Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie takie pytanko czy zaciski Brembo z Audi A7 2015r to są takie same jak w Q5?

sprawdziłem tarcza taka sama 345mm 

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Według Etki są takie same.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

Czy te prowadnice klocków powinno się smarować ?

659044815_4_1000x700_zaciski-hamulce-a4-b8-q5-a6-a7-motoryzacja.jpg

Opublikowano
7 minut temu, piotrpan napisał:

 

Czy te prowadnice klocków powinno się smarować ?

659044815_4_1000x700_zaciski-hamulce-a4-b8-q5-a6-a7-motoryzacja.jpg

Nie

Opublikowano
7 godzin temu, piotrpan napisał:

 

Czy te prowadnice klocków powinno się smarować ?

659044815_4_1000x700_zaciski-hamulce-a4-b8-q5-a6-a7-motoryzacja.jpg

tylko jarzm

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hej. Parę postów wcześniej padło pytanie o przednie zaciski 345mm z A6 C7 (o numerze 4G0105 AL + 4G0106 AL). Wie ktoś czy podchodzą one p&p do B8?

Opublikowano
10 godzin temu, l2k2 napisał:

Hej. Parę postów wcześniej padło pytanie o przednie zaciski 345mm z A6 C7 (o numerze 4G0105 AL + 4G0106 AL). Wie ktoś czy podchodzą one p&p do B8?

jo

Opublikowano

Świetnie, dzięki.

Opublikowano

Czy zacisk ori z 320 z przeróbką na tarczę 345 (zestaw s4 - jarzmo + tarcza) podejdzie pod fele 17" ET37?

Wzór felgi ten:

bf8991bd4bfbaf6d13733398447d

Edytowane przez Stn

Opublikowano
2 godziny temu, Stn napisał:

Czy zacisk ori z 320 z przeróbką na tarczę 345 (zestaw s4 - jarzmo + tarcza) podejdzie pod fele 17" ET37?

Wzór felgi ten:

bf8991bd4bfbaf6d13733398447d

wejdzie

Opublikowano

Dzięki!

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Cześć. Ma ktoś z Was do sprzedania jarzma z s4 do a4 b8?

Opublikowano

Panowie warto zmieniać zacisk w b8 320mm na brembo 4 tłoki?  Znaczna będzie różnica? 

Opublikowano
30 minut temu, Kodzak33 napisał:

Panowie warto zmieniać zacisk w b8 320mm na brembo 4 tłoki?  Znaczna będzie różnica? 

Zmieniaj na 356mm będzie roznica duza. 320 i 345 ma nawet ten sam klocek.

Opublikowano
21 godzin temu, Hamulus napisał:

Cześć. Ma ktoś z Was do sprzedania jarzma z s4 do a4 b8?

Mam przednie zaciski z poliftowej esy w bdb stanie po niskim przebiegu. Same jarzma to ciezka sprawa

Opublikowano

Potrzebowałbym komplet na tył i przód, bo teraz mam 320 w swoim allroadzie i przyszedł czas na wymianę. Co ciekawe, jestem pod wrażeniem ile orginalne tarcze wytrzymały - 145 tyś.

Opublikowano
1 godzinę temu, Kodzak33 napisał:

Panowie warto zmieniać zacisk w b8 320mm na brembo 4 tłoki?  Znaczna będzie różnica? 

4tloki owszem ale 345mm

jak chcesz to mam 4tkoki 320mm

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

4tloki owszem ale 345mm

jak chcesz to mam 4tkoki 320mm

To ten sam zacisk idzie pod 320 i 345 ?

Opublikowano
Godzinę temu, Hamulus napisał:

Potrzebowałbym komplet na tył i przód, bo teraz mam 320 w swoim allroadzie i przyszedł czas na wymianę. Co ciekawe, jestem pod wrażeniem ile orginalne tarcze wytrzymały - 145 tyś.

Mam przód i tył 356mm i 330mm u siebie mam to samo zalozone. Hamuje bardzo dobrze.

 

50 minut temu, Kodzak33 napisał:

To ten sam zacisk idzie pod 320 i 345 ? 

Zacisk ten sam inne jarzmo ale klocek ten sam roznica jest tylko w tarczy wiekszej. Jeżeli chodzi o zacisk S4

Brembo 320 a 345 to wizualnie prawie taki sam zacisk.

Osobiście przerobiłem już wszystkie zacisi w b8 2.0TDI i 3.0TDI które podchodzą P&P bez zadnych przerobek. Więc coś tam na ten temat moge powiedziec.

Opublikowano
7 godzin temu, Gibons napisał:

Mam przód i tył 356mm i 330mm u siebie mam to samo zalozone. Hamuje bardzo dobrze.

 

Zacisk ten sam inne jarzmo ale klocek ten sam roznica jest tylko w tarczy wiekszej. Jeżeli chodzi o zacisk S4

Brembo 320 a 345 to wizualnie prawie taki sam zacisk.

Osobiście przerobiłem już wszystkie zacisi w b8 2.0TDI i 3.0TDI które podchodzą P&P bez zadnych przerobek. Więc coś tam na ten temat moge powiedziec.

Dzięki za info. Dla podsumowania zacisk z 3.0 tdi jest taki sam jak w s4? Czy duża różnica będzie w hamowaniu między zaciskiem 3.0 tdia tym brembo 320mm?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.