Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alle porównując z jednotłokiem pod uwagę bierze się chyba tylko połowę powierzchni tłoczków wielotłoka? Tak mi się coś obiło o uszy?

Poza tym czy tłoczek w tym zacisku nie ma większej średnicy pod osłoną? Jak człowiek miał w ręku to se nie zmierzył :(

Edytowane przez staniek

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Oplotu nie dawaj bo narobisz sobie kłopotów.

Z łamią sie przy pierwszym skrecie.

ale polamia sie bo nie sa dedykowane? czy ogolnie oplot sie lamia?

Opublikowano

Kilka lat temu miałem przygode z oplotem :hi:

O mało bym nie rozjechał Matke z dzieckiem na pasach podczas hamowania :facepalm: .......pękł mi oplot

Przez 30 minut miałem ............... ;)

Opublikowano
  • Autor

ok, to chyba by bylo na tyle w kwestii oplotu :)

Opublikowano

35mm

:) to powierzchnia tłoczków tego zacisku jest większą o 50% niż zacisku S4, S5

Aż się wierzyć nie chce, że Audi taki hojnie wyposażyło Q5

36%

Oplotu nie dawaj bo narobisz sobie kłopotów.

Z łamią sie przy pierwszym skrecie.

ale polamia sie bo nie sa dedykowane? czy ogolnie oplot sie lamia?

Konstrukcja zacisku Ci na to nie pozwoli.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

SIemka.
Jestem na etapie poszukiwania zestawu hebli S4....
Co myślicie o tych aukcjach ??

http://allegro.pl/audi-s4-8k-zaciski-tarcze-i5645841848.html

http://allegro.pl/tarcze-zaciski-przod-audi-a4-s4-b8-3-0-tfsi-fl-i5427296730.html - tu na aukcji jest tylko przod ale tyl na innej aukcji tez posiada....

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Simon, mam nowki ori zaciski S4B8 z ori nowymi eSowymi klockami.

Do tego nowki tarcze OZ oraz plyn hamulcowy.

Ile chcesz za to dac ?

Opublikowano

Aż strach pytać o cene :o

Podeślesz co masz na emiala (jakies fotki) ?
[email protected]

Opublikowano
  • Autor

SIemka.

Jestem na etapie poszukiwania zestawu hebli S4....

Co myślicie o tych aukcjach ??

http://allegro.pl/audi-s4-8k-zaciski-tarcze-i5645841848.html

http://allegro.pl/tarcze-zaciski-przod-audi-a4-s4-b8-3-0-tfsi-fl-i5427296730.html - tu na aukcji jest tylko przod ale tyl na innej aukcji tez posiada....

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/331468-audi-s4-b8-zaciski-tarcze-klocki-przod-komplet/

a to Ci nie pasuje?

Opublikowano

Wszystko nowe spod igly. Te same zdjecia zaciskow masz na aukcjach.

Opublikowano

SIemka.

Jestem na etapie poszukiwania zestawu hebli S4....

Co myślicie o tych aukcjach ??

http://allegro.pl/audi-s4-8k-zaciski-tarcze-i5645841848.html

http://allegro.pl/tarcze-zaciski-przod-audi-a4-s4-b8-3-0-tfsi-fl-i5427296730.html - tu na aukcji jest tylko przod ale tyl na innej aukcji tez posiada....

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/331468-audi-s4-b8-zaciski-tarcze-klocki-przod-komplet/

a to Ci nie pasuje?

nie widzialem tego.....ale to tylko przód.....

Simon, mam nowki ori zaciski S4B8 z ori nowymi eSowymi klockami.

Do tego nowki tarcze OZ oraz plyn hamulcowy.

Ile chcesz za to dac ?

Ile cenisz tez zestaw ?

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Widziales ceny na allegro za uzywke a teraz pomysl ile mozna dac za nowke :wink:

Opublikowano

36%

Tłoczek jest mniejszy czy inaczej się to porównuje ?

Opublikowano

Przelicz sobie powierzchnie cztetech malych tloczkow do jednego dużego

Opublikowano

Zasugerowałem się napisem 57 na zacisku, ale tłoczek ma chyba jednak 60 mm, nie mierzyłem :P . Wtedy by się zgadzało, że 36%.

b4d79cffaf0339aegen.jpg

Opublikowano

W B8 jest 57 dla 320 i 345

W C7 57 dla 320 i 60 dla 347mm

Opublikowano

Dave a czy hample od a7 365 podchodzą p&p ??

Opublikowano

Widziales ceny na allegro za uzywke a teraz pomysl ile mozna dac za nowke :wink:

Dev pisz PW ile za ten komplet ;) Daj pospać w nocy ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Dave a czy hample od a7 365 podchodzą p&p ??

Do B6/7 na pewno nie

Opublikowano

nie nie, do b8 2.0 tadei :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.