Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, koniorc napisał:

A czy jest mozliwosc zaadoptować ten zacisk na trochę mniejsza tarcze tak żeby podeszło pod felgę 17. Na te chwile przy zacisku z q5 i tarcza 345 mam jeszcze z 10 mm luzu do felgi (felga oryginalna)

Nie sądze. Ty masz 30mm grubą a tam trzeba 36mm

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy taki zacisk podejdzie do B8 ?

AUDI-A4-B9-ZACISK-PRZOD-LEWY-4-TLOCZKI-8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 199 zł - AUDI A4 B9 ZACISK PRZÓD LEWY 4 TŁOCZKI 8W05DQ 17^ (7465784650). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

i co potrzeba do swapu na 4 tłok z B9 

Opublikowano
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Czy taki zacisk podejdzie do B8 ?

AUDI-A4-B9-ZACISK-PRZOD-LEWY-4-TLOCZKI-8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 199 zł - AUDI A4 B9 ZACISK PRZÓD LEWY 4 TŁOCZKI 8W05DQ 17^ (7465784650). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

i co potrzeba do swapu na 4 tłok z B9 

Nie

Opublikowano

czyli zostaje 345 mm i Q5 Brembo ? i wtedy felga min 17"? 

 

Opublikowano
35 minut temu, karolek_ust napisał:

czyli zostaje 345 mm i Q5 Brembo ? i wtedy felga min 17"? 

 

Ja na 17stce miałem 356mm. 

 

 

IMG_20190915_132446.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, Gibons napisał:

Ja na 17stce miałem 356mm. 

 

 

IMG_20190915_132446.jpg

Co i z czego muszę zaadoptowac ? 

Opublikowano
57 minut temu, karolek_ust napisał:

Co i z czego muszę zaadoptowac ? 

Kolega Gibons ma gotowe setup-y

Opublikowano
W dniu 19.01.2020 o 11:59, Gibons napisał:

Ja na 17stce miałem 356mm. 

 

 

IMG_20190915_132446.jpg

 

Ja też mam 356 pod 17", ale to naprawdę na styk i nie pod każdą felgę wejdzie, 

ostatnio wymieniłem klocki i tarcze i okazało się że z jednej strony ciężarek od strony ramion minimalnie zaczął zahaczać, a z drugiej strony śrubka trzymająca dekielek na zacisku zostawia ryskę na feldze, więc koniecznie sobie przymierz 

Opublikowano
8 godzin temu, przemek530d napisał:

 

Ja też mam 356 pod 17", ale to naprawdę na styk i nie pod każdą felgę wejdzie, 

ostatnio wymieniłem klocki i tarcze i okazało się że z jednej strony ciężarek od strony ramion minimalnie zaczął zahaczać, a z drugiej strony śrubka trzymająca dekielek na zacisku zostawia ryskę na feldze, więc koniecznie sobie przymierz 

Zgadza się na 17stke trzeba dać ciężarki slim. To że szerokość felgi i et nie bardzo pasuje to i na 20stce się zdaży :)

Opublikowano

Panowie, podpowiecie z jakiego auta bierzecie ten zestaw hebli  356mm do a4b8 pod felge 17?

Opublikowano

A6 C7

Opublikowano

Panowie czy taki nr zacisków  8K0105 AG to pod tarcze 345  

Opublikowano
3 godziny temu, kastro napisał:

Panowie czy taki nr zacisków  8K0105 AG to pod tarcze 345  

Jak chcesz mam 345/330 

Opublikowano
W dniu 25.01.2020 o 23:29, Dev napisał:

A6 C7

Zacisk + klocki + tarcze z A6 C7 i cos jeszcze potrzeba , czy pasuje P&P

Opublikowano
47 minut temu, karolek_ust napisał:

Zacisk + klocki + tarcze z A6 C7 i cos jeszcze potrzeba , czy pasuje P&P

Nowy płyn

Opublikowano

Czy ktoś może mi rozszyfrować nr zacisków  8K0105 AG  bo niemogę nigdzie znależć .

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

Nowy płyn

No to chyba jasne i oczywiste , jak sie zmienie heble to juz płyn to drobnostka która duzo daje . 

Czyli jak mam teraz 314 mm to jak wezme z C7 zacisk tarcze i klocki to pakuje to P&P a moj zestaw zamontuje na C7 ? bo mam okazje zmienic heble ale musze założyć coś na C7 spwrotem , auto idzie na wyzłomowanie ale musi pojechac kompletne jedyny uszkodzenia to te co byly w kolizji 

Opublikowano
20 minut temu, karolek_ust napisał:

No to chyba jasne i oczywiste , jak sie zmienie heble to juz płyn to drobnostka która duzo daje . 

Czyli jak mam teraz 314 mm to jak wezme z C7 zacisk tarcze i klocki to pakuje to P&P a moj zestaw zamontuje na C7 ? bo mam okazje zmienic heble ale musze założyć coś na C7 spwrotem , auto idzie na wyzłomowanie ale musi pojechac kompletne jedyny uszkodzenia to te co byly w kolizji 

Podmienisz bez problemu. 

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

Podmienisz bez problemu. 

No i o to mi chodziło , bo inaczej musialbym miec drugi kpl na podmiane z jakiejs C7 , ale jak tak to bajecznie , tylko czekać na opinie o kasacji :D a tył w C7 był 330mm ? i czy tez podchodzi do B8 ?

Opublikowano

Jaki zacisk brembo można wrzucić na tarcze 380mm z sq5? Podejdzie zacisk z nowego sq7 czy tarcze też z sq7 wrzucić trzeba?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.