Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 7.09.2018 o 22:31, pioteros napisał:

czy ktoś próbował ożenić dużo tańsze zaciski z A8 D3 2 tłokowe ATE pod tarcze 360x34mm z tarczami z C7 356x34mm ? według mnie powinny być ok ale wole to potwierdzić

Próbował, próbował...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co tomaszku pewnie było ok ?:)

Opublikowano
29 minut temu, pioteros napisał:

i co tomaszku pewnie było ok ?:)

W miarę

Opublikowano

Mam 3.0tdi 320ps muszę wymienić klocki i tarcze. Felgi 17 muszą zostać! hamulce 1LA 320mm

1) Rozmiar zostaje wymiana np na zimmerman  sport + dobre klocki jakie ??

2) Czy jakiś upgrade na coś większego co podejdzie na 17 cali 8J x 17H2 ET47 ??

 

8k0601025c8z8-1.jpg

Edytowane przez fortitudo

Opublikowano
1 godzinę temu, fortitudo napisał:

Mam 3.0tdi 320ps muszę wymienić klocki i tarcze. Felgi 17 muszą zostać! hamulce 1LA 320mm

1) Rozmiar zostaje wymiana np na zimmerman  sport + dobre klocki jakie ??

2) Czy jakiś upgrade na coś większego co podejdzie na 17 cali 8J x 17H2 ET47 ??

 

8k0601025c8z8-1.jpg

345mm z S4/5 wchodzi bez problemu

Opublikowano
W dniu 14.09.2018 o 16:36, fortitudo napisał:

Mam 3.0tdi 320ps muszę wymienić klocki i tarcze. Felgi 17 muszą zostać! hamulce 1LA 320mm

1) Rozmiar zostaje wymiana np na zimmerman  sport + dobre klocki jakie ??

2) Czy jakiś upgrade na coś większego co podejdzie na 17 cali 8J x 17H2 ET47 ??

 

8k0601025c8z8-1.jpg

Do 17cali tylko s4 345mm jak chcesz mam takie zaciski

Opublikowano

356 tez wlizie

Opublikowano
3 godziny temu, pioteros napisał:

356 tez wlizie

Nie z tym ET 

Opublikowano

Panowie zaciski z A6 C7 3.0 tdi (345mm) będa pasowały normalnie bez żadnych kombinacji do B8 ? Te z S4 B8 jakie mają symbole/oznaczenia na zaciskach ?

Opublikowano
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Panowie zaciski z A6 C7 3.0 tdi (345mm) będa pasowały normalnie bez żadnych kombinacji do B8 ? Te z S4 B8 jakie mają symbole/oznaczenia na zaciskach ?

Pasują

Opublikowano

Dzięki. A wiecie może czy podejdą one pod te felgi z A5 ? 17' 7.5J et28

 

8AUtJHC.jpg

Opublikowano
W dniu 16.09.2018 o 15:11, Gibons napisał:

Do 17cali tylko s4 345mm jak chcesz mam takie zaciski

A co z audi q5 4 brembo  8R0615107 4tloczki tez 345  wejdzie pod ta felge ?? to chyba o wiele lepsze zastosowanie niz s4/s5  ??

Opublikowano

Do Brembo.musisz mieć felgi z małym ET np 35

Opublikowano

Panowie. S4 B8 polift. Felga 19" ET 46 na 13 mm dystansach.

Zaciski na przod kupione od SQ5 380mm. Tarcze musze dokupic (jak czytalem , gdzies @Dev pisal ze tylko ORI - ok, nie ma problemu) Klocki tez ori?

Czy ktos juz przerabial co mozna wrzucic wiekszego/lepszego na tyl, zamiast tych ori 330mm ? Zeby weszlo bez rzezby i zeby hamowalo jak powinno?

Opublikowano
4 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

Panowie. S4 B8 polift. Felga 19" ET 46 na 13 mm dystansach.

Zaciski na przod kupione od SQ5 380mm. Tarcze musze dokupic (jak czytalem , gdzies @Dev pisal ze tylko ORI - ok, nie ma problemu) Klocki tez ori?

Czy ktos juz przerabial co mozna wrzucic wiekszego/lepszego na tyl, zamiast tych ori 330mm ? Zeby weszlo bez rzezby i zeby hamowalo jak powinno?

Śmiało możesz brać Zimmermanna tarcze i klocki też jakiś aftermarket ale chyba coś dobreg dostępne tylko z TRW lub TEXTAR. Kilka kpl już pchnąłem 380mm OZ i narazie nie ma reklamacji. Tomek wyrzeźbił 356mm na tył więc go podpytaj

Opublikowano

Zacisk SQ5 na tarczy OZ klocki oem, sprawuje sie dobrze. U mnie zima 18 et47+dystans 15mm, lato 19 et43+5mm

20180823_121921.jpg

20180823_125814.jpg

20180907_191443.jpg

Opublikowano
W dniu 17.09.2018 o 20:45, Dev napisał:

Nie z tym ET  

Jesteś pewien że 356mm wejdzie pod 17cali ?

Opublikowano

dzisiaj weszło 360mm pod 17"

Opublikowano
50 minut temu, Dev napisał:

dzisiaj weszło 360mm pod 17"

Nie wiesz jakie ET bylo ? pytam bo szczerze myslalem ze nie ma szans z 17stką a takie mam na zimie i juz szukam po allegro nowych :) jak jest szansa ze wejdzie to fajnie :)

Opublikowano
5 minut temu, Gibons napisał:

Nie wiesz jakie ET bylo ? pytam bo szczerze myslalem ze nie ma szans z 17stką a takie mam na zimie i juz szukam po allegro nowych :) jak jest szansa ze wejdzie to fajnie :)

35 ale zacisk z A8 D3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.