Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli rozumiem że sama zaciski z q5 będą pasowały do tarcz 320. Bardziej chodziło mi o takie zaciski. Nieznam sie wiec dooutuje http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6163773326

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oki dziękuje :-)

Opublikowano

Mam dylemat..... które zaciski są lepsze bo nie wiem, które zamówić:

1. 2 tłoki, tarcza 356 mm od A6 C7 3.0 BiTdi

2. 2 tłoki, tarcza 345 mm od Q5 3.0 TDI Lift

Opublikowano

Kolega ma przód od A6 C7 taki jak piszesz tył ma od S4 wczoraj jeździłem tym autem, Hamulce rewelacja :) Auto ma zrobione na 340km

Opublikowano

Kolega ma przód od A6 C7 taki jak piszesz tył ma od S4 wczoraj jeździłem tym autem, Hamulce rewelacja :) Auto ma zrobione na 340km

Dzięki za odp. U mnie też zaraz pęknie 340-350 KM :) dlatego nowe heble WSKAZANE.

Edytowane przez AudiFan&Seller

Opublikowano

Do 2.0TDI albo 3.0TDI tak jak on miał początkowo od S4 ogarnia genialnie. Ale jak zrobił 340PS :) i zmienił teraz na A6 C7 heble bo tył zostawił od Esy jest super. I co najwazniejsze felga 18 wchodzi.

Opublikowano
  • Autor

na tarcze 365mm wchodzi mu felga 18cali?

Opublikowano

Tak na 99% felgi miał 18cali. Liczy się zacisk nie tarcza poniekąd

Opublikowano
  • Autor

jasne ze sie liczy zacisk a nie tarcza ale jak patrze na moj zestaw (4tlok brembo + 345)

https://www.dropbox.com/s/5fov2htmma6r81s/20160330_163320.jpg?dl=0

to wydaje mi sie, ze ten zacisk z tarcza 365 nie wchodzi pod 18 (albo mega mega ciasno)

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Ten zacisk, czterotłok ;), który masz nie siądzie na większą tarczę niż 345mm. Dwutłok o którym tu piszą pracuje na tarczy 356mm, ma inną budowę/gabaryty i 18tka wchodzi.

Opublikowano

do Dev (jak mozesz to odpisz na pw)

Witam,

Jestem zainteresowany zestawem na przód do audi a4 b8 avant 2009 rok.

Chciałbym cos wiekszego tak zeby miescilo sie w felge 18 na zime i ladnie wygladalo na 19 w lato :)

Na tyle tez juz mi sie koncza tarcze wiec tutaj chiałbym cos dobrego w oryginalnym rozmiarze - tarcze i klocki

Tu gdzie mieszkam nie da sie jezdzic szybko wiec nie potrzebuje czegos szczegolnie sportowego - jednynie w wakacje szybka jazda po autostradzie :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Kolega ma przód od A6 C7 taki jak piszesz tył ma od S4 wczoraj jeździłem tym autem, Hamulce rewelacja :) Auto ma zrobione na 340km

może dasz radę ogarnąć jakieś foto jak to u niego wygląda?

ciekawe z jakim et ta 18" fela?

tarcze z C7 pasują do a4?

czy w B8 wymagana jest wymiana tarcz na 345 od S4 gdy zakładamy zestaw od Q5 lift cztero-tłok?

tarcze od Q5 są w jakimś parametrze inne?

Opublikowano

Q5 4tłok ma 345mm taką jak w S4

Opublikowano

Ten zacisk, czterotłok ;), który masz nie siądzie na większą tarczę niż 345mm. Dwutłok o którym tu piszą pracuje na tarczy 356mm, ma inną budowę/gabaryty i 18tka wchodzi.

czy ten zacisk z A6 C7 o ktorym tu mowa to np ten: http://www.genuineautoparts.com/eu/audi/a6-quattro/4g0615124b/2015-year/tdi-prestige-trim/3-0l-v6-diesel-engine/brakes-cat/brake-components-scat/?part_name=caliper&position=right ???

Jarzma tez sa potrzebne do swapa? tarcza od a6 c7 czy cos innego?

Opublikowano

Nie to nie to

Opublikowano

Ktos tutaj pisal ze roznica miedzy 320mm i 345mm to jedynie jarzma i tarcze.

Etka mowi co innego.

Mam 2.0 tfsi 211 cdnc

Moze ktos to potwierdzic ?

Opublikowano
  • Autor

w b8 nie ma jarzm takich jak byly w b7. zacisk sklada sie z dwoch czesci, wewnetrzna jest jakby polaczona z jarzmem. zewnetrzna czesc zacisku jest taka sama w przypadku 320mm jak i 345mm. rozmiar tloczka, klocka - to jest to samo.

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Witam,

Jakiej max wielkości mogę zmieścić hamulce przy kolach 17''. Wejdzie 345? bez zadnego obcierania?

Opublikowano

w b8 nie ma jarzm takich jak byly w b7. zacisk sklada sie z dwoch czesci, wewnetrzna jest jakby polaczona z jarzmem. zewnetrzna czesc zacisku jest taka sama w przypadku 320mm jak i 345mm. rozmiar tloczka, klocka - to jest to samo.

Z tego co napisales , to nie trzeba zmieniac nic aby zrobic z 320 -- 345 a to jest nie mozliwe.

320

e99564b14e3966c91ed8bf126f92a583.png

345

7754787650ebb35e32f7e79d70158f3e.png

Edytowane przez plbartek89

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.