Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Które wycieraczki ?


audiii a4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem pół roku temu Bosch-e dla siebie i dziewczyny do samochodu i już ledwo zbierają. Postanowiłem, że nigdy więcej ich nie kupie bo na Valeo jeździłem ostatnio ponad rok i zbierały jeszcze bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierzesz Valeo to zapytaj tego allegrowicza czy komplet jest pokazany na tym zdjęciu ponieważ wycieraczka od kierowcy jest dłuższa i ma spojler natomiast na zdjęciu są pokazane dwie takie same. Ja kupowałem wycieraczki Valeo u tego allegrowicza http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=457284227.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczki Valeo - są dobre jakościowo

a brales pod uwage "płaskie" wycieraczki ??

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=464003936

kumpel ma w octavi, bardzo dobrze zbieraja wode i ładnie sie prezentują, sam będę na takie wymieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych, które tu zamieściłeś, najlepiej kup Valeo, no i jak juz !Tommy napisał, pomyśl nad płaskimi, my też mamy zamiar zmienić na takie, spełniają dobrze swoje zadanie i ładnie sie prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem sobie takie po 10 zl w oszolomie i juz pol roku daja rade

Tak jak kolega napisał ja też kupiłem w oszołomie jakieś polskiej firmy i są ok a kupowałem drogie i dobrych firm i była zawsze jedna wada że mocno skrzypiały przy wycieraniu szyby co doprowadzało mnie do furii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Tesco kupiłem komplet za 12zł i są znacznie lepsze niż poprzednie markowe ( Valeo,Bosch). Te markowe skrzypiały od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też niemogłem nigdzie w sklepach dostac takich rozmiarów i wciskali mi same gumy od piur.

ale u siebie w serwisie skody znalazłem, pasują od Skody Superb a wiadomo że Skoda Audi Wolswagen Seat to z jednej grupy aut. Kosztowały 120 ale mi taniej sprzedali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...