Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG - lepszy XP czy WIN 7


Tweak

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę zobaczyc taki mam kabelek :)http://allegro.pl/kabel-vag-kkl-usb-obd-vw-audi-seat-skoda-interfejs-i4876215926.html

Z ciekawości, zmień start baud na 9898 w opcjach.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Spróbuje tak zrobić :)

Ten kabel nie podłączy się po CAN do B7. Ty potrzebujesz kabla HEX_CAN, który jest znacznie droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5fb2bc695b1c3ea6e9eb6813e286cdd0.jpg ktoś może pomóc w czym jest problem?

note 3

A zapoznałeś się na forum z instrukcją instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Juz wszystko ok trzeba było do auta podłączyć

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może podpowiedziałby mi ktoś co zrobić w przypadku, gdy;

Kiedyś kupiłem kabel KKL od viakena ten niebieski,najtanszy - podłączyłem go przez xp, wszystko fajnie działało, adaptacje itd. Ostatnio, gdy chciałem się podłączyć VAGIEM do samochodu to po prostu po kilkunastu próbach dałem sobie spokój - ponieważ cały czas pokazuje mi się to info, które zapodał na zdjęciu lukas231. Interface not found.

Vagiem nie dało rady - ale polskim vagiem dało radę się podłączyć - tyle, że co chwilę się rozłączał program i nic się nie dało zrobić.

Dodam, że w między czasie dorabiałem K-LINE od gniazda diagnostycznego do radia - ale nie sądzę, bym coś zepsuł, ponieważ dolutowałem się tylko jednym kabelkiem do kabla w gnieździe odpowiadającym za K-LINE.

Ma ktoś jakieś pomysły? Bo bez VAGA to jakoś tak nudno :/

Może to ten kabel, chińszczyzna się po prostu popsuł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli na xp działało to i na 7 musi działac. Masz sterowniki do tego kabla ???? Z tymi kablami to jest lekki mit napędzany przez ludzi którzy na tym robią kase. W 2008r kupiłem najtańszy w tamtym czasie chinski kabel za ok 50zł, kablem moge ogarniac wszystkie opcje vaga w autach do 2004r łacznie z adaptacją itp, powyżej 2004 kabel ogarnia większość sterowników ważnych przy moich drobnych pracach czyli głownie silnik i licznik. Dla przykładu ostatnio robiłem polo V 2010r czyli odpowiednik golfa VII, wymieniałem filtry oleje, był problem z temp płynu, podłaczyłem vaga i ku mojemu zdziwieniu normalnie sie połączył, i potwierdził błedem walnięty czujnik, OIL kasuje sie z zegarów i powiedzcie co trzeba wiecej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, bo ja wczoraj kablem z Viakena połączyłem się tylko z silnikiem w A3 8 P z 2004 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam windows 7 i kabel viaken za 50zł i śmiga aż miło. Program VCDS Lite

Mi działa tylko na win7 32 bity, na 64 już nie chce się połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa na 8.1 64 bit to i Tobie powinno :)

U mnie tak samo działa :) Niebawem na W10 sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa na 8.1 64 bit to i Tobie powinno :)

U mnie tak samo działa :) Niebawem na W10 sprawdzę.

Dziala pod Win10 PRO 64bit . Dzisiaj dokładałem klientowi FIS i kodowałem vcds lite wlasnie pod Win10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Win10Pro i niestety sterownik nie chciał się zaktualizowac z dołączonej płyty ;/ na win 7 posżło bez problemu. mam Viakena,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może sprawdzoną wersję VAG COM lub VCDS za pomocą której będę mógł skasować inspekcję oraz wykonać logi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego znaleźć. Możesz powiedzieć gdzie dokładnie szukać?

Proszę: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181617-instalacja-vag-com-x32x64/page-1:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...