Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] BOSE zamiast standardu


MichałPe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam fabryczną instalację audio z nawigacją RNS-E. W poprzednim audi miałem BOSE i niestety niedosyt pozostaje słuchając standardowych głośników... :(

Mam szanse kupić w dość dobrych pieniążkach komplet głośników, suba i wzmacniacz BOSE.

Z tego co pamiętam, wzmacniacz BOSE ma zupełnie inne gniazdo... I moje pytanie, czy da się to w sposób plug&play przełożyć... ? Pomijam w tym moemncie wygłuszenia drzwi, inne kable etc. Chodzi mi narazie o fizyczną podmianę wszsytkich głosników i wzmacniacza...

I czy BOSE w B6 to, to samo co w B7 ?

z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tez nie mam Bose ale z przyjemnoscia bym zakupil. czy wiecie moze gdzie ?

chcialem wymienic radio Concert, na Pionieera z nawigacja ale sprzedawca powiedzil mi ze mam aktywne glosniki. Domyslam sie ze Bose robi wlasnie aktywne glosniki ? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mozesz wrzucic schemat?? Pzdr w B6 jest to samo co w B7

Wlasnie mam wtyczke z ASO, mam SUBA ze wzmacniaczem BOSE i brak tylko schematu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj :) podlaczenie glosnikow bose do drzwi tylko ze zmacnaiczem od zwyklych glosnikow cos da? oplaca sie wkaldac je w miejsce ori glosnikow bez zmany wzmaka i tuby? jest jakas roznica w dzwieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A któryś z szanownych Panów raczył użyć wyszukiwarki albo zajrzeć do działu warsztat?

Chyba nie.

Instrukcja do przekładki ASS na Bosse http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...