Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil w roku jakoś  22-28kkm ;) 

Tu gdzie mieszkam słabo ze śniegiem od 3 lat.  Zdarzy się, ze czasami sypnie śniegiem ale dłużej jak dzień sie nie utrzyma. Na szczęście jeszcze nie używałem łańcuchów. Na sylwka byłem w środkowej części NO, sporo śniegu i lodu ale same opony bez dodatkow wystarczyły. Są miejsca gdzie na zimę zamykają drogi, zazwyczaj te które prowadza przez góry bądź są drogami turystycznymi :) 

Na zachodzie kraju klimat morski, sporo pada. Przykładowo od ponad miesiąca może z 6 dni było słonecznych :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Animal napisał:

Pewnie depresji idzie dostać od takiej pogody :decayed:

Idzie się przyzwyczaić trzeba się cieszyć, ze nie ma takiej akcji jak w Tromsø. Tak zwany „Miesiac czarnych dni” :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sop ek napisał:

koło przyzwoite! :dancing:

Nom ale brakuje gwintu i jakiegoś dobrego dystansu :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mikołajki  to z tej okazji trzeba było sobie jakieś pierdki zamówić i akurat przyszły dzisiaj :decayed: 

DSC09890c.thumb.jpg.d19b6a62b45cf3ac32cd

Popielniczka 1NK oraz ramka 7n6 jakiś koleś zapewniał, że to ten sam odcień co 1NK... Jednak kolega mnie uświadomił, że to dwa różne odcienie :facepalm: No nic tą ramkę może sprzedam a 1NK gdzieś znajdę :) 

DSC09894c.thumb.jpg.80e25e83a0813e5f2e55

DSC09895c.thumb.jpg.7c8f70f560fca5ae8ced

DSC09896c.thumb.jpg.3957a6f51dbf158a082f

Wycieraczka z Q5 . Na próbę w dobrej kasie i w super stanie wziąłem przełącznik z b7 oraz od Tiguan'a ,mimo wszystko wyszło taniej niż za przełącznik od A3.

DSC09928c.thumb.jpg.90bc4db6b17e239378c9

DSC09929c.thumb.jpg.58660148178c1d522f72

DSC09930c.thumb.jpg.1f1856a219026b7286bc

1,5h i po akcji 

DSC09944c.thumb.jpg.8aca028300f1c8faf1df

DSC09940c.thumb.jpg.9e91a1795b10387bc415

DSC09947c.thumb.jpg.65a24f533af7df94037c

DSC09959c.thumb.jpg.f510a4ba09d3e1ab0fab

Dość słabe światło miałem w garażu ale jakoś to wygląda z czego jestem bardzo zadowolony poza jedną rzeczą. Pokrętło z Tuguan'a ma inaczej ułożoną płetwę i jest węższe na boku więc nie da rady wyciągnąć przełącznika według serwisówki :bag: Delikatnie odgięcie zatrzasków na pokrętle oraz ułożenie w pozycję mijania pozwala na demontaż pokrętła i zaczepienie starego :decayed: :hi: 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajny mikołaj [emoji14] ja tam nic nie dostałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popiolka nowa ? Gdzie znalazłeś na all? 

Pokretlo świateł fajne ale jakoś nie mogę się do niego przekonać

ramka pewnie 7n6 z b6, dobrze ze wrzuciłeś zdjęcie obok, jest przynajmniej porównanie 1nk i 7n6 :thumbup1:

zaluje ze sprzedałem swoje zadbane b7 

teraz muszę zbierać graty, i trzeba będzie coś doszporowac i kupić jakieś b7 za mała kasę bo kasa wypłynęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil-vag napisał:

No to fajny mikołaj emoji14.png ja tam nic nie dostałem...

Może jeszcze zawita u Ciebie :decayed:

2 minuty temu, WydRos napisał:

Popiolka nowa ? Gdzie znalazłeś na all? 

Pokretlo świateł fajne ale jakoś nie mogę się do niego przekonać

ramka pewnie 7n6 z b6, dobrze ze wrzuciłeś zdjęcie obok, jest przynajmniej porównanie 1nk i 7n6 :thumbup1:

zaluje ze sprzedałem swoje zadbane b7 

teraz muszę zbierać graty, i trzeba będzie coś doszporowac i kupić jakieś b7 za mała kasę bo kasa wypłynęła

Na forum przyłapana  ;)  znaleźć ramkę w dobrym stanie to jakiś dramat, idealne to tylko w ASO ale tam cena konkret :facepalm:  Jak nie znajdę to będę musiał zostać z moim ori zestawem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zrobiło się zimko, napadał trochę śnieg i wyszło słonko nie zastanawiając się pojechałem przewietrzyć trochę auto :kox: Oczywiście statyw i aparat był na swoim miejscu :decayed: 

DSC00031cc.jpg

DSC00063cc.jpg

DSC00129cc.jpg

DSC00141cc.jpg

DSC00162cc.jpg

DSC00193cc.jpg

DSC00227cc.jpg

:hi:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kamil-vag napisał:

za***iste foty i fura ! Graty ujęć Norbert ;)

Podziękował :hi: 

 

17 godzin temu, qruku napisał:

ładna modelka :decayed::thumbup1:

:hi: 

Przynajmniej nie marudzi jak stoi w jednej pozycji przez dłuższy czas   :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz już fotki na zimowe miesiące do kalendarza 2k19 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia naprawdę powalają gdzie masz takie widoki??

Zastanawiam się też na wymianą przełącznika świateł mówisz że niby prawie P&P a 1.5h roboty... Martwi mnie to poluje na takie z A3 używkę ale drożyna narazie po necie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2017 o 15:09, Gac3k napisał:

Dobry zimowy pakiet

:hi: 

 

24 minuty temu, Karasik2 napisał:

Zdjęcia naprawdę powalają gdzie masz takie widoki??

Zastanawiam się też na wymianą przełącznika świateł mówisz że niby prawie P&P a 1.5h roboty... Martwi mnie to poluje na takie z A3 używkę ale drożyna narazie po necie..

Widoki w NO ;) 

Co do przełącznika to zmarnowałem sporo czasu na tym od Tiguan'a :facepalm:  szybciej rozłożyłem i złożyłem przełącznik z B7. Przełączniki z A3 spoko ale ich cena masakra do tego jeszcze stan, zazwyczaj jest słaby :) Możesz szukać jeszcze od Paska albo Golfa. Ja wziąłem od Tiguan'a bo wygląda inaczej, znajdziesz w idealnym stanie i jest w normalnej kasie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata zleciały wiec czas na nowe pióra :decayed: Mycie szyby,  odtłuszczenie specyfikiem z kolekcji audi, nałożenie niewidzialnej wycieraczki i wymiana piór na nowe :) 

 

DSC00260c.jpg

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !! :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę tutaj nie zaglądałam ale jak zawsze coś się dzieje. Fajny ten włącznik świateł. [emoji6] Fotki też gites! [emoji41]

 

Najlepszego w NR! [emoji4]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...