Opublikowano 23 Lutego 20206 l Wizualnie ładne. Z używanymi tarczami jest tak że nikt nie da ci gwarancji że nie będą bily po założeniu. Chyba że ktoś wcześniej jeździł tym autem i wie jak hamowało. To są dość grube tarcze bo 36mm więc nie powinno im nic dolegać. Zestaw wizualnie spoko cena też. Druga sprawa wejdzie ci to pod felgę? Bo to dość wymagający zacisk.
Opublikowano 23 Lutego 20206 l 2 minuty temu, Gibons napisał: Wizualnie ładne. Z używanymi tarczami jest tak że nikt nie da ci gwarancji że nie będą bily po założeniu. Chyba że ktoś wcześniej jeździł tym autem i wie jak hamowało. To są dość grube tarcze bo 36mm więc nie powinno im nic dolegać. Zestaw wizualnie spoko cena też. Druga sprawa wejdzie ci to pod felgę? Bo to dość wymagający zacisk. Na razie tylko licze za i przeciw , na lato mam 19" wiec spoko a co do zimy to teraz mam 16" ale nie problem zmienić na cos większego . Patrząc w PL to koszta takiego zestawu to jakaś masakra
Opublikowano 23 Lutego 20206 l 6 minut temu, karolek_ust napisał: Na razie tylko licze za i przeciw , na lato mam 19" wiec spoko a co do zimy to teraz mam 16" ale nie problem zmienić na cos większego . Patrząc w PL to koszta takiego zestawu to jakaś masakra Możesz mieć nawet 20stki i Ci nie wejdą. Wszystko zależy od parametrów i budowy felgi.
Opublikowano 23 Lutego 20206 l 5 godzin temu, Gibons napisał: Wizualnie ładne. Z używanymi tarczami jest tak że nikt nie da ci gwarancji że nie będą bily po założeniu. Chyba że ktoś wcześniej jeździł tym autem i wie jak hamowało. To są dość grube tarcze bo 36mm więc nie powinno im nic dolegać. Zestaw wizualnie spoko cena też. Druga sprawa wejdzie ci to pod felgę? Bo to dość wymagający zacisk. Tarcze przetocz, będą bic po przejechaniu 2-3tkm, jak nie masz gdzie to mogę Co to ogarnąć
Opublikowano 23 Lutego 20206 l 1 godzinę temu, Dev napisał: Tarcze przetocz, będą bic po przejechaniu 2-3tkm, jak nie masz gdzie to mogę Co to ogarnąć wiem ze ty sie tym zajmujsz ,ale ja mieszkam na stałe w SE i wysyłka w dwie strony nie warta świeczki , pomyśle bo może poszukam zaciski z c7 na 356mm bedzie mniej probemowy z dostaniem kol na zimę
Opublikowano 24 Lutego 20206 l 6 godzin temu, karolek_ust napisał: wiem ze ty sie tym zajmujsz ,ale ja mieszkam na stałe w SE i wysyłka w dwie strony nie warta świeczki , pomyśle bo może poszukam zaciski z c7 na 356mm bedzie mniej probemowy z dostaniem kol na zimę Jak chcesz mam 356mm i 330 tył.
Opublikowano 24 Lutego 20206 l Panowie temat do Audi A5. Mam z przodu 314mm a chce wrzucić brembo z a6 c7 356mm jak na zdj poniżej albo 320mm brembo z q5 i moje pytanie czy do a5 to pasuje p&p czy trzeba tam coś przerabiać na zasadzie adapetra czy coś w ten deseń? z góry dzięki za pomoc pozdrawiam
Opublikowano 24 Lutego 20206 l Godzinę temu, artek300 napisał: Panowie temat do Audi A5. Mam z przodu 314mm a chce wrzucić brembo z a6 c7 356mm jak na zdj poniżej albo 320mm brembo z q5 i moje pytanie czy do a5 to pasuje p&p czy trzeba tam coś przerabiać na zasadzie adapetra czy coś w ten deseń? z góry dzięki za pomoc pozdrawiam To na zdjęciu nie jest brembo z a6c7 356. Ten zacisk był w konfiguracji z tarczą 320 i 345, pasuje bez problemu.
Opublikowano 24 Lutego 20206 l 33 minuty temu, H4mm3R napisał: To na zdjęciu nie jest brembo z a6c7 356. Ten zacisk był w konfiguracji z tarczą 320 i 345, pasuje bez problemu. Właśnie ogarnąłem że to 345mm ? Dzięki za pomoc ?
Opublikowano 8 Marca 20206 l Panowie, wiem że nie ten temat, ale chętnie bym kupił zestaw hamulce do A4 B8 allroad przod, 4 albo 6 tloczkow. Zestaw P&P ewentualnie pytanie czy taki zestaw ze zdjęć podszedł by do mojego auta. Śr. Tarczy 345mm Edytowane 8 Marca 20206 l przez Malacz330
Opublikowano 8 Marca 20206 l Ile za ten tył? Wrzuc jakąś fotkę jak mozesz? będzie to na tych 4 tloczkach jakoś hamowalo? Pompa da radę? Edytowane 8 Marca 20206 l przez Malacz330
Opublikowano 8 Marca 20206 l 7 minut temu, Malacz330 napisał: zaciski sa do regeneracji, wszystko profi ogarniam tarcze i klocki nowe, producenta zam wybierzesz te tarcze które wrzuciłes na fotach trzeba przetoczyc bo beda bic, to tez Ci moge ogarnąc
Opublikowano 8 Marca 20206 l No dobra, a kwestia hamulca ręcznego na tyle? Masz je gdzieś wystawione na sell? Żeby zobaczyc Edytowane 8 Marca 20206 l przez Malacz330
Opublikowano 8 Marca 20206 l 9 minut temu, Malacz330 napisał: No dobra, a kwestia hamulca ręcznego na tyle? Masz je gdzieś wystawione na sell? Żeby zobaczyc reczny bez zmian, wszystko p&p jak pisałem zaciski sa do regeneracji, beda pomalowane proszkowo na jaki sobie wymyslisz kolor uszczelnienia, odpowietrzniki nowe, gotowe do montazu na auto
Opublikowano 8 Marca 20206 l No dobra to ile za to? Za same zaciski? Nie mogę do Cb pw napisać bo masz zablokowane
Opublikowano 8 Marca 20206 l 5 minut temu, Malacz330 napisał: No dobra to ile za to? Za same zaciski? Nie mogę do Cb pw napisać bo masz zablokowane ja sprzedaje tylko w zestawch, zaciski po regeneracji, nowe tarcze klocki i płyn 1700zł
Opublikowano 8 Marca 20206 l 3 minuty temu, Malacz330 napisał: Jak masz jakieś foto, takich to chętnie zobaczę. foto ? czego ? nie wiesz jak wygladaja zaciski ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto