Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, norb3 napisał:

Dobra to, że podejdzie p&p to już wiem. Wrzuciłbym z tarczą 345 mm tylko czy pod ten zacisk przy rotor 19 x 8,5 et 43 będę musiał stosować dystans? 

 

Bo wizualnie mi dobrze siedzi. Mam w dobrej cenie nowe akebono z s4 b9 z adapterem do b8. Pod 356 mm zacisk trzeba dystans wrzucić 10 mm minimum. Więc jak już mam się bawić w dystanse na dwie osie to wolę już dorzucić i wsadzić akebono. Jak ten z q5/macan podejdzie bez dystansów to na niego się chyba zdecyduje w końcu 

Do akebono tez musisz miec dystans

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
20 minut temu, Dev napisał:

Do akebono tez musisz miec dystans

Wiem, tylko chce zastosować jak najmniejszy dystans. Do akebono ponoć przy rotorze 19 8,5 et 43 10 mm dystansu. Pytanie czy ktoś ma taki setup i jaki dokładnie wrzucał dystans 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie czy ten zestaw ze zdjęcia wejdzie w felgę 19 cali ?? 

13E52F0A-5FE3-4314-A85E-97649E5289F0.png

Opublikowano

To zalezy od felgi, musisz mierzyc na aucie.

Opublikowano

a duża będzie różnica pomiędzy tarczą 375 a 390 w hamowaniu ??? 

Opublikowano
Godzinę temu, peter22 napisał:

a duża będzie różnica pomiędzy tarczą 375 a 390 w hamowaniu ??? 

Jakas na pewno bedzie z tym ze 375 nie jest do konca p&p, wg mnie to troche kombinowane g... cos w rodzaju montowania prosiakowych zaciskow do B5/6/7, słabe to.

W 375 tarcza jest węższa a przez to ma mniejsza pojemnosc cieplną.

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Jakas na pewno bedzie z tym ze 375 nie jest do konca p&p, wg mnie to troche kombinowane g... cos w rodzaju montowania prosiakowych zaciskow do B5/6/7, słabe to.

W 375 tarcza jest węższa a przez to ma mniejsza pojemnosc cieplną.

375 i 390 mają 36mm obie nie jest wezsza

Opublikowano
16 minut temu, Gibons napisał:

375 i 390 mają 36mm obie nie jest wezsza

Gibons masz taki zestaw 390 na sprzedaż ???

 

jestes w stanie po parametrach felgi stwierdzić czy taki zestaw zmieści się czy nie ??

Opublikowano

Tego nikt Ci nie potwierdzi na 100%

Wszystko zalezy od felgi i tak jak Ci mowilem, musisz mierzyc na aucie.

Mam 400mm i takim brakuje 4-5mm zeby spokojnie siadlo pod 19tki

Opublikowano
W dniu 28.03.2021 o 16:15, peter22 napisał:

Gibons masz taki zestaw 390 na sprzedaż ???

 

jestes w stanie po parametrach felgi stwierdzić czy taki zestaw zmieści się czy nie ??

Wejdzie ale nie w każdą oczywiście. Tak samo jak 375mm wejdzie w 18`. Jak chcesz mam takie zestawy:wink:

Opublikowano

Panowie, a czy ma ktoś może poglądową fotkę ile trzeba wyrezać osłony tarcz przy montażu zestawu akebono + 375x36? :) 

Opublikowano
Teraz, lumberjack napisał:

Panowie, a czy ma ktoś może poglądową fotkę ile trzeba wyrezać osłony tarcz przy montażu zestawu akebono + 375x36? :) 

ogarniesz sobie na aucie przy montazu zacisków

Opublikowano
44 minuty temu, lumberjack napisał:

Panowie, a czy ma ktoś może poglądową fotkę ile trzeba wyrezać osłony tarcz przy montażu zestawu akebono + 375x36? :) 

Przy tarczy z MB nie trzeba. Tyko przy ori

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, A ma ktoś może zestaw montażowy klocków? Bo kupiłem i dostałem z zestawie to co na zdjęciu, ale nijak to nie pasuje :D w necie inne te blaszki maja...

 

20210415_163047.jpg

Opublikowano

Cześć,
czy przy moich aktualnych felgach zmieszczę zaciski akebono 6tłoków na tarczy 375? Felga 20" 10J ET25 JR36.
Dużo bardziej "wystaje" zacisk w strone ramion felgi w stosunku do fabrycznego? Na zimę mam Pompeii 20" ET36(?) z dystansem 15mm także tam raczej problemu nie będzie.

20210415_180624.jpg

20210415_180647.jpg

20210415_180723.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, boli92 napisał:

Cześć,
czy przy moich aktualnych felgach zmieszczę zaciski akebono 6tłoków na tarczy 375? Felga 20" 10J ET25 JR36.
Dużo bardziej "wystaje" zacisk w strone ramion felgi w stosunku do fabrycznego? Na zimę mam Pompeii 20" ET36(?) z dystansem 15mm także tam raczej problemu nie będzie.

20210415_180624.jpg

20210415_180647.jpg

20210415_180723.jpg

 

IMG_20200405_150729.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, lumberjack napisał:

Panowie, A ma ktoś może zestaw montażowy klocków? Bo kupiłem i dostałem z zestawie to co na zdjęciu, ale nijak to nie pasuje :D w necie inne te blaszki maja...

 

20210415_163047.jpg

Jak nie pasuje?  Wygląda że są ok

Opublikowano
Godzinę temu, Wandej napisał:

Jak nie pasuje?  Wygląda że są ok

Klocki pasują, ale te blaszki inne zupełnie niż na wszystkich zdjęciach akebono co znajduje, chociażby na tym jeden komentarz w gore :) Chyba że zwyczajnie nie wiem jak to złożyć?

Opublikowano
1 godzinę temu, Wandej napisał:

Jak nie pasuje?  Wygląda że są ok

Przecież te na gorze w kształcie krzyżyków to odrębny temat. Te które masz na foto wchodza od srodka zacisku i po nich chodzą te wypustki na bokach klocków.

Opublikowano
16 godzin temu, boli92 napisał:

Cześć,
czy przy moich aktualnych felgach zmieszczę zaciski akebono 6tłoków na tarczy 375? Felga 20" 10J ET25 JR36.
Dużo bardziej "wystaje" zacisk w strone ramion felgi w stosunku do fabrycznego? Na zimę mam Pompeii 20" ET36(?) z dystansem 15mm także tam raczej problemu nie będzie.

20210415_180624.jpg

20210415_180647.jpg

20210415_180723.jpg

Zmierz odległość od tarczy (na zew. krawędzi) do ramienia felgi. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.