Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, kamil-vag napisał:

No ładnie siadło ^^ nie tarło by po rantach ?

Tragedia nawet przy moim obniżeniu... przy tym et i szerokości chyba tylko 225 

3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

19x8,5 et 43 ? Tylko na tym parametrze dało się ujechać na 255 moim zdaniem. 

Ja mam 19x9j et 33... pisało sporo na audi zone ze z ta szerokością bez problemu... chyba ma 1ba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Norbas napisał:

Tragedia nawet przy moim obniżeniu... przy tym et i szerokości chyba tylko 225 

Ja mam 19x9j et 33... pisało sporo na audi zone ze z ta szerokością bez problemu... chyba ma 1ba ?

Ja mam na tej feldze 235, ale zalecają wszyscy 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, HOLMATRO napisał:

Ja mam na tej feldze 235, ale zalecają wszyscy 225

Opona oponie nie równa w szerokości ? co za marka opony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o 235 to tylko Uniroyal Rainsport 3 i Continental Conti Sport Contact 5P / 6 nie trze. Reszta za szeroka. Najszerszy jest Vredestein. 

A jesli chcesz mieć pewność to 225 żadna nie powinna trzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy w tych rotorach widzicie :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Nie wiem co wy w tych rotorach widzicie :whistling:

Jedno z nielicznych ładnych wzorów i parametrów w serii audi. 

Co innego to tylko twoje klimaty, wzory petardy, ale parametry nie dla żon.. :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HOLMATRO napisał:

Co innego to tylko twoje klimaty, wzory petardy, ale parametry nie dla żon.. :decayed:

Co prawda to prawda:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doborem opon do takich felg to jest masakra. Ja mam felgi 9J ET 35, kupiłem hankooki 235 miało być ok a życie i tak pokazało swoje. Na nierównościach przyciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rob@k napisał:

Z doborem opon do takich felg to jest masakra. Ja mam felgi 9J ET 35, kupiłem hankooki 235 miało być ok a życie i tak pokazało swoje. Na nierównościach przyciera.

Jak miałem łopaty z et 35 9j to były opony 225 nokian... latałem załadowany no-pl-pl-no i zero obcierek... tutaj tez taka szerokość wpadnie. Zastanawiam się tylko nad firma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, H4mm3R napisał:

Nie wiem co wy w tych rotorach widzicie :whistling:

Plan był inny bo miałem brać w pl koła z rs6 z et33 9j (może w następnym sezonie sie skuszę) nie widziałem ich jeszcze na b7... niestety transport do no i cena ich odstrasza ;)  te się trafiły w mega cenie 15km ode mnie wiec są... ponadto pasują do budy i robią fajny kontrast ze srebrnym kolorem auta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie Fuldy o jakie pytałeś i nie polecam. Może źle trafiłem ale był ogromny problem z wyważeniem. Poza tym znikały dość szybko a nie jeździłem jakoś bardo agresywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się pracy bo czasem je zamawiają i faktycznie maja czasem z nimi problem... 

to zostaje jeszcze falken... jak tez lipa to wezmę chyba uniroyal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2019 o 23:59, HOLMATRO napisał:

Jesli chodzi o 235 to tylko Uniroyal Rainsport 3 i Continental Conti Sport Contact 5P / 6 nie trze. Reszta za szeroka. Najszerszy jest Vredestein. 

A jesli chcesz mieć pewność to 225 żadna nie powinna trzeć 

Dodam co do jakości może a nie szerokości...

Ogólnie te dwie opony to bajka. Przy mniejszym budżecie UR3 a przy większym CCSC5 - świetna opona.?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden model ktory tez jest wezszy niz pozostałe,tylko niestety cena jest adekwatna do jakosci. Michelin Pilot Sport 4 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość tak, jest wysoka, natomiast właściwości jezdne przy naciągach odchodzą na dalszy plan. Sam bieżnik i mieszanka (nie neguje tego, jak są istotne) nie definiują właściwości modelu opony, bo profil tez odpowiada za wiele czynnikow. 

I tak w moim przypadku do tej pory najlepiej kleiły Dunlopy Maxx Sport RT2 ale w 18 i profilu 40 i na wąskiej feldze. 

Teraz mam oponę klasę wyzej, premium, ale z naciągiem na szerokiej feldze, profilu 35 i w wielu miejscach muszę trochę odpuścić i przejechać pokorniej, bo opona puszcza auto bokiem. 

Oczywiście gdybym ubrał jakiegoś chinola to już dawno auto leżało by w rowie, bo taka oponę tez na tym aucie chwile użytkowałem i cały czas mi migała trakcja na tych samych zakrętach, na których testuje teraźniejsze opony. 

Tak czy siak ja jak kupowałem set który mam teraz, to w gre wchodziły Miszeliny PS 4, Conti które mam albo Uniroyale, ale je szybko skreśliłem bo są bardzo dobre na wodę, ale dla mnie za miękkie na suchy ciepły asfalt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie przed wyjazdem do PL wleciał świeży olej tym razem revanol 5w30 cleansynto, nowa rura za dpf( dostępna tylko w aso ?) przy okazji nowy czujnik spalin nr 3 za depem bo stary wykręciłem z gwintem i przy okazji go uszkodziłem... 

96DBEE6C-7495-4E92-B2CC-0D4FBCD7FFE0.jpeg

97188C60-162D-4038-97FF-398E719A7B97.jpeg

856CD9B5-C642-4FBC-9E39-CF8DA785A492.jpeg

w najbliższym czasie auto idzie do lakiernika poprawki itd. Dodatkowo przed wjazdem na lakiernie sprawdzenie co i jak i znalazłem kilka niespodzianek po listwami relingowymi ? polecam sprawdzić to miejsce  tym co nie są obojętni na stan swojego auta  :decayed: 

B725CDC2-9507-48E4-9ACE-B8749F943D78.jpeg

D9AB829F-077F-4695-BCBF-7451421B7837.jpeg

3E7B6579-9EC4-4043-A277-B5D9C3A58A60.jpeg

8751CCF8-9AAF-4617-9EC2-6CAF742D7471.jpeg

80DB99D7-6B26-4368-A196-4FA62FB9D920.jpeg

Na spontanie znalezione czarne  relingi ? chociaż teraz sie zastanawiam czy nie zostawić bez relingow ? 

0E9B4730-0F4B-4580-AE4D-298259C36A14.jpeg

5E18F7D6-8B88-4166-AF62-549FC07A5871.jpeg

2EFFEF41-1106-44DE-BEA3-FA1BCD9552E8.jpeg

pozdrowki oraz spokojnych, zdrowych i bezpiecznych  Świąt Wielkanocnych a także  mokrego dyngusa ?? :hi:  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakuj czarne i jeszcze chrom przy szybach na czarno ?. Bez relingów tak trochę goło jak dla mnie. Ważne żeby Tobie się podobało, a nie komuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez relingów taką A3 trochę zalatuje bebe :) Czyli jednak uszkodzony czujnik. 

Wcześniej chyba smigales na valvo nie ? Daj znać jak ma się ten Revanol... 

Czarne relingi i będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...