Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzcie mi czy na 100 % pod te fele ( moje zimowki ) podejdę zaciski od s4 345. Jakas fota jak ktoś ma felgi 17.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, rafalpe napisał:

Pany czy zaciski ze zdjęcia podejdą do b8?

niby pochodzą z a7, są to 345 mm

i jeszcze pytanie, widziałem już 2 typy takich zacisków 345 i jedne miały z tyłu wybite 57 a drugie 60. Co to oznacza? Oba 345mm

zarówno 57 jak i 60 pasują do a4 b8? 

0BED5DED-7949-4B33-9BE3-6A4409F1DF64.jpeg

57 i 60 to średnica tloczka. 

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

57 i 60 to średnica tloczka. 320mm też są tak oznaczone

 

Opublikowano

Jo

Opublikowano
1 godzinę temu, rafalpe napisał:

Dzięki

teraz mam 320, czyli kupuje te z oznaczeniem 60, zakładam tarcze 345 i wszystko śmiga?

dopytuje bo gdzieś doczytałem że oznaczenie 60 pasuje pod tarcze 347mm do a6 

W a6 c7 było 320mm 345mm 356mm 400mm

Opublikowano
15 minut temu, rafalpe napisał:

Dobra panowie to zapytam ostatecznie

zaciski 345mm pochodzące z A7, oznaczenie z tyłu 60 - czy podejdą p&p do a4 b8?

oczywiście zaciski trw przednie :)

:facepalm:

Opublikowano
2 minuty temu, rafalpe napisał:

Kolego dev czy jest jakiś problem?

ja rozumiem że jestem mistrzem w hamulcach ale nie jest nim każdy a zanim zamówię graty to chcę mieć pewność że będzie to pasować. Wcześniej podałem że pochodzą z a6 natomiast po weryfikacji okazuje się że z a7. Nie wiem czy to coś zmienia czy nie bo specem w tym temacie nie jestem 

przeciez Ci napisali że podejdą, po co drążysz  ?

Opublikowano

Czym się różnią klocki Ferodo FDB4050 od FDB4190

Opublikowano
W dniu 15.07.2019 o 22:25, michael130 napisał:

Czym się różnią klocki Ferodo FDB4050 od FDB4190

 

Edytowane przez przemek530d

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś zakładał tą felgę na zaciskach z q5 4tłok 345mm lub 356mm 2tłok z c7 ? Wejdzie bez dystansów ? Parametry 18" 8j et31 z a5

IMG_20190518_153802.jpg

Opublikowano
W dniu 15.07.2019 o 22:25, michael130 napisał:

Czym się różnią klocki Ferodo FDB4050 od FDB4190

4050 są do zacisku trw pod 300mm tarcze pełną. 4190 są pod zacisk z tarczą 330mm wentylowaną

Opublikowano
3 godziny temu, numerek napisał:

Czy ktoś zakładał tą felgę na zaciskach z q5 4tłok 345mm lub 356mm 2tłok z c7 ? Wejdzie bez dystansów ? Parametry 18" 8j et31 z a5

IMG_20190518_153802.jpg

Trzeba mierzyć na aucie

Opublikowano
9 godzin temu, numerek napisał:

Czy ktoś zakładał tą felgę na zaciskach z q5 4tłok 345mm lub 356mm 2tłok z c7 ? Wejdzie bez dystansów ? Parametry 18" 8j et31 z a5

IMG_20190518_153802.jpg

To jest oryginalna felga od q5 lift. Więc powinno wejść. Z resztą zacisk też jest od q5. 

Tutaj foto na tej feldze ori q5 z tym zaciskiem. 

 

 

 

i-audi-q5-8r-lift-quattro-oplacony-gwarancja.webp

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

czy przy zmianie hamulców z standardowych 314mm w b8 2010 rok na zaciski brembo i tarcze 345mm, mogę zastosować tarcze z poliftowego s4 o grubości 30 mm czy muszę brać te z przedlifta 29,5 mm? 

Opublikowano
Godzinę temu, Cebul88 napisał:

czy przy zmianie hamulców z standardowych 314mm w b8 2010 rok na zaciski brembo i tarcze 345mm, mogę zastosować tarcze z poliftowego s4 o grubości 30 mm czy muszę brać te z przedlifta 29,5 mm? 

Zakładaj 30mm

Opublikowano
12 godzin temu, Cebul88 napisał:

czy przy zmianie hamulców z standardowych 314mm w b8 2010 rok na zaciski brembo i tarcze 345mm, mogę zastosować tarcze z poliftowego s4 o grubości 30 mm czy muszę brać te z przedlifta 29,5 mm? 

Pisałem Ci już ze możesz założyć 30mm

Opublikowano

podejdzie tylko tarcze i klocki daj nowe

Opublikowano
7 godzin temu, rafalpe napisał:

Tak jasne, zamierzam kupić same zaciski a reszta new 

dzięki dev 

Mogę Ci ogarnąć regenerację 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zaciski z s4 i 5 mają tłoczek 60 czy 57?

Opublikowano
1 godzinę temu, Kodzak33 napisał:

Zaciski z s4 i 5 mają tłoczek 60 czy 57?

57

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.