Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG - lepszy XP czy WIN 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam windows 7 i kabel viaken za 50zł i śmiga aż miło. Program VCDS Lite

Opublikowano

Proszę zobaczyc taki mam kabelek :)http://allegro.pl/kabel-vag-kkl-usb-obd-vw-audi-seat-skoda-interfejs-i4876215926.html

Z ciekawości, zmień start baud na 9898 w opcjach.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Spróbuje tak zrobić :)

Ten kabel nie podłączy się po CAN do B7. Ty potrzebujesz kabla HEX_CAN, który jest znacznie droższy.

Opublikowano

5fb2bc695b1c3ea6e9eb6813e286cdd0.jpg ktoś może pomóc w czym jest problem?

note 3

A zapoznałeś się na forum z instrukcją instalacji?

Opublikowano

Juz wszystko ok trzeba było do auta podłączyć :)

note 3

Opublikowano

Juz wszystko ok trzeba było do auta podłączyć

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

A może podpowiedziałby mi ktoś co zrobić w przypadku, gdy;

Kiedyś kupiłem kabel KKL od viakena ten niebieski,najtanszy - podłączyłem go przez xp, wszystko fajnie działało, adaptacje itd. Ostatnio, gdy chciałem się podłączyć VAGIEM do samochodu to po prostu po kilkunastu próbach dałem sobie spokój - ponieważ cały czas pokazuje mi się to info, które zapodał na zdjęciu lukas231. Interface not found.

Vagiem nie dało rady - ale polskim vagiem dało radę się podłączyć - tyle, że co chwilę się rozłączał program i nic się nie dało zrobić.

Dodam, że w między czasie dorabiałem K-LINE od gniazda diagnostycznego do radia - ale nie sądzę, bym coś zepsuł, ponieważ dolutowałem się tylko jednym kabelkiem do kabla w gnieździe odpowiadającym za K-LINE.

Ma ktoś jakieś pomysły? Bo bez VAGA to jakoś tak nudno :/

Może to ten kabel, chińszczyzna się po prostu popsuł?

Opublikowano

Jesli na xp działało to i na 7 musi działac. Masz sterowniki do tego kabla ???? Z tymi kablami to jest lekki mit napędzany przez ludzi którzy na tym robią kase. W 2008r kupiłem najtańszy w tamtym czasie chinski kabel za ok 50zł, kablem moge ogarniac wszystkie opcje vaga w autach do 2004r łacznie z adaptacją itp, powyżej 2004 kabel ogarnia większość sterowników ważnych przy moich drobnych pracach czyli głownie silnik i licznik. Dla przykładu ostatnio robiłem polo V 2010r czyli odpowiednik golfa VII, wymieniałem filtry oleje, był problem z temp płynu, podłaczyłem vaga i ku mojemu zdziwieniu normalnie sie połączył, i potwierdził błedem walnięty czujnik, OIL kasuje sie z zegarów i powiedzcie co trzeba wiecej ???

Opublikowano

No nie wiem, bo ja wczoraj kablem z Viakena połączyłem się tylko z silnikiem w A3 8 P z 2004 roku...

Opublikowano

ja uzywam windowsa 8.1 i odpalag vag \uruchom jako administrator' i hula

Opublikowano

Ja mam windows 7 i kabel viaken za 50zł i śmiga aż miło. Program VCDS Lite

Mi działa tylko na win7 32 bity, na 64 już nie chce się połączyć.

Opublikowano

Mi działa na 8.1 64 bit to i Tobie powinno :)

Opublikowano

Mi działa na 8.1 64 bit to i Tobie powinno :)

U mnie tak samo działa :) Niebawem na W10 sprawdzę.

Opublikowano

Mi działa na 8.1 64 bit to i Tobie powinno :)

U mnie tak samo działa :) Niebawem na W10 sprawdzę.

Dziala pod Win10 PRO 64bit . Dzisiaj dokładałem klientowi FIS i kodowałem vcds lite wlasnie pod Win10

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam Win10Pro i niestety sterownik nie chciał się zaktualizowac z dołączonej płyty ;/ na win 7 posżło bez problemu. mam Viakena,

Opublikowano

To daj mu, żeby sam wyszukał nowsze stery.

Opublikowano

U mnie zawsze sterowniki do kabla instaluje poprzez instalacje programu Polski Vag.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś może sprawdzoną wersję VAG COM lub VCDS za pomocą której będę mógł skasować inspekcję oraz wykonać logi?

Opublikowano

W przypiętym temacie znajdziesz link do odpowiedniej wersji.

Opublikowano

Nie mogę tego znaleźć. Możesz powiedzieć gdzie dokładnie szukać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.