Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, H4mm3R napisał:

Zmierz odległość od tarczy (na zew. krawędzi) do ramienia felgi. 

Wyszło mi coś takiego. Na zewnętrznej krawędzi 7cm, na wewnętrznej 5,5cm jak na zdjęciach.

20210416_202542.jpg

20210416_202603.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
35 minut temu, boli92 napisał:

Wyszło mi coś takiego. Na zewnętrznej krawędzi 7cm, na wewnętrznej 5,5cm jak na zdjęciach.

20210416_202542.jpg

20210416_202603.jpg

Powinno wejść na styk bez dystansu. Zależy też jakiej tarczy użyjesz, rsq3, q7/rs4, MB375

Opublikowano

@H4mm3Rceluje raczej w tarcze z MB. Jest jakaś większa różnica przy montażu tego zacisku na tarczy z MB a na tarczy z q7/rs4? 

Opublikowano
33 minuty temu, boli92 napisał:

@H4mm3Rceluje raczej w tarcze z MB. Jest jakaś większa różnica przy montażu tego zacisku na tarczy z MB a na tarczy z q7/rs4? 

q7/rs4 siada głębiej

Opublikowano

Witam. Jaka jest różnica w zaciskach A6 365 a sq5 380. Na pierwszy rzut oka zaciski wydają się takie same, podpowie ktoś gdzie jest różnica? A może są zamienne?

Opublikowano
20 minut temu, hdyexy napisał:

Witam. Jaka jest różnica w zaciskach A6 365 a sq5 380. Na pierwszy rzut oka zaciski wydają się takie same, podpowie ktoś gdzie jest różnica? A może są zamienne?

Inny zacisk inne jarzmo. 

Opublikowano
20 godzin temu, Gibons napisał:

Inny zacisk inne jarzmo. 

Klocki tez

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Klocki tez

I hamowanie :p

Opublikowano

Czy wejdzie w tą felgę (18 8J et47) bez dystansu zacisk brembo 4 tłok z tarczą  345mm?

Ps. Jest ktoś godny polecenia w okolicy Warszawy, kto wykona swap zgodnie ze sztuką?

part000001.jpg

part000001(1).jpg

Opublikowano

Nie wejdzie 

Musisz dać dystans, minimum 15mm

Opublikowano

15mm wystarczy? W takiej konfiguracji, żeby było równo to na tył 20mm?

Opublikowano
45 minut temu, Stg napisał:

15mm wystarczy? W takiej konfiguracji, żeby było równo to na tył 20mm?

Która "strona" Warszawy? Celowałbym w coś większego jak ATE 356mm lub Akebono na tarczy 375mm. 

Opublikowano

Zestaw juz zakupiony, nie chciałem nic większego i miało być p&p. Prawa strona Wisły, ale do dobrego fachowca pojadę gdzie trzeba :)

Edytowane przez Stg

Opublikowano
7 godzin temu, Stg napisał:

Zestaw juz zakupiony, nie chciałem nic większego i miało być p&p. Prawa strona Wisły, ale do dobrego fachowca pojadę gdzie trzeba :)

Dawaj do mnie, na Wybrzeże :polew:

Opublikowano
8 godzin temu, Stg napisał:

15mm wystarczy? W takiej konfiguracji, żeby było równo to na tył 20mm?

Nawet 18 i 22

Opublikowano
28 minut temu, Dev napisał:

Nawet 18 i 22

Chciałbym zostawić mininum bezpiecznego zapasu do rantu nadkola, czy 18mm z przodu nie będzie na granicy? Czy 15mm wystarczy na ten zacisk bo nie wiem które zamówić  :D Dystom wystarczająco dobre?

Dev chętnie bym wpadł, ale w tamtą stronę dopiero w czerwcu się wybieram :)

Opublikowano
6 godzin temu, Stg napisał:

Chciałbym zostawić mininum bezpiecznego zapasu do rantu nadkola, czy 18mm z przodu nie będzie na granicy? Czy 15mm wystarczy na ten zacisk bo nie wiem które zamówić  :D Dystom wystarczająco dobre?

Dev chętnie bym wpadł, ale w tamtą stronę dopiero w czerwcu się wybieram :)

Daj tak jak zakładałeś pierwotnie,  15-20

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Daj tak jak zakładałeś pierwotnie,  15-20

Dzięki,  takie też zamówiłem. Jakby ktoś coś to aktualne pozostaje pytanie o fachowca od swapu hamulców Warszawa-okolice.

Opublikowano

@up

Naprawdę w okolicy, w której mieszkasz nie ma warsztatu samochodowego? Ten zabieg nie wymaga specjalizacji w VAGach, potrzebny jest ogarnięty mechanik.

Opublikowano
3 godziny temu, AndyN napisał:

@up

Naprawdę w okolicy, w której mieszkasz nie ma warsztatu samochodowego? Ten zabieg nie wymaga specjalizacji w VAGach, potrzebny jest ogarnięty mechanik.

Zgadza się , ale po przebojach ze swapem 345/300 w b6 mam uraz do mechaników  :D męczyłem się 1.5 roku, ciagle twardy pedał, buczące klocki, odpowietrzanie x razy itp...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.