ja pjedrole ... :shock3:

Opublikowano

Dziura w masce bedzie? :kox:

Opublikowano

Ale bestia :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Myślę że zmieści się pod maską hehe ? Jutro dalsze ogarnianie tematu ?

Opublikowano
1 godzinę temu, DanielMod napisał:

Aa wrzucę coś tego no wiecie ?spacer.png

Gruby temat :kox:

Opublikowano

O kuwa prosię pod maską. :shock3:

Wlazł bez problemu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.