Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyglada świetnie, ale naklejka do zdjęcia, no i trochę bym go podniósł

ogólnie auto dla indywidualisty bo ani to B5, ani B6 no i do B7 też mu daleko :wink: ale spoko auto

Opublikowano

Jak jezdzi sie na tak niskim zawieszeniu ?

Jaki rozmiar maja kola ?

Opublikowano

zawias za***isty im nizej tym lepiej, kolor pyszny, a naklejka mogła by zniknac..........

Opublikowano

motor widze po licznych modach. moze wlasciciel by opisal szerzej mechaniczne zmiany?

co do tuningu optycznego to sie nie wypowiadam, dla mnie juz zmiana z a4 b5 na rs4 b7 to lekka przesada, jestem zwolennikiem modow ze smakiem, np pakiet s-line :)

jedynie tt zmienione w wersji z duzym grillem mi sie podobalo wzglednie, b5 wyglada srednio...

Opublikowano

audi jest 11 cm nad ziemią

silnik i zawieszenie dosłownie wszystko od S4 99

zawiasy gwinty weitec

koła 18 oz

Opublikowano

nie moj styl...i temat zle nazwany :exclaim: :evil::evil::evil: szybciutko poprawiaj :twisted:

Opublikowano

chyba widziałem to autko na zywca ...

icemankoszalin lansowales sie w Mielnie rok temu .... :twisted:

p.s co do samego auta to mam mieszane uczucia .....

Opublikowano
chyba widziałem to autko na zywca ...

icemankoszalin lansowales sie w Mielnie rok temu .... :twisted:

p.s co do samego auta to mam mieszane uczucia .....

w sezonie często jestem w mielnie bo mam 6 km do mielna kolego

Opublikowano

Doceniam prace, Bardzo ładnie zrobione i widać ile pracy kosztowało (jak ktos sie skapnie że to nie B7) ale nie jst to do końca mój styl ; ]

Mi sie nie podobają koła wchodzące w nadkola i troche niektóre 'upiększacz" jak elementy zderzaka etc..

Opublikowano

witam

Bardzo ładna Fura niskie ukłony superrrrr :biggrin:

p.s zmień wycieraczki na bosch areotwin pozdrawiam

Opublikowano

No no ukłony za wykonaną prace klawy kolorek ale jak dla mnie nie mój styl(ori) ale ogólnie brawka:)

Opublikowano

Na pewno od pyty włożone roboty w ten projekt, a gusta są różne i ciężko na ten temat rozprawiać, ważne ,że napewno lata odpowiednio :quattro:

Opublikowano

foty na sniegu

Picture676.jpg

Picture681.jpg

Opublikowano

Hmm..te zolte avusy wygladaja jakby byly z plastiku :lol:

Opublikowano

no furmanka pieknie sie prezentuje

aczkolwiek moja uwagę co innego zwróciło :biggrin:

ta furka sie chowa :twisted:

Opublikowano
no furmanka pieknie sie prezentuje

aczkolwiek moja uwagę co innego zwróciło :biggrin:

ta furka sie chowa :twisted:

no kolego :twisted: :twisted: :bicz:

Opublikowano
no kolego :twisted: :twisted: :bicz:

no co

nic nie poradze że jestem wrażliwy na piękno :redface:

mam nadzieje że owe piękno również leci do wisly :question:

Opublikowano
no kolego :twisted: :twisted: :bicz:

no co

nic nie poradze że jestem wrażliwy na piękno :redface:

mam nadzieje że owe piękno również leci do wisly :question:

leci leci razem polecimy ze słupska :rotfl::rotfl:

Opublikowano
inwazja1.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.